15 золотих правил контент-маркетингу (інфографіка)

362

У нашої нової інтерактивної (!) інфографіці ми зібрали 15 обов’язкових правил, яких повинен дотримуватися кожен, хто вибрав контент-маркетинг як головного інструменту просування. Наводимо мишкою на гуртки і запам’ятовуємо!

І не забуваємо ділитися з іншими 🙂

15 золотих правил контент-маркетингу

1. Ключові
слова

Уявіть, що ключові слова – це дуже-дуже гострий соус, в 10 разів гостріше табаско. Додайте їх по трохи, інакше ваш текст стане непридатним до вживання.

2. Заголовки

80% людей проходять повз нудних заголовків, навіть якщо в самій статті представлена цінна інформація. Ваше завдання – зачепити їх увагу так міцно, щоб у них не було іншого вибору, окрім як продовжити читання. І неважливо, як ви цього досягнете: несіть марення, тисніть на жалість, шокує, обіцяйте вигоду. Тільки не брешіть! Цього вам точно не пробачать.

3. Контент

Якісний експертний контент – це величезний потужний магніт, який притягує природні посилання і створює навколо вас полі авторитетності. Користуйтеся цим чудовим інструментом.

4. Планування
публікацій

Слідкуйте за тим, щоб ваш план публікацій завжди знаходився в актуальному стані. Пишіть на найсоковитіші теми, посередні – залишайте на потім, але не видаляйте! Можливо, в один прекрасний день вас відвідає Муза і підкаже вам, як зробити з них цукерку.

5. Натхнення

Зазвичай приходить з кількох різних джерел. Найчастіше нетематичних. Просто будьте відкриті і не обмежуйте свою фантазію рамками звичної картини світу.

6. Поспіх

Не поспішайте! Пам’ятайте, що мовиться у відомій приказці? Поспішиш – людей насмішиш. І це в кращому випадку. У гіршому тобі ще й по пиці дадуть.

7. Біржі
вмісту

Припиніть купувати контент на текстових звалищах. Краще купіть собі морозиво – і то більше користі буде.

8. Переоптими-
зованої
контент

Ви не зможете покласти в шафу нові класні речі, поки там лежить старий мотлох. Так-так, ми натякаємо на ваш старовинний переоптимизированный контент, який не тільки тягне ваш сайт в низ пошукової видачі, але і змушує плакати випадково зайшли до вас користувачів. А адже вони цього не заслужили!

9. Ньюсджекинг

Станьте новинним піратом – використовуйте актуальні новинні тренди в маркетингових цілях. Це дозволить вам зібрати трафік і отримати нові ліди. Тут без жартів.

10. Хіти,
підірвали
інтернет

Періодично воскрешайте свої відомі хіти. Нехай люди, яким не вдалося їх побачити, випробують свою порцію насолоди.

11. Якість/
кількість

Не потрібно вибирати між цими двома критеріями. Якість і кількість однаково важливі. Одна суперкрута експертна стаття в місяць принесе такий же результат, як і 20 посередніх.

12. Взаємо-
дія

Публікувати якісний контент мало для зростання бізнесу. Необхідно взаємодіяти з цільовою аудиторією і вибудовувати довгострокові довірчі відносини. Уявіть, що кожен ваш потенційний клієнт – це боязка дівчина. Доглядайте за нею, даруйте увагу, покажіть, що ви надійний і стоїть кандидат. І у неї просто не залишиться вибору.

13. Голос
бренду

Ваш бренд – це не тільки логотип, фірмові кольори і шрифти. Ще однією не менш важливою складовою є його голос. Сухий професійний або дружній з використанням сленгу – вирішувати вам. Головне, щоб він знаходив відгук у серцях ваших користувачів.

14. Довіра

Повинно бути засноване на абсолютній чесності. Крапка.

15. Конкуренти

Знайте в обличчя своїх найближчих конкурентів по контент-маркетингу. Будьте на крок попереду. Ми ось, наприклад, створили інтерактивну інфографіку, тепер ваш хід.

www.texterra.ru

[email protected]
8 (800) 775-16-41