6 помилок, які знижують ефективність електронної розсилки

310

Інформаційні розсилки – це відмінний спосіб придбання і утримання популярності своєї компанії серед потенційних і постійних клієнтів. Багато сайтів використовують розсилки, і користувачі давно до цього звикли і з радістю підписуються на свої матеріали. Однак не всі розсилки користуються однаковим успіхом. Часто буває так, що в однієї компанії кількість передплатників постійно зростає, а у другої (абсолютно такий же за параметрами) – залишається таким же, або, того гірше, зменшується. Чому це відбувається? Швидше за все автор невдалих розсилок вчиняє одну з наступних помилок.

1. Дуже рідкісні розсилки

В принципі, частота розсилок не має великого значення, якщо ви пропонуєте своїм читачам корисний контент. Однак дана теорія не стосується тих ситуацій, коли ви відправляєте інформаційні розсилки настільки рідко, що ваші читачі забувають про існування вашої компанії у проміжках між листами.

Складіть графік, якого ви зможете дотримуватися постійно. Якщо ви не вклалися в термін, то краще відправити розсилку трохи пізніше, замість того щоб зберігати мовчання.

2. Ваші розсилки занадто довгі і важкі для розуміння

Розсилки вашої компанії не обов’язково повинні бути занадто об’ємними. Поставте себе на місце своїх читачів. Як правило, вони переглядають розсилки під час кава-паузи, перебуваючи в метро або в якості приємного способу відволіктися при виконанні робочих завдань. Тому їх читання не має віднімати багато часу.

Включайте в свої розсилки кілька історій, але комбінуйте їх таким чином, щоб читач міг вирішити, чи буде він побіжно переглядати одну з історій або прочитає розсилку повністю.

3. У ваших розсилках відсутня цікава або корисна інформація

Дана проблема може здатися більш складною, ніж вона є насправді. У кожного. Ще раз повторимо: у кожного. Є безліч цікавих історій та порад, якими можна поділитися з передплатниками. Найголовніше – піднести їх під правильним кутом, щоб у ваших розсилок з’явилася своя родзинка.

Історії, які містяться в розсилках, повинні активно допомагати вашим читачам. Тим самим ви підвищите свій авторитет і станете надійним джерелом інформації, а у ваших потенційних клієнтів з’явиться ще один привід до вас звернутися.

4. Нудні заголовки

Заголовки розсилок повинні виступати в якості вабливої покажчиків, які привертають увагу до ваших історій. Більшість ваших передплатників, швидше за все, будуть вільно переглядати розсилку, переходячи від одного заголовка до іншого, щоб вирішити, чи варто витрачати свій час на подальше читання повідомлення.

Складіть список джерел для формулювання приголомшливих заголовків, завдяки яким ви зможете придумати неймовірно привабливі назви для своїх статей. Уникайте незрозумілих фраз і включайте в заголовки дієслова, щоб надати динаміку історій, які містяться в розсилках.

5. Невпорядковане оформлення розсилок

Слова, які ви використовуєте при складанні текстів, мають величезне значення, проте спосіб їх подання також може чинити вирішальний вплив на успішність розсилки. Контент ваших повідомлень повинен бути візуально привабливим. Майте на увазі, що, використовуючи занадто багато різних стилів і розмірів шрифту, ви можете відштовхнути своїх читачів.

Прагніть до простої оформлення, використовуючи всього кілька стилів і розмірів шрифту на постійній основі. Не забувайте також використовувати зображення. Таким чином, вашим передплатникам буде легше читати ваші повідомлення, і їм не знадобиться шукати кнопку «Відписатися від розсилки».

6. Ви не просуваєте свої розсилки

Якщо ви хочете збільшити число своїх передплатників, ви повинні показати людям, скільки всього цікавого вони випускають. Традиційно, рекламні проспекти поширювалися в друкованому вигляді. Проте в даний час, коли всі перейшли до споживання онлайн-контенту, ви можете поділитися своїми розсилками через різні віртуальні платформи.

Створіть на своєму сайті форму підписки на розсилку та діліться своїми повідомленнями в соціальних мережах, щоб залучити нових передплатників.

Висновок

Зробіть розсилки своєї компанії вражаючими, цікавими і вартими того, щоб на них підписувалися. І тоді приплив нового трафіку вам забезпечений.

P. S. А ви користуєтеся розсилками? Як часто ви відправляєте їх і яким чином підтримуєте їх актуальність?

Адаптація матеріалу 6 flixable mistakes company newsletter by Copy Detective.