7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

441

Хочете, щоб «лайки» сторінки вашого бренду в «Фейсбуці» приносили вам реальні угоди, а не грали роль чергової марної пузомірки? Тоді сприймайте позначки «Мені подобається» в якості сигналу, який посилає вам реальний користувач. Натискаючи кнопку Like, чоловік каже, що готовий отримувати від вас інформацію. Іншими словами, він підключається до вашого інформаційному каналу.

Сторінка бренду в Facebook дозволяє доносити бізнес-інформацію до споживачів без нав’язування. Цей інформаційний канал дає можливість взаємодіяти з покупцями в проміжках між покупками. Це допомагає утримувати споживачів і формувати спільноту.

Нижче ви знайдете рекомендації, які допоможуть вам збільшити кількість «лайків» сторінки вашого бренду в «Фейсбуці».

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Спосіб №1: міняйте «лайки» на можливість брати участь в опитуваннях і голосуваннях

Опитування і голосування — один з найпростіших способів привернути увагу користувачів Facebook і змусити їх «лайкнути» сторінку. Більшість додатків для створення опитувань в Facebook, наприклад, Facebook Poll (безкоштовний) або Wishpond (платне, але є безкоштовний пробний період) мають зручну опцію: вони дозволяють взяти участь у голосуванні і ознайомитися з його результатами тільки після того, як користувач поставить позначку «лайк».

Дана функція працює так: при спробі відвідати сторінку опитування користувач бачить заставку з текстом-запрошенням і кнопкою Like. Поставивши «лайк», користувач може голосувати, вивчати і коментувати результати опитування.

Додаток Wishpond дозволяє вибрати для заставки стандартну картинку або завантажити власну. Також ви самостійно створюєте текст для заставки. Фактично, мова йде про посадкової сторінці, яка повинна генерувати конверсії.

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Спосіб № 2: роздавайте знижки за «лайки»

Купони на знижку — один з найбільш ефективних інструментів залучення аудиторії. Запропонувавши покупцеві невелику знижку, продавець зменшує свій прибуток. Проте він практично гарантовано збільшує число операцій.

Роздаючи потенційним клієнтам купони в Facebook, ви можете одночасно вирішувати дві задачі. По-перше, ви будете стимулювати продажу з допомогою знижок. По-друге, ви отримаєте багато відміток «Мені подобається». Для цього просто обмінюйте купони на «лайки».

Це можна зробити за допомогою додатків Facebook Coupon App і Group Offers App. Перше дозволяє створювати персональні купони на знижку, які активуються за допомогою позначки «Мені подобається». Друге дозволяє активувати знижку після приєднання до акції певного числа людей. Програми платні, але є безкоштовний пробний період.

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Спосіб № 3: пропонуйте електронні книги за позначки «Мені подобається»

Часто ексклюзивний контент, оформлений у вигляді електронної книги, приваблює користувачів більше, ніж знижки. Якщо ви працюєте в сегменті B2B, книги, white paper і інший освітній контент може приносити вам сотні «лайків» і нових клієнтів.

Зазвичай бренди створюють для електронних книг спеціальну посадкову сторінку на корпоративному сайті. Приземлившись на таку сторінку, потенційний клієнт повинен вказати деякі відомості про себе. Після цього він отримує можливість скачати книгу.

Щоб збільшити кількість лайків, ви можете створити конверсионную форму прямо на сторінці вашого бренду в Facebook. Це можна зробити за допомогою безкоштовного додатку Wufoo. Це додаток дозволяє створювати посадочні сторінки і публікувати їх у вигляді окремої вкладки на сторінці бренду в Facebook.

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Спосіб № 4: отримуйте «лайки» з допомогою реклами в Facebook

Реклама в Facebook — один з найпростіших способів отримання відміток «Мені подобається». Ви можете зорієнтувати показ оголошень, вибираючи аудиторію за демографічними ознаками та інтересам. Також ви можете демонструвати оголошення передплатникам або покупцям, чиї електронні адреси є у вашій базі контактів.

Пам’ятайте, що реклама в Facebook відрізняється від контекстної реклами в пошукових системах. Користувач бачить контекстні оголошення, коли шукає конкретну інформацію, пов’язану з вашою сферою діяльності. Умовно кажучи, він готовий купувати, тому контекстна реклама генерує багато угод.

Потенційний клієнт бачить ваше оголошення в Facebook, коли переглядає новинну стрічку. Він не збирається купувати. Щоб привернути увагу користувача, ви повинні запропонувати йому цінну або цікаву інформацію. Як зазначалося вище, це може бути освітній контент, знижки або можливість участі в опитуваннях.

Щоб отримувати відмітки «Мені подобається», вибирайте рекламу в правій колонці. Ця опція дозволяє демонструвати оголошення лише тим користувачам, які ще не «лайкнули» сторінку. Оголошення в правій колонці включають кнопку «Подобається», що збільшує ефективність реклами.

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Якщо ви рекламуєте сторінку в Facebook для отримання «лайків», використовуйте відповідний заклик до дії. Створюйте CTA за формулою «ставте лайк, щоб отримати z». В якості змінної z можна використовувати згадані вище знижки, опитування або електронні книги.

Реклама в Facebook може залучати користувачів на цільові сторінки, оформлені у вигляді вкладки сторінки бренду. Це дозволяє отримувати «лайки» педантичних користувачів, які не готові скористатися кнопкою «Подобається» в рекламі, так як хочуть спочатку ознайомитися з вашою сторінкою.

Спосіб № 5: додайте кнопку «подобається» або соціальний плагін Facebook на сайт

Соціальний плагін Facebook або кнопка «Подобається» — хороша альтернатива формі передплати на Email-розсилку. Вони дозволяють відвідувачам вашого сайту поставити «лайк», не відвідуючи сторінку вашого бізнесу в найбільшій соціальної мережі світу.

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Плагін Like Box — один з найбільш ефективних генераторів «лайків» для сторінок брендів. По-перше, його можна додати на сайт протягом однієї хвилини. По-друге, він не псує зовнішній вигляд сторінок. Ви можете змінювати зовнішній вигляд віджету, щоб адаптувати його до дизайну вашого сайту. По-третє, якщо ваш сайт відвідує користувач, залогиненный в Facebook, плагін показує йому фото друзів, які вже «лайкнули» сторінку.

Щоб встановити «лайк-бокс», відвідайте цю сторінку в Facebook, виберіть потрібні настройки, отримайте код і вставте його в код сайту.

Спосіб № 6: додайте кнопку «Подобається» хедер сайту

Розташуйте кнопку «Подобається» в хедері сайту. Краще, якщо кнопка буде знаходитися у правому або лівому верхньому кутку сторінки. Ця кнопка не принесе вам сотні «лайків» протягом декількох днів. Однак вона буде стабільно збирати позначки «Мені подобається».

Опублікуйте поруч з кнопкою простий заклик до дії. Згадайте формулу «ставте лайк, щоб отримати z». Щоб встановити кнопку, відвідайте сторінку в Facebook, виберіть потрібні настройки, отримайте код і вставте його в код сайту.

Спосіб № 7: міняйте «лайки» на доступ до ексклюзивного відео

Записи галузевих конференцій, вебінарів, інтерв’ю, тренінгів завжди привертають увагу користувачів. Чому б не продавати цей контент за позначки «Мені подобається»? Ви можете опублікувати відео на окремій вкладці сторінки бренду в Facebook. Доступ до нього можна забезпечити з допомогою згаданого вище додатка Wufoo.

Щоб цей спосіб спрацював, ви повинні дотримуватися дві умови. По-перше, відео повинно бути дійсно ексклюзивним і корисним для користувачів. По-друге, аудиторія повинна дізнатися про існування даного контенту. Щоб домогтися цього, скористайтесь рекламою в Facebook.

Баскетбольний клуб «Майамі Хіт» створив вкладку «Фан-зона» на сторінці в Facebook, де публікує ексклюзивні відео. Доступ у фан-зону відкрито тільки для користувачів, «лайкнувших» сторінку клубу.

7 ефективних способів збільшити кількість «лайків» у Facebook

Як правильно збирати позначки «Мені подобається»

Не чекайте, що ваша сторінка швидко отримає тисячі відміток «Мені подобається». Тонни «лайків» в день отримують тільки кінозірки і чітери. Якщо ви не належите до однієї з цих категорій, запасайтеся терпеньем. Використовувати описані вище методи, щоб стабільно отримувати «лайки» від користувачів, яким дійсно цікава ваша сторінка.

Адаптація матеріалу 7 Ways to Increase your Facebook Likes by Nick Steeves.

Читайте також:

  • Меми або серйозні публікації: як просуватися в Facebook після оновлення алгоритму
  • 8 харизматичних способів залучити користувачів facebook’а у взаємодію з вашим брендом
  • Квінтесенція досвіду SMM-маркетологів: 70 статей, які зроблять з вас профі