43 кращих фільму про продажах, маркетингу, менеджменті і бізнесі

412

Втомилися від навчальних книг і відео? Перемикайтеся на фільми! В них ви знайдете не менше корисної інформації, ніж у записах лекцій та тренінгів відомих продавців. Нижче ви знайдете список фільмів і серіалів про продажах, маркетингу, менеджменті і бізнесі, які допоможуть вам працювати ефективніше.

43 кращих фільму про продажах, маркетингу, менеджменті і бізнесі
43 кращих фільму про продажах, маркетингу, менеджменті і бізнесі

1. Форс-мажори (2011)

Рейтинг Кинопоиск: 8.6

Американський серіал про адвокатів. Юридична тема тут головна, але крім неї багато уваги також приділяється бізнесу і продажів. Причому, не просто продажу, а продажу вкрай дорогих юридичних послуг. Персонажі серіалу дуже круті і бізнесові. У них хоч можна навчатись прямо з екрану.

2. 12 розгніваних чоловіків (1957)

Рейтинг Кинопоиск: 8.5

Ця стара картина показує мистецтво переконання в дії. Ви напевно зумієте використовувати цей навик в продажах.

3. Картковий будиночок
(2013)

Рейтинг Кинопоиск: 8.4

Так, можливо, серіал і про політику, але ж не станете заперечувати – реклама в такій сфері затребувана як ніде. Що і доводять персонажі. Геніальні піар-кампанії і нестандартні рекламні ходи в кожній серії!

4. У гонитві за щастям (2006)

Рейтинг Кинопоиск: 8.2

Картина розповідає про силу любові і мотивації. Герой Уїлла Сміта самостійно виховує дитину. Він готовий пожертвувати всім, щоб зробити малюка щасливим. Можете не сумніватися, у люблячого батька все вийде.

5. Не може бути (1975)

Рейтинг Кинопоиск: 8.1

Старе добре радянське кіно навчить вас продавати навіть неліквідний товар. А ще перегляд фільму точно поліпшить вам настрій, адже картина знята за творами Михайла Зощенка.

6. Божевільні (2007)

Рейтинг Кинопоиск: 7.8

Не змогли обійти стороною цей шедевр американської кіноіндустрії.

Рідкісний випадок, коли все прекрасно: і актори, і візуальний ряд, і історія самих рекламників з Медісон авеню, які називають себе «Mad Men».

7. День виборів (2007)

Рейтинг Кинопоиск: 7.8

І знову про політику, але зовсім іншу – про російські вибори і рекламні кампанії на підтримку кандидатів. Хто б міг подумати, що можна розкрутити невідомої людини і виграти регіональні вибори? На наш погляд, одна з найбільш вдалих російських комедій.

8. Абсолютна влада (2003)

Рейтинг Кинопоиск: 7.8

Чудовий серіал про чорному піарі і брудних політтехнологіях. Якщо занудьгували з англійської гумору і мінімуму толерантності – рекомендуємо!

Читайте також: Що подивитися на дозвіллі: 80+ відео про інтернет-маркетингу

9. Вовк з Уолл-стріт (2013)

Рейтинг Кинопоиск: 7.8

Герой Леонардо Ді Капріо проходить шлях від дрібного клерка до ділки фінансового світу. Він вміє залучати увагу, переконувати людей і продавати їм свій продукт. Чи достатньо цього для щастя?

10. Солодкий листопад (2001)

Рейтинг Кинопоиск: 7.7

Так, це мелодрама. Але маркетологи і продавці отримають з цієї картини важливий урок. Головний герой у виконанні Кіану Рівза працює в рекламному агентстві. Він створює агресивні рекламні кампанії. Героїня Шарліз Терон знайомить його зі своїми друзями, які теж працюють у рекламному бізнесі. Вони продають без нав’язування і агресії.

11. Соціальна мережа (2010)

Рейтинг Кинопоиск: 7.7

Ви напевно не пропустили цей фільм, якщо працюєте у інтернет-бізнесі. Це кіно про ідеї і геніальності. Виявляється, не потрібно бути семи п’ядей у чолі, щоб генерувати ідеї. А ось реалізовувати їх можуть тільки генії.

12. Уолл-стріт (1987)

Рейтинг Кинопоиск: 7.6

Культовий фільм 1987 року народження, у якого є продовження від 2010 року. Ці фільми про бізнес в цілому. Ключовий урок, який засвоїв герой Чарлі Шина, повинен пам’ятати кожен підприємець. Краще створити свою маленьку справу, чим спекулювати чужим бізнесом.

13. Збройовий барон (2005)

Рейтинг Кинопоиск: 7.6

Кіно про вибір перспективної ніші для розвитку бізнесу. Картина з Ніколасом Кейджем у головній ролі сподобається не тільки бізнесменам, але і любителям гостросюжетних детективів.

Читайте також: Чоловічий і жіночий інтернет: хто і як веде себе в мережі

14. Скандал (2012)

Рейтинг Кинопоиск: 7.5

Серіал про фахівця зі зв’язків з громадськістю Олівії Поуп, в основу характеру якої покладена історія життя і кар’єри Джуді Сміт, колишнього керівника прес-центру Джорджа Буша.

15. Джеррі Магуайер (1996)

Рейтинг Кинопоиск: 7.5

Картина розповідає про людину, який не зрадив своїх принципів і не побоявся почати все спочатку. Герой Тома Круза протистоїть інтриг колишніх колег. Він знову опиняється на вершині завдяки таланту і підтримки коханої.

16. Крутійство (1997)

Рейтинг Кинопоиск: 7.5

«Виляти собакою» (в оригіналі фільм називається «Wag the Dog») — термін американських політтехнологів, який означає спосіб зам’яти скандал навколо якогось питання шляхом штучного створення нової проблеми, досить яскравою, усіма обговорюваної і здатною відвернути увагу обивателя від скандалу. Одна з п’яти кращих політичних комедій XX століття в жанрі «чорного гумору». Підручник жанру!

17. Гленгаррі Глен Росс (1992)

Рейтинг Кинопоиск: 7.4

Історія про продажі і суперництві. Фільм примітний зоряним акторським складом. У картині знімалися Аль Пачіно, Кевін Спейсі, Алек Болдуін і інші хороші актори.

18. Рокет Сінгх: Продавець року (2009)

Рейтинг Кинопоиск: 7.4

Можна розбагатіти, працюючи продавцем у фірмі, яка торгує комп’ютерами? Ні, розбагатіти можна, якщо ви володієте фірмою. Якщо вам потрібно бути власником бізнесу, щоб успішно продавати, станьте ним. Нічого страшного, якщо на перших порах фірма буде вигаданої.

19. Тут курять (2005)

Рейтинг Кинопоиск: 7.3

Фільм про етику в бізнесі. Маркетологи, рекламісти, продавці, у вас є табу? Ви готові хвалити і продавати будь-який товар? Картина змусить вас зупинитися і переглянути підходи до роботи.

Читайте також: На які групи у соцмережах варто підписатися, якщо ви цікавитеся інтернет-маркетингом?

20. Міс Слоун (2016)

Рейтинг Кинопоиск: 7.3

Історія про блискучому і нещадному лоббисте, яка прославилася безпрецедентним талантом і бажанням перемогти будь-якою ціною, навіть тоді, коли це ставить її кар’єру під загрозу.

21. Смерть комівояжера (1985)

Рейтинг фільму на Кинопоиск: 7.1

Це одна з трьох екранізації однойменної п’єси Артура Міллера. Літній продавець втрачає віру в себе і в свою професію. У нього немає сил, щоб жити далі. Фільм змушує задуматися про жорстокість суспільства, в якому важко вижити, не продаючи себе.

22. Бойлерна (2000)

Рейтинг Кинопоиск: 7.0

Шедевр, який повинен подивитися кожен продавець і бізнесмен. Мотиваційна мова героя Бена Аффлека з цієї картини розбирається на тренінгах з продажу. Але все-таки цей фільм про те, як не треба продавати.

23. Засновник (2016)

Рейтинг Кинопоиск: 7.0

Автобіографічний фільм про творця mcdonald’s. Автори стрічки охоплюють майже 16 років із життя підприємливого Рея Крока, який перетворив маленьку забігайлівку фаст-фуду в одну з найбільших мереж швидкого харчування.Втомилися від навчальних книг і відео? Перемикайтеся на художні фільми. В них ви знайдете не менше корисної інформації, ніж у записах лекцій та тренінгів відомих продавців. Нижче ви знайдете список фільмів про продажах, маркетингу і бізнес, які допоможуть вам працювати ефективніше.

24. Пірати силіконової долини (1999)

Рейтинг Кинопоиск: 7.0

Ще один фільм, який не могли пропустити інтернет-підприємці. Картина розповідає історію Білла Гейтса і Стіва Джобса.

25. Телепень Томмі (1995)

Рейтинг Кинопоиск: 6.9

Фільм про хлопця, який не вміє продавати. Але в нього немає виходу, тому Томмі переступає через свої страхи і вчиться на ходу. Ще цей фільм про те, що дитинство закінчується раптово.

26. Бейбі-бум (1987)

Рейтинг Кинопоиск: 6.9

Ви цілими днями щось продаєте і заробляєте гроші? Не продайте найголовніше — життя і любов. Цей фільм змусить задуматися ділових людей, які втратили баланс між роботою і особистим життям.

Читайте також: Життя контент-маркетолога в картинках

27. Тисяча слів (2009)

Рейтинг Кинопоиск: 6.9

Весела комедія з Едді Мерфі у головній ролі. Він грає продавця, який умовляє будь-якої людини. Випадкова зустріч змінює життя героя. Він вчиться цінувати слова.

28. Рекламісти (1947)

Рейтинг Кинопоиск: 6.9

Для різноманітності не завадить зануритися в світ старої реклами 40-х років, коли у пересічного громадянина не було і думок про інтернеті. Звичайно, зараз цей фільм виглядає трохи наївним і несучасним, але кардинально змінився світ насправді? Та й акторський склад шикарний – Кларк Гейбл, Ава Гарднер і Дебора Керр.

29. Любов і інші ліки (2010)

Рейтинг Кинопоиск: 6.8

Фільм про те, що гроші й успіх — не головне в житті. Хорошим продавцем може стати тільки той, хто це розуміє. До речі, картина показує таємницю фармацевтичного бізнесу.

30. Захопити день (1986)

Рейтинг Кинопоиск: 6.8

Навіть у хороших продавців бувають невдалі періоди в житті. Як не зламатися, коли весь світ проти тебе? Герой Робіна Вільямса шукає відповідь на це питання.

31. Старі автомобілі (1980)

Рейтинг Кинопоиск: 6.8

Весела картина про не зовсім чесних підходах до бізнесу. Варто розмінювати кар’єру і життя на дрібниці, якщо справжній успіх не залежить від кількості проданих машин?

32. Хлопець, ти потрапив (2001)

Рейтинг Кинопоиск: 6.8

Якщо чоловік прийшов в автосалон, значить він хоче купити машину. Навіть якщо він говорить, що у нього немає грошей, він зайшов просто подивитися, а в сусідньому салоні можна купити тачку дешевше. Не втрачайте клієнта, використовуйте його заперечення для укладання угоди. Хочете навчитися працювати так? Подивіться фільм.

33. Пирамммида (2011)

Рейтинг Кинопоиск: 6.8

Якщо ви захоплені роботою, то зможете продавати навіть повітря. Або робити гроші з повітря. Втім, фільм не про продаж, а про використання капіталу як інструменту задоволення амбіцій.

34. Немає (2012)

Рейтинг Кинопоиск: 6.7

Можливо за 15 хвилин вирішити долю цілої держави? Саме за цей час, з допомогою одного майстерного рекламщика, опозиційним партіям Чилі потрібно переконати громадян голосувати проти диктатора.

Фільм відмінно демонструє, що для того, щоб перемогти в політичній боротьбі не завжди необхідні бойові дії, і що часто велику роль відіграють розум людей, вплив на яких можна здійснити за допомогою рекламної пропаганди.

Читайте також: 200 кращих книг для інтернет-маркетологів

35. Алюмінієві чоловічки (1987)

Рейтинг Кинопоиск: 6.7

Легкий фільм про боротьбу двох бізнесменів, виробників оздоблювальних матеріалів з алюмінію. Завдяки автомобільної аварії, їх шляхи перетинаються, і виявляється, що вони – конкуренти, і цього достатньо, щоб почалася справжня «алюмінієва» війна.

36. Чужі гроші (1991)

Рейтинг Кинопоиск: 6.7

У цьому фільмі немає геніальної режисерської роботи, збудованих оригінальних операторських ракурсів, талановитої акторської гри. У центрі уваги – війна двох «акул бізнесу». Але якщо хоч трохи цікавить тема підприємництва і грошей, то цей фільм припаде до душі.

37. Вісім з половиною доларів (1999)

Рейтинг Кинопоиск: 6.6

Ще один російський в нашій добірці. Режисер рекламних роликів, розтративши практично весь рекламний бюджет, змушений викрутитися або повернути гроші. Як обдурити мафію, зняти бюджетну рекламу і після всього цього залишитися в живих?

38. Реклама для генія (2005)

Рейтинг Кинопоиск: 6.6

Відмінна сатирична комедія. І в сучасному мистецтві нікуди без просування. Молодий художник Джеремі був упевнений у своїх силах і майстерності, але одного разу зрозумів, що одним талантом прославитися не можна. Він придумує хитромудрий план своєї «розкрутки». У фільмі показано, що мистецтво – давно являє собою чистий маркетинг, і успішний той, хто найбільш вигідно себе продає.

39. Generation П (2011)

Рейтинг Кинопоиск: 6.5

Фільм про копирайтере Вавілена Татарського, яка пише хороші слогани і здійснює психоделічні подорожі. Маленьке застереження: не дивіться цей фільм, якщо не читали однойменну книгу Віктора Пелевіна. Роман перевершує фільм на кілька порядків.

40. Джобс: Імперія спокуси (2013)

Рейтинг Кинопоиск: 6.4

Світовий кінематограф не міг обійти стороною легендарну особистість Стіва Джобса. Наскільки фільм правдивий, говорити складно, але це тільки підігріває інтерес до історії неабиякого підприємця і його «яблучної» компанії.

Читайте також: Що одягнути на вечірку на честь Хеллоуїна? 20 креативних ідей для інтернет-маркетологів

41. Сироп (2011)

Рейтинг Кинопоиск: 6.2

Фільм про молодих співробітників великої компанії, які всіма силами намагаються зайняти своє місце під сонцем. Імідж і особиста вигода – для них головне.

«Сироп» —стрічка про те, що для просування своїх ідей іноді варто піти на все, але не варто забувати про те, що всьому є ціна.

42. Продавець (2009)

Рейтинг Кинопоиск: 6.2

Якщо у вас добре підвішений язик, ви зможете продати пісок у пустелі. А що ви купите на виручені гроші? Ще один фільм про безголову продавця, який торгує уживаними авто.

43. Віктор Фогель – Король реклами (2001)

Рейтинг Кинопоиск: 6.0

Вчорашній невдаха стає головним креативщиком всій Німеччині. Несподівано на нього звалюється успіх. Він отримує величезний замовлення, але головна вибухова ідея реклами – не його. Фільм про те, що складно погнатися за двома зайцями, Віктору належить вибрати між запаморочливою кар’єрою та особистим щастям.

Читайте також: Секрети створення легендарних брендів

А які фільми про продажі знаєте ви? Поповнюйте колекцію в коментарях.