7 трюків SMM, про які ви не чули

351

Фахівці з SMM користуються обмеженим набором інструментів. Провокаційний контент, привертають увагу фото з котиками та дітьми, опитування та розіграші призів — все це швидко набиває оскому. Розпещена великою кількістю інформації аудиторія мляво реагує на публікується брендами контент. У такій ситуації виграють маркетологи, що мають в арсеналі трюки і прийоми, здатні розворушити читача. У цій статті ви знайдете опис таких трюків.

7 трюків SMM, про які ви не чули

Трюк № 1: хваліться позитивними відгуками клієнтів у Facebook

У середньому 35 % коментарів на сторінках брендів у Facebook — це позитивні відгуки, подяки та компліментів. Решта 65 % частіше всього мають нейтральний характер. Це питання користувачів, посилання на які-небудь публікації і т. п. Нейтральних публікацій і коментарів, завжди більше, тому вони приховують компліменти. Але ви можете змінити цю ситуацію. Для цього скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • Виберіть меню «Переглянути журнал дій».
7 трюків SMM, про які ви не чули
 • У блоці керування ліворуч виберіть пункт «Опубліковано іншими».
7 трюків SMM, про які ви не чули
 • Виберіть публікації, які повинні відображатися у вашій хроніці, скориставшись піктограмою «Включено в хроніку» праворуч від замітки.
7 трюків SMM, про які ви не чули

Трюк № 2: форматуйте пости в Google+

Ми вже розповідали про форматування постів в Google+ в статті про збільшення трафіку за допомогою цієї соціальної мережі. Щоб ви довго не шукали потрібні коди, скористайтеся наступною підказкою:

7 трюків SMM, про які ви не чули

Якщо ви все зробили правильно, у вас вийде такий пост:

7 трюків SMM, про які ви не чули

Трюк № 3: дізнайтеся, які публікують фото в Instagram відвідувачі ваших магазинів та ресторанів

Цей трюк буде корисним для власників офлайн-бізнесу: магазинів, закладів громадського харчування тощо Ви можете подивитися, які публікують фото в Instagram відвідувачі ваших торгових точок. Це дозволить вам дізнатися, що подобається чи не подобається вашим клієнтам.

Скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • Сфотографуйте щось у своєму ресторані або магазині. Активуйте опцію «Додати на фотокарту» і відзначте місце.
 • Опублікуйте фото. Після публікації над фото з’явиться посилання з назвою місця, яке ви зазначили.
 • Перейдіть по посиланню і подивіться, які публікують фото інші користувачі.

Трюк № 4: змініть зовнішній вигляд аккаунта в Twitter

Ви можете зробити аккаунт в Twitter більш помітним, змінивши його зовнішній вигляд. Сервіс мікроблогів дозволяє використовувати брендований фоновий малюнок, а також вибрати колір посилань і хэштегов.

Щоб кастомизировать профіль, натисніть значок шестерінки в правому верхньому куті екрану і увійдіть в меню «Налаштування».

7 трюків SMM, про які ви не чули

У лівому блоці керування виберіть пункт «Оформлення». Скористайтесь меню «Налаштувати свою власну тему», щоб брендувати профіль.

7 трюків SMM, про які ви не чули

Трюк № 5: публікуйте візуальний контент у LinkedIn

Це банальний рада для користувачів Facebook, «ВКонтакте» і більшості інших соцмереж. Однак користувачі LinkedIn діють по-старому: вони найчастіше публікують посилання і текстові замітки. З-за цього новинна посилання в LinkedIn виглядає досить нудно, що в цілому нормально для ділової мережі.

Але хто сказав, що бренди повинні бути нудними і старомодними? Публікуйте в LinkedIn фото, відео з YouTube, презентацій SlideShare та інший візуальний контент. Як і в інших соціальних мережах, користувачі LinkedIn можуть проглядати ролики з YouTube, презентації та інший візуальний контент, не покидаючи свою новинну стрічку. До речі, за даними LinkedIn, пости з відеоконтентом набирають на 75 % більше поширення, ніж текстові замітки. А фото отримують на 98 % більше коментарів у порівнянні з постами без візуального контенту.

Трюк № 6: використовуйте Pinterest для залучення клієнтів

Все ще думаєте, що соціальні мережі служать тільки для абстрактного брендингу, якогось підвищення впізнаваності і збільшення охоплення чого там? А деякі бренди вже щосили продають з допомогою Pinterest.

Ця соціальна мережа підходить для продажу одягу, ювелірних виробів, предметів декору і багатьох інших продуктів. Звичайно, ви навряд чи продасте через Pinterest поліс накопичувального страхування життя або послуги віртуального хостингу. Однак візуально привабливі товари, що викликають імпульсний попит, тут розходяться як гарячі пиріжки.

Щоб продавати товари через Pinterest, виконайте наступні дії:

 • Відкрийте профіль для пошукових систем.
 • Використовуйте відповідні ключові слова, створюючи опис профілю і дощок.
 • Використовуйте відповідні хештегі.
 • Публікуйте номер телефону відділу продажів в поле геолокації.

Трюк № 7: дозвольте аудиторії «розшарювати» ваш контент в один клік

Звичайно, ви вже використовуєте кнопки шерінгу соціальних мереж. Доповніть їх попередньо заповненими твіт-посиланнями. Вони створюються так:

 • Перша частина посилання виглядає так: http://twitter.com/home/?status=.
 • Тепер додайте текст, який повинен оточувати твіт. Припустимо, ви обрали текст «Wow! Great content». Додайте цей текст до посилання після знака одно. Замість пробілів використовуйте знак «плюс». http://twitter.com/home/?status=Wow!+Great+content
 • Після двокрапки додайте посилання. Це може бути повний або скорочений URL. http://twitter.com/home/?status=Wow!+Great+content:+/blog/
 • Опублікуйте отриманий URL на сайті у вигляді гіперпосилання. Використовуйте відповідний анкор: твітни це просто так.
7 трюків SMM, про які ви не чули

У кожного акробата свої трюки

Кожен маркетолог має набір інструментів, які використовують найчастіше. Однак рано чи пізно фахівці стикаються з необхідністю освоювати нові маркетингові методи. Будь ласка, поділіться своїми улюбленими SMM-трюками в коментарях. Можливо, вони стануть вашим колегам.

Адаптація матеріалу 7 Social Media Tricks You haven’t Heard Before by Danielle Cormier.

Читайте також:

 • Що робити, якщо ви підозрюєте санкції пошукових систем
 • Як захистити великі сайти від «Панди»: 6 порад
 • Контент-маркетинг або закупівля посилань?