5 секретів частою й ефективною публікації контенту в Твіттері

268

Люди часто задаються питанням, як деяким користувачам Твіттера вдається публікувати якісний контент на регулярній основі. Адже здається практично нереальним підтримувати високу частоту розміщення постів, не жертвуючи при цьому якістю. Насправді, все не так складно: потрібно лише бажання і досвід.

Люди часто задаються питанням, як деяким користувачам Твіттера вдається публікувати якісний контент на регулярній основі. Адже здається практично нереальним підтримувати високу частоту розміщення постів, не жертвуючи при цьому якістю. Насправді, все не так складно: потрібно лише бажання і досвід.

У даній статті ми розглянемо ряд ефективних методів, завдяки яким ви зможете радувати своїх передплатників новими і цікавими постами майже щогодини.

Чому так важлива висока частота публікації твітів

Джоель Гаскойн, автор блогу Bufferapp, розміщує пости в Твіттері 15 (!) раз в день, причому кожен з них користується величезною популярністю у його читачів. Він вважає, що дана кількість твітів є оптимальним: ви можете розміщувати пости кожну годину в піковий час і кожні 2 години – у звичайний час. Давайте з’ясуємо, які переваги дає регулярна публікація твітів.

1. Ви зможете розширити своє коло спілкування

Твіттер – це відмінне місце для зав’язування знайомств. Тут ви можете знайти нових співробітників, партнерів і навіть друзів, з якими ви будете нерозлучне все життя. Однак для цього необхідно проявляти постійну активність. Зробіть свій профіль в Твіттері загальнодоступним, і тоді будь-який користувач зможе коментувати або розшарювати ваші твіти. В результаті, вам ніколи не доведеться нудьгувати в Твіттері. Ви зможете висловлювати свою думку з будь-якого питання, і обов’язково знайдуться люди, які заходять підтримати бесіду.

2. Ви зможете постійно вчитися чомусь новому і вдосконалюватися

Активно беручи участь у дискусіях в Твіттері і розміщуючи контент, який дає початок новим дискусій, ви дізнаєтеся багато корисного і цікавого для себе. Адже дану соціальну мережу використовують багато експертів різного профілю. Постійно публікуючи та расшаривая твіти, ви підвищите свої шанси на знайомство з видатними фахівцями.

Завдяки Твіттеру ви зможете оточити себе людьми, які будуть надихати вас на нові звершення і наповнювати ваш розум корисними думками і знаннями. В результаті, ви зможете виявити свій прихований потенціал та вчиняти дії, які раніше здавалися вам неможливими.

3. Ви зможете отримувати максимум користі з читання

Вирішуючи ретельно вивчити певний питання, багато хто з нас занурюються в читання десятків статей і книг. Таким чином, ми виступаємо в ролі пасивних читачів, тобто просто накопичуємо знання. Твіттер дозволяє зробити процес читання більш продуктивним:

 • Ви можете ділитися своїми враженнями про книгу або статтю зі своїми передплатниками;
 • Ви можете обговорювати певний контент зі своїми передплатниками;
 • Книга або стаття може надихнути вас на публікацію нових постів.

4. Ви зможете завоювати репутацію експерта

Виберіть кілька тематик, в яких ви добре розбираєтеся, почніть публікувати і розшарювати відповідні твіти і з часом ви зможете завоювати репутацію експерта в даних сферах. Натовпи людей почнуть звертатися до вас за порадами з питань, яким ви найчастіше присвячуєте свої твіти. Однак тут важливо пам’ятати одне правило: перш ніж розшарювати контент інших блогерів, обов’язково прочитайте його самі, щоб бути в змозі відповісти на всі запитання читачів.

5. У вас буде ціла армія вірних друзів і соратників

Соціальні платформи, в тому числі і Твіттер, наділені неймовірною силою і міццю. На жаль, багато з нас недооцінюють їх потенціал. Адже багатьом людям вдалося знайти роботу і навіть почати свій бізнес завдяки Твіттеру. Все це було б неможливим без підтримки та участі їх передплатників.

Як підвищити частоту публікації якісних твітів

Як вже зазначалося на початку нашої статті, Джоель Гаскойн рекомендує публікувати 15 якісних твітів щодня. Не варто перевищувати цю цифру – читачі не люблять зайву нав’язливість.

Отже, з кількістю твітів ми визначилися. А як щодо їх якості? Де шукати контент, від якого будуть у захваті всі читачі або, принаймні, більша їх частина? Саме цими питаннями задаються більшість користувачів Твіттера.

Далі наведено рекомендації, які допоможуть вам відокремити зерна від плевел.

1. Будьте розбірливими, щоб використовувати безмежний потенціал RSS-стрічки

У багатьох користувачів складаються непрості стосунки з RSS-стрічкою. Справа в тому, що вони отримують величезну кількість новин, толком не встигаючи їх прочитати. Причина проблеми криється в тому, що вони підписуються на занадто велику кількість блогів. Звідси висновок: будьте розбірливими, підписуючись на блоги. І тоді на вашу RSS-стрічку буде надходити тільки якісний контент, яким можна буде відразу поділитися зі своїми передплатниками. Але тут виникає ще одна проблема: як відрізнити якісні блоги від посередніх? Ось деякі рекомендації:

 • Завжди тримайте руку на пульсі: використовуйте Твіттер, читайте різні блоги і слідкуйте за новинами, щоб не пропустити цікавий контент.
 • Якщо вам попалася відмінна стаття, зайдіть на домашню сторінку вихідного блогу і прочитайте кілька останніх постів.
 • Якщо ви переконалися в тому, що даний блог заслуговує довіри і уваги і не розміщує пости занадто часто/рідко, сміливо підписуйтесь на нього.
 • Намагайтеся уникати занадто об’ємних постів – вони лише перевантажать вашу RSS-читалку.

2. Використовуйте сервіси відкладеного читання

Досить часто ми стикаємося з вельми цікавим контентом, але через брак часу не можемо прочитати його відразу. «Прочитаю потім» – думаєте ви про себе, навіть не докладаючи зусиль, щоб додати посилання «Вибране». Таким чином, ви позбавляєте себе маси корисної і потрібної інформації. Однак тепер вам більше не доведеться журитися з приводу «втраченого» контенту – і все завдяки сервісів відкладеного читання. Найпоширеніші сервіси даної категорії – це Pocket, Instapaper і Readability. Незважаючи на відмінності в дизайні, функціоналі і шрифтах, їх об’єднує одне: вони дозволяють вам читати цікаві матеріали в будь-який зручний для вас час.

5 секретів частою й ефективною публікації контенту в Твіттері

Як виглядає сервіс Pocket на смартфоні (джерело)

Незважаючи на очевидну зручність подібних сервісів, багато людей сумніваються в їх користь. Вони вважають, що збережений контент швидко втрачає свою актуальність, і турбуються через те, що, читаючи старі матеріали, вони можуть пропустити нові. В даному випадку, можна порадити тільки одне: приділяйте більше уваги не новизні контенту, а його якістю. І, звичайно ж, не забувайте регулярно читати всі матеріали, які ви зберегли. Інакше, вони будуть накопичуватися день за днем, і потім вам доведеться «розгрібати завали».

3. Синхронізуйте дані за допомогою сервісу IFTTT.

Сервіс IFTTT з’явився в мережі відносно недавно, але вже зумів завоювати довіру просунутих користувачів інтернету. Абревіатура IFTTT розшифровується як IF THIS THAN THAT і в перекладі з англійської означає «Якщо зробити це, отримаєш».

IFTTT дозволяє вам синхронізувати два різних сервісу. Перший з них умовно називається «активатором», а другий – «дією». У вас є можливість створювати різні алгоритми: наприклад, якщо в якості активатора поставити «твіти, додані в вибране», а в якості дії – «відправити у Evernote», то всі обрані твіти відразу будуть відходити в блокнот Evernote. Таким чином, сервіс IFTTT позбавляє вас від зайвих дій і економить ваш час.

5 секретів частою й ефективною публікації контенту в Твіттері

4. Створюйте списки в Твіттері

Створивши списки в Твіттері, ви можете постійно стежити за оновленнями користувачів, які регулярно публікують самий актуальний контент. Якщо ви підписані на кілька сотень сторінок в Твіттері, зрозуміло, ви не зможете переглядати усі нові твіти. Списки дозволяють вам фільтрувати інформацію і отримувати оновлення тільки від тих користувачів, які цікавлять вас на даний момент.

5. Будьте більш уважними, і ви обов’язково знайдете відмінний контент

Насправді, пошук якісного контенту не є таким уже складним завданням. Його можна зустріти практично на кожному кроці. Все, що від вас вимагається, – бути більш пильними і уважними, щоб не пропустити цікаву інформацію і не забути поділитися нею з іншими. Будьте завжди напоготові – адже ви можете зіткнутися з якісним контентом в зовсім несподіваних ситуаціях:

 • Читаючи книгу;
 • Переглядаючи фільм чи передачу;
 • Розмовляючи з одним;
 • Перевіряючи електронну пошту і т. д.

Замість висновку

Якщо ви є новачком в світі Твіттера, то мета публікувати 15 твітів на день, швидше за все, здасться вам захмарною. Тому дійте не поспішаючи, поступово збільшуючи свій темп. Лео Бабаута, автор блогу ZenHabits, дає таку рекомендацію всім, хто взявся за нову справу: «Якщо ви поставили перед собою певну задачу, і вам складно приступити до її виконання, постарайтеся її спростити: виконуйте її протягом всього однієї хвилини. Навіть якщо це здається вам складним, скоротіть час до 20-ти секунд. В результаті, завдання стане такий простий, що ви не зможете сказати «ні». Найголовніше – зробити перший крок».

З урахуванням вищесказаного, ми можемо порекомендувати вам почати з публікації одного твіту в день протягом наступного тижня. Потім, ви можете збільшити цю цифру до 3, 5, 7 і т. д.

Почніть використовувати сервіси відкладеного читання. Якщо вони здалися вам ефективними, то спробуйте освоїти сервіс IFTTT, щоб зрозуміти, чи підходить він для реалізації ваших цілей. Тільки шляхом проб і помилок, ви зможете вибрати найбільш ефективні методи, які допоможуть вам стати «зіркою» Твіттера.

Переклад і адаптація матеріалу Джоеля Гаскойна My 5 secrets to sharing great content 15 times a day.