5 способів створення успішної посадкової сторінки від Тодда Бейлі

328

Тодд Бейлі (Todd Bailey), експерт в області SEO і Віце-Президент WebiMax, дав свої 5 рекомендацій щодо створення посадкових сторінок. «Текстерра» публікує переклад статті американського експерта.

Фірми починають SEO-кампанії для того, щоб досягти верхніх позицій на сторінці результатів пошуку. Але варто відзначити, що основна мета – не просто зайняти перше місце в списку. Головне тут, як і у всіх бізнес-проектах, – це заробити якомога більше грошей. Ось чому SEO часто використовували прийом «плата за клік» та інші програми по збільшенню трафіку. І неважливо, яким способом ви отримуєте трафік, гроші до вас приходять завдяки конверсії.

Отже, успішна посадкова сторінка повинна виконати певне завдання. Наприклад, щоб користувач купив продукт або підписався на що-небудь. Звичайно, легше сказати, ніж зробити, ви не можете безпосередньо змусити людину щось купити. Але, використовуючи ряд прийомів, ви цілком можете переконати потенційного клієнта зробити певні кроки.

  • Переконайтеся у відповідності запитів змісту сторінки

Переконайтеся, що заголовок сторінки збігається з тими запитами, при введенні яких в пошуковик люди приходять на ваш сайт. Не дуже добре, коли людина, набираючи в пошуковику «SEO копірайтинг сервіс», потрапляє на сторінку, озаглавлену «SEO веб-дизайнери». Переконайтеся, що відвідувачі потрапляють до вас на сайт по потрібних запитах в пошукових системах. Крім того, пишіть про найважливіші речі в першу чергу (не забувайте про маркіровані списки). Часто люди не добираються до кінця інтернет-сторінки, вони лише більш-менш уважно читають перші кілька пропозицій, а потім їх погляд швидко ковзає вниз. Найголовніше ви повинні дати їм на початку.

  • Пишіть сверхинформативные тексти

Відвідувач вашого сайту заклопотаний одною думкою: яку користь він може отримати завдяки вашому продукту або сервісу. Йому зовсім не важливо, чому ваша фірма така «крута». Йому потрібно лише дізнатися, чи будуть задоволені його потреби. Але головне – розміщуйте тільки корисну потенційному клієнту інформацію. Ніякої води, суцільна практична користь. Текст повинен бути надінформативним.

  • Не переборщіть з креативом

Завдяки креативності, дизайну та контенту ви можете виграти битву з конкурентами, що, звичайно ж, непогано. Однак якщо ви будете використовувати посадкову сторінку для вираження ваших суто особистих емоцій, це навряд чи призведе до чогось доброго. Переконайтеся в тому, що емоційний тон ваших текстів не суперечить бренду. Пам’ятайте, що посадкова сторінка – це місце для бізнесу. І якщо вона не приносить прибутку, то навіщо вона взагалі потрібна.

  • Слідкуйте за своїм листом

Лаконічний, ясний текст – це те, що допомагає продажу. Спочатку складіть великий, розлогий проект, а потім скоротіть його, прибравши все зайве. Що стосується обсягу, текст повинен бути саме такої довжини, яка потрібна. В іншому випадку ви просто втратите клієнтів. Якщо читачі будуть зацікавлені вашими текстами, то в них виникне інтерес і до ваших продуктів.

  • Вчіться писати для інтернету

Перед тим як ви почнете писати, важливо знати план сторінки. Це допоможе вам зрозуміти, що бачать і відчувають відвідувачі сайту, коли заходять на посадкову сторінку. Пам’ятайте, що короткі речення, невеликі параграфи і проста мова – це найкраще. Люди читають не весь текст, який бачать, тому подбайте про підзаголовках і маркірованих списках.

І на закінчення можна сказати, що трафік вашого сайту розвивається завдяки інтернет-маркетингу, ви використовуєте прийом плата за клік або органічний пошук. Це лише одна сторона медалі. У ваших силах зробити так, щоб успішна посадкова сторінка збільшила конверсію.