5 ефективних стратегій просування вашого бренду з допомогою контент-маркетингу

320

Ви готові почати використовувати технології контент-маркетингу в просуванні вашого бренду в Мережі? Тоді ми представимо вам п’ять працюючих стратегій, які допоможуть вам досягти максимальної ефективності при взаємодії з аудиторією. Візьміть на озброєння.

1. Дайте відповідь на топ-30 запитань вашої аудиторії до вас

Замість того, щоб витрачати час на мозкові штурми в пошуках ідей для вашого контент-плану і придумувати теми, які не хвилюють вашу цільову аудиторію, оберіть для початку 30 найбільш животрепетних питань користувачів до вас і дайте відповідь на них. На кожне питання люди повинні отримати гранично конкретну відповідь. Підготуйте 30 матеріалів: один матеріал — розгорнуту відповідь на одне питання. Або створіть 30 видеоподкастов для відповіді на кожне питання.

5 ефективних стратегій просування вашого бренду з допомогою контент-маркетингу

Чому це працює? Обгрунтування дуже просте: ваші перспективи туманні, поки ваша цільова аудиторія не отримає вичерпних відповідей на виниклі у неї запитання, вона не буде купувати ваші товари і користуватися вашими послугами, поки ви не усунете її сумніви і непорозуміння. Відповівши на запитання людей, ви приймете превентивні заходи, запобігши «розмноження» непотрібного вашої аудиторії контенту. А головне — ви вже будете розуміти, як формувати вашу політику в плані контенту надалі. Цікавлячись своєю аудиторією, даючи їй дійсно те, що їй потрібно від вас, ви не допустите грубих помилок при виборі цікавих вашої ЦА тим.

2. Гряде ера посилення конкуренції — відповідайте на дзвінки, створюючи нові форми контенту

Конкуренція брендів в Мережі буде тільки рости. А конкурувати у сфері вхідного маркетингу можна тільки шляхом поширення більш цікавого і оригінального контенту, ніж у конкурентів. Буде рости різноманіття форм і жанрів контенту.

Нові ідеї, нові можливості, нові інструменти, нові техніки — ось до чого потрібно прагнути вже сьогодні, якщо завтра ви не хочете відстати від поїзда. Потрібно шукати можливості з’єднувати зміст вашого меседжа до аудиторії та інноваційні форми подання, які викличуть інтерес у людей.

5 ефективних стратегій просування вашого бренду з допомогою контент-маркетингу

Приміром, деякі західні фахівці вважають, що такий інструмент, як інфографіка, «мертвий після прибуття». Набагато цікавіше, а головне, конкурентноспроможними — створювати видеоинфорграфики та інтерактивні інфографіки, «вступають» у взаємодію з користувачем.

3. Інвестуйте в якість контенту

Саме тому, що зростання конкуренції в контент-маркетингу неминучий, варто вже сьогодні інвестувати в якість вашого відео — залучення команди кращих копірайтерів, кращих редакторів і маркетологів. Буде дуже жарко. Вже через кілька років відбудеться неминуча річ: те, що працює в контент-маркетингу сьогодні, завтра не буде відповідати загальноприйнятим нормам якості на цьому ринку. Аудиторія швидко звикає до хорошого. І «градус» якості доведеться підвищувати постійно.

5 ефективних стратегій просування вашого бренду з допомогою контент-маркетингу

В одному з останніх інтерв’ю Ренд Фишкин (SEOmoz) відзначив, що сьогодні варто робити ставку не на поширення великої кількості матеріалів середньої якості, а на створення глобальних форм контенту, чудових за якістю.

Не варто прагнути створити якомога більше невеликих статей, відео або инфоргафики, тобто матеріалів, кожен з яких викличе невеликий відгук. Концентруйтеся на серйозних, глобальних за значимістю речі, які викличуть відразу шквал відгуків. Краще витратити ресурси на створення однієї відмінної White Peper, ніж на двадцять так-собі-статей. Краще створити одну, але круту інтерактивну інфографіку, ніж десять маленьких.

4. Об’єднайте контент з технологіями пошукового маркетингу

Якщо ваша мета — отримання цільового трафіку, ваші дії в цьому напрямку не повинна обмежуватися лише створенням і промоутированием контенту. Потрібно зосередити зусилля також комплексні заходи щодо поліпшення вашого сайту, як основного джерела трафіку. Покращуйте сайт не тільки з точки зору контенту, але і з точки зору юзабіліті і дизайну.

5 ефективних стратегій просування вашого бренду з допомогою контент-маркетингу

5. Створюйте історії, які люди хочуть читати і бачити

На чому будується інтерес читача до тексту, а глядача — до відео? На сюжеті. Тобто на історії. Спробуйте використовувати це в якості маркетингового ходу. Розкажіть історію про ваш бренд, продукт чи послугу, використовуючи просту схему, за якою створюються всі історії:

  • зачепите читача на початку,
  • розвійте сюжет вашої історії в основній частині,
  • дайте читачеві кінцівку, яка стане гідним завершенням кульмінаційних подій, викладених в основній частині.
5 ефективних стратегій просування вашого бренду з допомогою контент-маркетингу

Історії — навколо нас. Подумайте ось про що: ваша компанія і ваш продукт існують не в безповітряному просторі, вони вписані в навколишню дійсність, ваше завдання — подумати над питанням: як саме? Навколо бренду і його продуктів — маса супутніх речей, наприклад, образ життя, який ваш продукт пропонує людям.

Створюйте міфи про свій бренд (міфи — в хорошому сенсі; явну неправду говорити не варто, навіть не тому що це нечесно, а головним чином тому, що інтернет-маркетинг тісно пов’язаний з оффлайнової цінність вашої пропозиції: продукт, що не відповідає ринковому рівню якості, просувати марно). Створюйте емоційні історії, породжують довіру, вписуйте ваш бренд в життєві ситуації. Нехай він буде пов’язаний з життям людей.

Читайте також:

  • Як провести аудит PPC-аккаунта в Google AdWords: покрокова інструкція
  • Що таке автореспондер і навіщо він потрібен? Докладне керівництво з яскравими прикладами
  • Покинуті кошика: 7 шикарних прикладів «повертають» імейлів