5 принципів створення притягає вмісту

316

Традиційна реклама повинна відволікти нас, щоб бути ефективною. Вона перериває наш улюблений серіал, заважає нам знайти потрібну статтю в газеті або журналі, дратує спливаючими вікнами і яскравими банерами на веб-сторінках.

У даних умовах величезні переваги отримують ті підприємці, які вміють залучати, а не відволікати клієнтів. Компанії, які усвідомили це мають можливість впливати на аудиторію набагато ефективніше. Вони створюють притягає контент, який одночасно дає читачам корисну інформацію і рекламує продукти. Контент, стирає межі між інформуванням клієнта і просуванням товарів і послуг, є однією з ключових тенденцій e-commerce сьогодні і в найближчому майбутньому.

Роль притягає контенту вашої маркетингової стратегії

Притягає контент обов’язково є якісним і корисним для потенційних споживачів. Він дає людям інформацію, яка зачіпає їх і змушує ділитися нею з друзями.

Якісні матеріали постійно працюють на вас. Завдяки їм ви отримуєте посилання з соціальних мереж і авторитетних сайтів, коментарі і питання потенційних клієнтів, хороший контент привертає увагу до вашого бренду і формує спільноти споживачів. Але як правильно створювати якісний контент, який підвищить впізнаваність вашого бренду?

Пропонуємо розглянути п’ять принципів створення якісних матеріалів, які підвищать ефективність просування вашого бізнесу в інтернеті.

Пункт № 1. Ваш контент повинен бути пов’язаний з вашим брендом

Якісний притягає контент повинен відповідати вашої маркетингової стратегії і допомагати реалізовувати її. Якщо ваші тексти не пов’язані з вашим брендом, вони не зможуть залучити аудиторію в орбіту вашої компанії. Тому створюйте контент, який розповідає про ваш бренд, пояснює вашу місію і освітлює вашу повсякденну діяльність.

Ваш контент повинен бути простим і зрозумілим для цільової аудиторії. У цьому випадку він знайде відгук серед споживачів, які будуть дізнаватися про ваш бренд.

Пункт № 2. Створюйте контент постійно

Якісний рекламний контент завжди залишається актуальним. Однак не слід підтримувати популярність свого бренду, час від часу випускаючи новий контент. Ви досягнете максимального результату, якщо перетворіть вашу контент-майданчик у платформу, яка постійно розвивається і оновлюється.

Пункт № 3. Використовуйте різні медіаканали

Інтернет дає практично необмежені можливості для поширення контенту. Використовуйте різні майданчики і способи подачі інформації, щоб залучити аудиторію в соціальну взаємодію. Німецька мережа будівельних гіпермаркетів Hornbach створила короткометражний фільм «Нескінченний будинок», щоб «заразити» потенційних клієнтів ідеєю поліпшення їх житла. Фільм став лауреатом престижної премії Clio Awards в 2011 році.

Цей фільм – яскрава демонстрація переваг соціального взаємодії з клієнтами. Він дуже гарно розповідає про дружбу, хороших відносинах з сусідами та терпимості один до одного, які позиціонуються в якості основних цінностей мережі гіпермаркетів Hornbach. Відео зближує споживачів з брендом і допомагає їм відчути себе причетними до основним ідеям його бізнесу.

Пункт № 4. Надихайте людей

Пам’ятайте: контент може надихати аудиторію. Надихаючи людей, ви підвищуєте ефективність маркетингової кампанії. Якісний матеріал пов’язує значущі і важливі для людей цінності з вашим брендом.

Рекламний ролик компанії levi’s добре ілюструє дану ідею. У цьому відео бренд вдало показує молодим незалежним людям, що складають ядро спільноти споживачів продукції levi’s, що компанія має спільні цінності зі своїми клієнтами.

Цей ролик забезпечує емоційний резонанс між рекламодавцем і аудиторією. Примітно, що компанія levi’s не побоялася піти на нестандартний крок. Мало хто очікував почути від бізнес-організації філософські слова «Твоє життя — це твоє життя, не дозволяй їй покласти тебе на лопатки…»

Пункт № 5. Відштовхуйтеся від повсякденного досвіду аудиторії

Багато кращі маркетингові ідеї пов’язані з повсякденним досвідом. Кожна людина любить спілкуватися і жартувати з друзями, всі мають власне уявлення про красу. Шукайте ідеї для створення конверсійного контенту в повсякденному житті.

Подивіться, як шведський меблевий гігант IKEA реалізував свою обіцянку «забезпечити кращий сон для кожного». Компанія попросила відомі музичні колективи записати сучасні кавер-версії класичних колискових пісень. IKEA використовувала ці колискові для просування своїх колекцій ліжок і матраців.

Меблевий гігант поширював записані колискові через iTunes в якості окремого альбому, обкладинка якого нагадувала логотип IKEA. Слухаючи дані музичні композиції, люди тепер згадують про IKEA.

Розкажіть історію – і ви зацікавите аудиторію

Найкраща реклама починається з хорошої ідеї, яка забезпечує умови для соціальної взаємодії з аудиторією.

Розкажіть людям легенду. Притягає контент завжди пов’язаний з досвідом і життям простих людей. Він приваблює всіх завдяки своїй соціальності. А його сила вимірюється ступенем, в якій він розширює уявлення людей про самих себе.

Адаптований переклад статті Франка Маргарда 5 Strategies for Creating Magnetic Online Content.