40 розсилок по SEO та інтернет-маркетингу, на які обовязково варто підписатися

300

Працюєте в інтернет-маркетингу або просуваєте в Мережі власний проект? Тоді вам точно знайома ситуація, коли через необхідність постійно пиляти дерево ніколи точити пилу. Мова про те, що в інтернет-маркетологів завжди не вистачає часу, щоб систематично вчитися, освоювати нові інструменти, навіть просто бути в курсі останніх тенденцій в галузі. Як вирішити цю проблему? Підпишіться на корисні розсилки по SEO та інтернет-маркетингу. Ви будете отримувати багато корисної інформації без відриву від виробництва.

40 розсилок по SEO та інтернет-маркетингу, на які обовязково варто підписатися
40 розсилок по SEO та інтернет-маркетингу, на які обовязково варто підписатися

Невелика примітка. Трохи нижче я підібрав для вас найцікавіші, на мій погляд, розсилки по інтернет-маркетингу. Однак перш ніж на них підписатися, обов’язково вивчіть хоча б один випуск (посилання в кінці кожного пункту), щоб точно переконатися в тому, що це дійсно те, що вам потрібно.

Російськомовні розсилки з унікальним змістом

1. Texterra. Щотижневі листи з корисною для інтернет-маркетологів інформацією, а також списком останніх публікацій з блогу. Контент повністю унікальний, ніде не публікується: ні в блозі, ні в соцмережах. Подивитися приклад листа.

2. Searchengines. Підпишіться, щоб щотижня отримувати список новин та публікацій про інтернет-маркетингу та SEO. Кожен новий випуск починається з унікальної інформації від експерта області, яка публікується на сайті лише через кілька днів. Подивитися приклад листа.

3. Комплето. Теоретичні знання та практичні напрацювання для фахівців у сфері B2B-маркетингу. Розсилка виходить 2 рази на місяць. Подивитися приклад листа.

4. SeoPult. У цій розсилці ви знайдете інформацію не тільки про технічне SEO. Тут є корисні дані для маркетологів і пишуть фахівців. Листи приходять 3 рази в місяць. Подивитися приклад листа.

5. Aweb.ua. Корисна розсилка про інтернет-маркетингу з порадами і кейсами. Виходить один раз на два тижні. Подивитися приклад листа.

6. Glvrd.ru. Цінний ресурс для копірайтерів і журналістів. Їх розсилка виходить раз на тиждень і містить в собі корисні уроки, поради та приклади написання сильних текстів. Подивитися приклад листа.

7. Розсилка Андрія Зінкевича присвячена підприємництва, маркетингу та продажу. У кожному випуску Андрій ділиться своїм особистим досвідом і рекомендує безліч корисних сервісів. У розсилки немає чіткого розкладу, але листи приходять досить часто – приблизно 1 раз на тиждень, іноді – трохи рідше. Подивитися приклад листа.

8. Editor.ru. Розсилка Олександра Гришина буде корисна копірайтерам, контент-маркетологам і всім, хто хоче навчитися створювати сильні і грамотні тексти. Подивитися приклад листа.

9. Мегаплан. Завдяки цій підписки у вас завжди буде запас статей для читання на вихідних. Хлопці пишуть про особистої ефективності, корпоративній культурі, підприємництво, роботу в офісі і поза ним. Листи входять 1 раз на тиждень по п’ятницях. Подивитися приклад листа.

10. Finolog. Ця розсилка насамперед зацікавить підприємців і керівників. Але інтернет-маркетологи, які хочуть щось робити і кимось керувати, теж можуть підписатися. Розсилка виходить 1 раз на тиждень. Подивитися приклад листа.

11. Розсилка Олександра Левітаса. Розсилка від головного спеціаліста з партизанського маркетингу в рунеті. Містить в собі корисні поради та слушні статті про рекламі, маркетингу, продажах, організації бізнесу і збільшення прибутку. Подивитися приклад листа.

12. Розсилка Іллі Рабченка. Найбільш цікаві фішки і кейси секретної розсилці SMM. Листи приходять рідко, але всі вони дуже живі і корисні. Подивитися приклад листа.

Читайте також: На які групи у соцмережах варто підписатися, якщо ви цікавитеся інтернет-маркетингом?

Російськомовні розсилки з оновленнями з блоґу і корисними посиланнями на сторонні ресурси

13. іКурилка. Розсилка однією з найпопулярніших груп по інтернет-маркетингу в «Фейсбуці». Дайджест виходить 1 раз на тиждень. Подивитися приклад листа.

14. SEO News. Прекрасний джерело новин з галузі пошукового маркетингу. Виходить кожну останню середу місяця. Подивитися приклад листа.

15. Webpromo Experts. Щотижневий дайджест з безкоштовними вебінару, корисними відео і статтями. Подивитися приклад листа.

16. SeoProfy.ua. Хлопці публікують і надсилають цікаву інформацію з інтернет-маркетингу. Подивитися приклад листа.

17. CMSMagazine. Розсилає своїм читачам посилання на нові статті, а також щомісячний огляд ринку і список найкращих матеріалів за минулий період. Подивитися приклад листа.

18. Нетология. Якщо вам зручно отримувати оновлення блоґу на електронну пошту, підписуйтесь. Подивитися приклад листа.

19. LPGenerator. Ще одна підписка, яка допоможе вам не пропускати оновлення корисного блогу. Подивитися приклад листа.

20. Shopolog.ru. У цій розсилці є тільки анонси новин. Зате їх багато, і вони дуже корисні. Подивитися приклад листа.

21. Лидмашина. Підпишіться, щоб регулярно отримувати анонси нових статей в блозі. Подивитися приклад листа.

22. Siteclinic. В розсилці ви будете отримувати нові статті в блозі компанії. Вони заслуговують на увагу. Подивитися приклад листа.

23. Zigmund Smile. Розсилка про email-маркетингу. Автор – Світлана Дьоміна, генеральний директор Zigmund Smile, email-маркетолог, спеціаліст по створенню продають воронок. Подивитися приклад листа.

24. Shakin.ru. Розсилка містить нові статті і відеоуроки з блогу, а також посилання на корисні статті про SEO на інших сайтах. Подивитися приклад листа.

25. Розсилка Дмитра Кота. Поради щодо продажу та відбудови від конкурентів від одного з найвідоміших вітчизняних копірайтерів. Розсилка виходить приблизно один раз в місяць. Подивитися приклад листа.

26. Вісі.ру. Отримуйте щотижневу добірку матеріалів одного з кращих галузевих видань рунета. Звичайно, Цукерберг вже не подзвонить, але якість інформації залишається високим. Подивитися приклад листа.

27. Ain.ua. Підпишіться на цю розсилку, якщо хочете отримувати велику добірку новин зі світу бізнесу та інтернет-маркетингу. Розсилка виходить 1 раз на тиждень по понеділках. Подивитися приклад листа.

Читайте також: 100+ кращих книг по інтернет-маркетингу

Найбільш корисні і цікаві англомовні розсилки

28. Moz. Розсилка відомого Ренда Фишкина виходить 2 рази на місяць і містить у собі новини, корисні поради та посилання на найцікавіші матеріали за минулий період. Подивитися приклад листа.

29. Inbound. Щоденний або щотижневий дайджест (за вибором) найбільш цікавих матеріалів з інтернет-маркетингу – тих, які отримали найбільше лайків в співтоваристві. Подивитися приклад листа.

30. Buffer завжди радують якісними матеріалами з інтернет-маркетингу (і особливо, з SMM), тому рекомендуємо вам підписатися на їх щотижневий дайджест. Подивитися приклад листа.

31. Search Engine Watch. Це як SEO News і Seachengines, тільки англійською мовою. Подивитися приклад листа.

32. Thehustle. Не зовсім по інтернет-маркетингу, але все-одно дуже корисна і цікава розсилка. Хлопці публікують різні історії про те, як люди заробляють гроші на незвичайних або божевільних ідеях. Приклад такої історії – «Сповідь чорного оптимізатора». Подивитися приклад листа.

33. Hubspot. Ще один авторитетний ресурс з інтернет-маркетингу з щотижневої розсилкою нових матеріалів з блогу. Зверніть увагу, у вас є можливість отримувати матеріали з рубрик «Маркетинг», «Продаж» та «Агентство» окремо. Подивитися приклад листа.

34. CMI. В блозі Content Marketing Institute публікують статті такі монстри зарубіжного контент-маркетингу, як Джо Пулицци, Хайді Коен, Ніл Патель, Роджер Паркер та інші. Хочете отримувати їх статті на пошту? Підпишіться на щоденний або щотижневий дайджест. Подивитися приклад листа.

35. Хайді Коен. Читайте розсилку одного з найавторитетніших контент-маркетологів буржунете. До речі, відразу після підписки ви отримаєте приємний бонус – електронну книгу з більш ніж 100 радами для блогерів. Подивитися приклад листа.

36. Ніл Патель. Ім’я цього фахівця говорить сама за себе. А ось з підпискою на його розсилку будьте обережні. З одного боку, ви будете отримувати прямо в електронну скриньку багато корисної інформації. З іншого боку, до вас будуть приходити явно рекламні листи. Наприклад, вам напише помічник Нілу з пропозицією тільки сьогодні і тільки зараз поспілкуватися особисто з паном Патель. Одним словом, розсилка Нілу Пателя — це комбінація листів з корисною інформацією і продають повідомлень. Ні, не продають. Нав’язують, якщо називати речі своїми іменами. Подивитися приклад листа.

37. Backlinko. Один з найбільш корисних блогів, інтернет-маркетингу в буржунете. Статті в ньому виходять рідко, але зате кожен новий матеріал – це концентрація досвіду та практичних рекомендацій. Подивитися приклад листа.

38. Socialmediaexaminer. Розсилка від Майкла Стелзнера, автора книги «Контент-маркетинг. Нові методи залучення клієнтів в епоху інтернету» та головного спеціаліста по контент-маркетингу. Подивитися приклад листа.

39. Copyblogger. Один з найбільш авторитетних блогів, інтернет-маркетингу та копірайтингу в буржунете. Подивитися приклад листа.

40. Quick Sprout. Проект Нілу Пателя з дуже якісним блогом з інтернет-маркетингу. Розсилку виходить кожен раз, коли виходить нова стаття у блозі. Подивитися приклад листа.

Не здумайте одразу підписуватися на всі розсилки, якщо не хочете витрачати все робоче і частину особистого часу на читання листів. Виберіть кілька цікавих для вас підписок і читайте їх. Або створіть порожній поштову скриньку і підпишіться на всі перераховані розсилки. Через пару тижнів відкрийте скриньку і вивчіть листи. Підпишіть основний електронний ящик на розсилки, які здалися вам цікавими.

P. S. Як було сказано вище, у список увійшли тільки ті розсилки, які зацікавили автора. Але його можна розширити. Розкажіть в коментарях, на які ще розсилки варто підписатися інтернет-маркетологам.