24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

531

Розумні люди вчаться на чужих помилках… досягненнях. Також і компанії, які хочуть добитися великих успіхів, можуть вчитися на досвіді своїх конкурентів. Спостереження за конкурентами допоможе не лише виявити їх сильні і слабкі сторони, але і зрозуміти, до чого варто прагнути вашої компанії, в якому напрямку рухатися.

У даній статті ми розглянемо 24 інструменту, які можна використовувати для спостереження за сайтами конкурентів.

Всі ці інструменти, залежно від виконуваних функцій, розділені за такими групами:

Сервіси з пошуку згадувань бренду

За допомогою даної групи інструментів можна відстежувати згадки про компанії або її продукт в соціальних мережах, новинних порталах, форумах, блогах і т. д.

1. Mention

Сервісом Mention користується 500 000 компаній, серед яких – ASOS, Microsoft, Spotify і т. д.

Mention проводить моніторинг згадувань бренду на 42-х мовах з мільйона різних джерел: в соціальних мережах, новинних порталах, форумах, блогах і будь-яких інших сайтах.

За допомогою цього сервісу можна простежити за тим, як часто і в яких країнах згадують ваших конкурентів, позитивно чи негативно клієнти говорять про них.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

Сервіс представлений базової безкоштовною версією і 3-ма платними тарифами, найдешевший з яких коштує $29 в місяць. Також можна придбати безкоштовну демо-версію на 14 днів.

Зареєструватися на сайті можна через соціальні мережі – Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, або ж створивши акаунт.

2. Brand24

Brand24 – сервіс, який працює з більш ніж 30000 брендів по всьому світу. Його користувачами є багато відомих компаній, серед яких Panasonic, IKEA, H&M, Raiffeisen Bank.

Сервіс надає мільйони одиниць даних з більш ніж 25-ти соціальних мереж, новинних порталів, блогів, форумів і т. д. З його допомогою можна знайти згадки про конкурентів в зазначених джерелах і визначити ставлення клієнтів до компанії.

Звіт про отриманих даних містить графіки кількостей згадок і їх емоційної оцінки, сторінки сайтів з знайденими згадками. Всі результати відсортовані за різними видами джерел (Facebook, Twitter, відео, фото, блог, форум тощо).

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

Представлено 3 платних версії, вартість яких від $49 в місяць, а також безкоштовна 14-денна демо-версія.

Реєстрація на сайті займе кілька секунд – потрібно всього лише ввести мейл та пароль або увійти через Facebook.

3. Hootsuite

Hootsuite – безкоштовний сервіс по моніторингу згадувань бренду в соціальних мережах, таких як Twitter, Facebook, LinkedIn, WordPress, Twitter і Google+. Користувачами сервісу є більше 10 мільйонів чоловік, у тому числі і відомі компанії – NYC і Hershel.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

Сервіс шукає згадки компаній-конкурентів за ключовими словами, надає щотижневі аналітичні звіти, відмінно підходить для роботи разом з командою (можна створювати завдання для співробітників і відправляти особисті повідомлення).

Можна безкоштовно скористатися демо-версією тарифу Hootsite Pro протягом 30 днів. Платні ж тарифи починаються від $9.99.

Зареєструватися на сервісі можна через обліковий запис Twitter, Facebook, Google або шляхом створення облікового запису.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

4. IceRocket

Цей інструмент проводить моніторинг у соціальних мережах (Twitter і Facebook) і на різних сайтах зображень (таких, як Flickr), але головним чином – на блогах, яких у базі даних міститься близько 200 мільйонів. Пошук здійснюється на 20 мовах, а результати відображаються у діаграмах.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

IceRocket не вимагає реєстрації облікового запису, до того ж сервіс безкоштовний і простий у використанні, що є безсумнівним плюсом.

Читайте також: Як виконати аналіз сайту конкурента

5. Google Alerts

За допомогою Google Alerts можна відстежувати появи згадувань бренду, діяльність конкурентів і будь-яку іншу інформацію на блогах і форумах в режимі реального часу.

Підписавшись на оповіщення Google, ви будете отримувати повідомлення на електронну пошту кожен раз, коли будуть з’являтися нові результати за вашим запитом.

Для роботи на Google Alerts необхідно лише мати обліковий запис в Google (на поштову скриньку gmail.com), додаткова реєстрація не потрібна.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

Сервіс дуже простий і зручний у використанні.

Сервіси з пошуку зворотних посилань

Сервіси відстеження зворотних посилань допоможуть вам дізнатися, наскільки якісну посилальну масу мають сайти ваших конкурентів.

Для цього потрібно всього лише ввести URL вибраних сайтів в пошуковий рядок. Розглянемо кілька сервісів пошуку зворотних посилань.

6. Ahrefs Site Explorer

Сервіс проводить аналіз пошукового трафіку сайтів і показує, який контент найбільше приваблює аудиторію конкурентів.

Крім визначення обсягу посилальної маси, сервіс прогнозує ймовірний «органічний» трафік з пошукових систем (даними не завжди варто довіряти повністю, але якесь уявлення про сайт конкурента зробити можна), «прокачані» сторінки з погляду вхідних посилань і найбільш популярні ключові слова, за якими сайт має високі позиції в пошукових системах.

Платна реєстрація дозволить отримувати щотижневі або щомісячні звіти щодо зміни посилальної маси конкурентів. Звіти будуть приходити на електронну пошту.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

Сервіс має три тарифу, вартість самого недорогого – $99 в місяць. Можна скористатися 14-денний безкоштовної демо-версією тарифів Lite ($99 в місяць) і Standart ($179 у місяць), найдорожчий тариф коштує $399. Тарифи різняться за кількістю переглядаються компаній, зворотних посилань і ключових слів.

7. Majestic Site Explorer

Творці сервісу називають свій сайт найбільшою у світі базою посилань і самовпевнено заявляють, що ніяка інша база даних не надасть настільки детальну інформацію.

Сервіс виробляє масову перевірку зворотних посилань, порівнює посилальні профілі відвідуваність сайтів (можна порівняти не більше 5 сайтів одночасно), а також здійснює пошук за ключовими словами або фразами.

Інтерфейс доступний російською мовою. Безкоштовна версія має обмеження по 15-ти перевірок на добу. Для того щоб їх уникнути, потрібно скористатися одним з 4-х платних тарифів, вартість яких починається від $49.99. Платні тарифи надають більш поглиблений аналіз результатів і можливість підключення по API. Вони розрізняються по кількості користувачів, шуканих зворотних посилань і докладних звітів.

Щоб отримати список зворотних посилань, потрібно ввести URL в пошуковий рядок на посадковій сторінці сайту.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

8. LinkPad

LinkPad – дуже популярний в рунеті сервіс, що має 150 тис. клієнтів і понад 900 млн сайтів в своїй базі.

Він безкоштовно шукає зовнішні посилання (правда, повнота даних не особливо вражає), а також показує відсоток nofollow і безанкорных посилань по всій зовнішньої посилальної маси. Отримані дані надаються у вигляді графіків та діаграм.

У безкоштовної версії показується тільки частина посилань (сервіс то заморожений, то погано індексує посилальний граф). Платні ж тарифи дозволяють отримати повний доступ до зворотних посилань сайтів та їх окремих сторінок, вивантажити дані за вхідними та вихідними посиланнями доменів, експортувати їх прямо з пошуку або через API, отримати необмежену кількість запитів до Linkpad.XML, а також захищений доступ і індивідуальну технічну підтримку.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

Вартість самого недорогого тарифу -1295 рублів в місяць. Тарифи відрізняються кількістю дозволених IP-адрес (в самому недорогому – 1, в більш дорогих – необмежена кількість), числом рядків даних в місяць і прив’язаних акаунтів (в самому недорогому тариф – 1, у другому – 5, в просунутому (Ultimate) – необмежена кількість).

Сервіс дуже простий і зручний у використанні і видає досить детальні результати.

Читайте також: Як правильно замовити сайт: покрокове керівництво для чайників

9. Monitor Backlinks

Цей сервіс здійснює автоматичний пошук зворотних посилань конкурентів і пошук за ключовими словами, дозволяє додавати фільтри за такими тегами: статус посилання (nofollow, meta nofollow, meta noindex, wrong anchor, not found тощо), анкорный текст, статус сторінки і домену в Google Index, розшарювання в соціальних мережах, підрахунок посилань і т. д.

Всі отримані дані надходять користувачам сервісу на електронну пошту у вигляді звітів.

На сайті представлено 3 стандартних платних тарифу, вартість яких починається від $24, і які відрізняються кількістю користувачів і кредитів. Також можна скористатися 3-ма більш просунутими тарифами або індивідуальним тарифом, зробленим на замовлення.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

До кожного з цих тарифів (крім індивідуального) пропонується пробна демо-версія на 30 днів, що є величезною перевагою цього інструменту перед іншими.

P. S.: На момент написання статті сервіс не працював.

Сервіси з пошуку ключових слів

Щоб спостерігати за конкурентами, можна використовувати сервіси з пошуку ключових слів. А визначивши, які ключові слова працюють для ваших успішних конкурентів, ви можете застосовувати їх і для свого сайту.

10. Spy words

Spy words – російськомовний сервіс з пошуку ключових слів. Серед його клієнтів такі компанії, як «ІНКОМ-Нерухомість», «Coral Travel», kupivip.ru і т. д.

Сервіс проводить аналіз запитів конкурентів (у розділі «аналіз конкурентів»), порівнює видимість доменів різних компаній в пошукових системах (в розділах «битва доменів» і «війна доменів»), видає дані по Яндексу та Google. Причому видимість доменів можна подивитися як у «органіці», так і в системах контекстної реклами.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

У «Битві доменів» можна безкоштовно порівняти 3 сайту за кількістю запитів і трафіку.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

У сервісі також доступна функція «Війна доменів», яка дозволяє порівняти до 20 доменів одночасно. Нещодавно з’явилася ще одна функція – «Рейтинги доменів», яка складає рейтинги доменів за поточними показниками, за їх злету і падіння і за іншими параметрами.

Ще одна цікава функція сервісу – «Розумний підбір запитів». Вона пропонує до введених запитам їх поліпшені варіанти.

24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

«Аналіз конкурентів» і «Битву доменів» можна проводити без реєстрації. Для того, щоб скористатися іншими функціями, потрібно буде придбати один з 2-х платних тарифів:

 • Тариф для аналізу конкурентів малого і середнього бізнесу (вартість – 1950 рублів на місяць),
 • Тариф для digital-агентств та великих рекламодавців (вартість – 4950 рублів на місяць). Тільки в цьому тарифі доступні функції «Війна доменів» і «Рейтинги доменів».
 • Обидва тарифи безлімітні. У першому тариф кількість рядків у звітах – до 5000, у другому – без обмежень. Більше інформації про відмінність цих тарифів представлено на скріншоті, розташованому нижче.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  В цілому сервіс залишив приємні враження, він надає чимало корисних функцій і можливостей для спостереження за конкурентами.

  11. iSpionage

  Сервіс iSpionage містить більше 22 млн ключових слів. Він ідентифікує конкурентів Google Adwords, показує їх стратегії в SEO і PPC і приблизний щомісячний бюджет, надає повний список ключових слів, який можна сортувати і знайти найефективніші з них, а також надсилає повідомлення про знайдених даних.

  Щоб скористатися сервісом, потрібно безкоштовно зареєструватися. Безкоштовна версія дозволяє створювати 10 звітів в день, 3 отримувати оповіщення даних про конкурентів і користуватися онлайн-радами з інтернет-маркетингу.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіс представлений 3-ма платними тарифами, найдешевший з яких коштує $59 в місяць.

  Платні тарифи дозволяють проводити пошук конкурентів і ключових слів без обмежень, визначати індекс ефективності ключових слів (KEI), індекс ефективності реклами (AEI), унікальну сортування ключових слів, SEO-показники і кількість трафіку конкурентів, а також завантажити отримані дані в форматі PDF.

  Тарифи різняться за кількістю отриманих даних у день і згадок про ключових словах конкурентів. У найбільш просунутих тарифи доступна можливість формування звітів за принципом White Label, моніторингу максимально повної інформації конкурентів в системах контекстної реклами і проведення A/B-тестування реклами конкурентів.

  До кожного тарифом додається пробний 30-денний період, після закінчення якого користувачеві можуть повернути витрачені кошти, якщо сервіс не виправдав його сподівань.

  12. KeywordSpy

  Даний сервіс орієнтований суто на пошук ключових слів, що використовуються конкурентами, і дозволяє дізнатися, скільки вони витрачають на Google Adwords.

  Сервіс досить популярний, серед його клієнтів такі відомі компанії, як Toyota, American Express, University of Kentucky.

  Без реєстрації KeywordSpy дозволяє проводити пошук ключових слів, які конкуренти використовують в системах контекстної реклами, а також пошук доменів та піддоменів конкурентів за ключовими словами.

  Сервіс надає безкоштовну пробну версію без обмежень за часом користування. Платні тарифи починаються від $89.95 в місяць і крім пошуку ключових слів дозволяють спостерігати за діяльністю партнерів, експортувати дані в текстові файли Excel, відстежувати дані в пошукових системах Google, Yahoo! і Bing, отримувати сповіщення про появу нових конкурентів і їх ключових слів, а також інформацію про Топ-1000 сайтів і ключових слів.

  Тарифи різняться за кількістю шуканих ключових слів (результатів на кожен запит, щоденного ліміту запитів) і наявністю або відсутністю тих чи інших функцій.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Великим мінусом сервісу для користувачів рунета є те, що він не шукає ключові слова російських компаній. Так що сервіс підійде для відстеження діяльності конкурентів за кордоном.

  Сервіси визначення позицій сайту

  Сервіси з даного списку визначають позицію сайту в пошукових системах. На відміну від попередніх сервісів, які в основному заточені під контекстні системи, ці відстежують видимість «органіці».

  13. MegaIndex

  MegaIndex займається комплексним просуванням, аудитом і аналітикою сайтів і нараховує понад 300 тисяч користувачів.

  Сервіс визначає позиції сайту в пошукових системах за різними ключовими словами і запити, за якими виводиться сайт, і дозволяє порівняти сайти конкурентів.

  Для того, щоб знайти позиції сайтів конкурентів, можна скористатися спеціальною функцією «Аналіз конкурентів» (у розділі «SEO-сервіси»). Вона надає досить великий список даних: кількість сторінок в індексі, тіц, вхідні посилання на домен і сторінку, релевантність тексту і т. д.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Також по введеному URL сайту можна визначити запити і їх позиції в різних пошукових системах («Видимість сайту в розділі «SEO-сервіси»). Ця функція дозволяє дізнатися, за яким запитам кожна із сторінок сайту конкурентів приваблює клієнтів.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Для того, щоб скористатися послугами сервісу, необхідно зареєструватися.

  14. Alexa

  Alexa – дочірня компанія amazon.com дуже популярний сервіс, що має тисячі клієнтів, серед яких Wildfang, Houzz, Apartment Therapy, Umbra і т. д.

  Сервіс дозволяє визначити видимість сайту в органічній видачі і отримати докладні звіти по трафіку сайту (джерела трафіку на сайт, темп зростання трафіку, кількість зовнішніх посилань, середній час на сайті), виявити ефективні ключові слова і т. д. Усіма цими функціями можна скористатися безкоштовно і без реєстрації.

  Alexa отримує дані через свій колись популярний тулбар, який зараз використовується веб-майстрами, які відвідують певні типи сайтів. Тому прогноз, який надає сервіс, дуже неточний, особливо для рунета. Але все ж, хоч якісь дані сервіс надає, тому його використання може бути корисним, особливо при порівнянні трафіку різних сайтів.

  Для того, щоб отримати інформацію про сайт, потрібно ввести його домен в пошуковий рядок, розташовану на посадковій сторінці сайту Alexa.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Ще одна функція сервісу – визначення географічного положення аудиторії сайту.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Alexa визначає, скільки відсотків відвідувачів знайшли сайт в пошукових системах, і за допомогою яких найбільш популярних ключових слів користувачі його знаходять.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіс представлений 3-ма платними тарифами, вартість яких починається від $9,99. До кожного з них додається безкоштовна 7-денна демо-версія. Платні тарифи, на відміну від основного безкоштовного плану, дозволяють виявити популярність сайту в соціальних мережах та демографічні дані аудиторії.

  Кожен з 3-х тарифів призначений для певної групи користувачів, в залежності від кількості переглядів, які їх сайт одержує за місяць. Тарифи різняться між собою відсутністю або наявністю деяких функцій.

  15. Serpstat

  Serpstat — багатофункціональна SEO-платформа для аналізу конкурентів, їх посилань і моніторингу позицій. Досліджує сайти країн СНД, Америки, Європи та Австралії з Google і «Яндекс». Серед його клієнтів: L’oreal, Yves Rocher, SeoProfy та інші.

  Сервіс розраховує видимість домену серед сайтів з топ-20 пошукової системи. Якщо вона вища, ніж у конкурентів, значить ваш сайт ранжирується по більшій кількості ключових фраз, ніж конкурент.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Також показує зміну кількості фраз в органіці і видимість протягом року для будь-якого сайту.

  Друга особливість платформи — інструмент «Дерево сайту». Він показує структуру аналізованого сайту та фрази, за якими певні сторінки ранжуються в пошуку.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Для зарубіжних баз платформа показує «Складність фрази» від 0 до 100. Чим вище значення, тим складніше з цього ключевику вибитися в топ і тим вище конкуренція в топі.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіси соціальної активності

  Ви також можете простежити за тим, як ваші конкуренти взаємодіють зі своєю цільовою аудиторією, і що вона в свою чергу думає про тієї чи іншої компанії. Для цього використовуйте наступні інструменти.

  16. Соціальний розвідник

  Цей інструмент визначає кількість розшарювання різних сторінок сайту в соціальних мережах. Таким чином, можна визначити, який матеріал ваших конкурентів користується найбільшим попитом у аудиторії.

  Сервіс безкоштовний, і для того, щоб скористатися ним, не потрібна реєстрація – досить ввести URL аналізованого сайту в пошукову рядок і відзначити галочками потрібні соціальні мережі.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  17. Commun.it

  Commun.it – це безкоштовний сервіс, що надає аналіз соціальної активності різних компаній в Twitter. Його користувачами є такі великі компанії, як Sony, Nike, Microsoft, Coca Cola, MTV.

  Він допомагає досліджувати інформацію про клієнтів (ваших або ваших конкурентів), проводить безкоштовну аналітику в Твіттері і пошук за ключовими словами.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Зареєструватися на сервісі легко – через обліковий запис Twitter, потрібно заповнити інформацію про компанії та ввести ключові слова, за якими буде здійснюватися пошук.

  Сервіс має 4 платних тарифу, найдешевший з яких коштує $25.99 в місяць. Тарифи відрізняються між собою за кількістю використовуваних акаунтів у Twitter, звітів, відслідковуються елементів і членів в команді (якщо її створення доступно). До кожного тарифом можна придбати безкоштовну 14-денну демо-версію. Сервіс дуже часто надає різні знижки на тарифи.

  18. Fanpage Karma

  Сервіс надає моніторинг даних сайтів на Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Instagram та Pinterest. Він дозволяє визначити кількість передплатників конкурентів, їх найбільш або найменш привабливі посади, знайти сторінки, на які підписані ваші читачі.

  Також можна скористатися аналітикою необмеженої кількості сторінок, а також дізнатися середні значення і матрицю KPI і які теги краще ставити в свої публікації в залежності від їх тем і змісту.

  Звіти про знайдених даних можна завантажити у форматі XLS, а також отримувати оповіщення про них на електронну пошту.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Реєстрація на сервісі відбувається через обліковий запис Facebook. Безкоштовний план дозволяє використовувати 1 аккаунт, отримувати 100 згадок та звіт за 7 днів, а також детальний аналіз і сповіщення на пошту.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Щоб отримати більшу кількість перерахованих даних, можна придбати один з 3-х платних тарифів по соціальному моніторингу, найдешевший з яких коштує $14.90 в місяць. Також можна отримати індивідуальний тариф.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  В цьому сервісі мені сподобалося все – починаючи від функціоналу і закінчуючи схожим на «фейсбуковский» дизайном.

  19. Open Social Buzz

  Open Social Buzz проводить пошук даних в Twitter, Google+, Facebook і LinkedIn в режимі реального часу. Для цього потрібно ввести в пошукову рядок назва компанії і подивитися, наскільки високі її активність і популярність в соціальних мережах.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіс надає різного виду аналітику у вигляді графіків і діаграм: по емоційним оцінками аудиторії, за кількістю постів, передплатників, переглядів, за видами контенту (відео, зображення), за ключовими словами.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Безкоштовна версія сервісу має свої обмеження можна ввести 100 пошукових запитів в день і отримати 2 повідомлення по електронній пошті. Щоб отримати більшу кількість пошукових запитів і повідомлень, можна скористатися 3-ма платними тарифами. Вони дозволяють проводити моніторинг, зберігати пости і знаходити всі згадки компанії. Їх вартість починається від 3,49 € в місяць. Також можна скористатися безкоштовною 14-денний демо-версією.

  Інші сервіси

  Є такі інструменти, які містять кілька перелічених функцій відразу або ж не вписуються ні в одну з перерахованих вище категорій, але допоможуть вам поспостерігати за діяльністю ваших конкурентів.

  20. Адвсе

  Сервіс «Адвсе» надає статистику пошукової реклами в Яндексі і Google. Він дозволяє знайти сайти конкурентів, визначити, по яких запитах видно їх реклама, а також дізнатися кількість показів і кліків, визначити ефективні та неефективні ключові слова у запитах і т. д.

  Сервіс містить 2 основні функції: пошук конкурентів і пошук запитів, по яких видно їхня реклама.

  «Пошук конкурентів» складає список конкурентів за введеним ключовим словам.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Пошук запитів, по яким видно реклама конкурентів, допомагає визначити найбільш популярні запити того чи іншого сайту.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Основні функції сервісу безкоштовні. Вартість повного доступу до всіх звітів і сервісів Адвсе – 1500 рублів в рік.

  21. Marketing Grader

  Marketing Grader – безкоштовний сервіс, який дає загальну оцінку сайту і надає його докладний аналіз, визначаючи запити сторінки і швидкість її завантаження, кількість трафіку з мобільних пристроїв, а також оцінює SEO сайту – заголовки сторінок, мета-опис сторінки сайту і т. д.

  Для того, щоб отримати звіт по роботі сайту, визначити його плюси та мінуси, потрібно ввести URL в пошуковий рядок на посадковій сторінці.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Marketing Grader визначає розмір сторінки, її запити і швидкість завантаження.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Для того щоб скористатися сервісом, реєстрація не потрібна.

  22. SEM Rush

  SEM Rush – один з найпопулярніших сервісів по інтернет-маркетингу. Він налічує вже 800 тисяч користувачів, серед яких такі відомі компанії, як Philips, PayPal, Forbes, Hyatt.

  Сервіс проводить пошук за ключовими словами, знаходить зворотні посилання, низькочастотні слова, шукає конкурентів в соціальних мережах, визначає їх позиції в пошукових системах і здійснює пошук реклами.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіс знаходить найбільш популярні анкорные тексти, визначає кількість follow і nofollow посилань, переходів по посиланнях і типи зворотних посилань.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Для того, щоб скористатися сервісом, потрібно зареєструватися.

  SEM Rush представлений 3-ма платними тарифами, їх вартість починається від $69.95. Вони відрізняються кількістю звітів в день і результатів в кожному звіті, проектів, ключових слів для відстеження сторінок для сканування, профілів у соціальних мережах. У найдорожчих версіях доступні фірмові звіти у форматі PDF, «історичні дані» та ін.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіс має інтерфейс російською мовою.

  23. The Wayback Machine

  The Wayback Machine – безкоштовний інтернет-архів, який дозволяє подивитися, як сайти конкурентів виглядали в минулому. Таким чином, можна прослідкувати історію розвитку сайтів, які згодом досягли великих успіхів.

  Для того, щоб подивитися, як раніше виглядав зацікавив вас сайт, потрібно відкрити календар і натиснути на зазначені дати. Відкриються скріншоти сайту, зроблені в зазначений день.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Так, наприклад, виглядав сайт «Текстерры» у 2008 році:

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Сервіс містить величезну кількість старих книг, фільмів, музики, картинок, комп’ютерних програм, він дуже незвичайний і вкрай пізнавальне, так що раджу звернути на нього увагу.

  Читайте також: 10 способів використовувати сервіс Wayback Machine в інтернет-маркетингу

  24. WooRank

  Сервісом WooRank користується більше 500 тис. користувачів та 40 тис. компаній, серед яких amazon.com, FIAT, Fujitsu, FedEx, Deloitte.

  Він представлений 3-ма платними тарифами (їх вартість починається від $49 в місяць) і безкоштовної демо-версією на 14 днів.

  Сервіс дозволяє проводити конкурентний аналіз, який порівнює дані кількох конкурентів, перевірку оптимізації сайту і моніторинг KPI. Він надає докладні звіти про сайт, що містять дані про зворотні посилання, ключові слова, трафік відвідувачів і їх ставленні до сайту, і щотижня сповіщає користувачів про нових даних по електронній пошті.

  24 сервісу з аналізу сайтів конкурентів

  Тарифи відрізняються кількістю користувачів і докладних звітів, числом проведених аналізів конкурентів, шуканих зворотних посилань і ключових слів, а також можливістю скачати звіти у форматі PDF без обмежень або її відсутністю.

  Існує дуже багато інструментів, які можна застосовувати для спостереження за конкурентами. Думаю, ви й самі змогли б продовжити цей список. Сподіваюся, ви знайдете в цьому огляді сервіси, які підійдуть саме вам.

  Також не слід забувати про інші способи спостереження: можна стежити за конкурентами в соціальних мережах, читати блог і підписатися на розсилку.

  А ви стежите за своїми конкурентами? Які інструменти використовуєте для цього? Діліться своїм досвідом в коментарях.