9 безспірних фактів про контент-маркетингу

328

Успіх контент-маркетингової стратегії значною мірою залежить від уміння вибудовувати гіпотези вірні при відповіді на найважливіші питання: для чого компанії потрібен блог? які бізнес-завдання він повинен вирішувати? як найшвидше і з найменшими зусиллями цих цілей досягти? для кого, про що, як створювати контент? і т. д.

Ми запропонуємо вашій увазі факти, які, сподіваємося, допоможуть вам вибудовувати правильні гіпотези і успішно реалізовувати вашу контент-маркетингову стратегію.

9 безспірних фактів про контент-маркетингу

1. Люди більше довіряють компаніям, які мають власний блог

Провідні західні агентства провели дослідження на цю тему. Підсумки такі:

За даними Hubspot: на питання «чи впливає на ваше рішення зробити покупку наявність у компанії блогу?», 71 % респондентів відповіли: «сильно впливає» або «впливає до певної міри».

За даними Content Marketing Association: 70 % споживачів кажуть, що вони більше довіряють брендам, які поширюють в інтернеті контент про себе і свої товари.

2. Маркетинг — стратегія, на яку робить ставку сучасний бізнес

Сьогодні компанії, у яких є власний успішний блог, отримують на порядок більше звернень, ніж компанії, які з якихось причин не займаються контент-маркетингом. Блог — це стабільне джерело генерування лідів і продажів.

3. Результати контент-маркетингу капіталізуються

Публікуючи матеріали у блозі, компанія капіталізує інвестиції у створення контенту. Адже кожен витрачений на це рубль буде постійно працювати на бренд: одного разу опублікована стаття буде генерувати перегляди і ліди постійно. І в цьому глобальне відміну контент-маркетингу від традиційного маркетингу: інвестиції в рекламу приносять лише короткостроковий результат.

4. Поліпшення короткими ітераціями — оптимальний шлях до результату

Одне невелике поліпшення в день принесе вам більше користі, ніж тактика довгострокового планування і внесення змін на сайт. Не робіть багато і довго. Робіть хай мало, але швидко і кожен день — саме про такому підході російське прислів’я «тихіше їдеш — далі будеш».

5. Зростання трафіку корелює зі збільшенням частоти оновлення блогу

Це ще один незаперечний факт: чим більше на вашому сайті контенту — тим значнішими ваш трафік. Як тільки ви починаєте частіше публікувати матеріали, ви помічаєте і більш швидкий ріст вашого трафіку.

6. 50 якісних публікацій — ціна першого успіху в КМ

На болюче питання про те, скільки потрібно часу, щоб інвестиції у створення контенту почали себе виправдовувати, цілком певний відповідь дала компанія Nielsen Media Research. Вона провела дослідження, в якому зокрема наведена наступна інформація: трафік сайту починає стабільно зростати після 50 якісних публікацій.

Інакше кажучи, це болюче питання слід побудувати інакше: скільки часу вам потрібно для створення п’ятдесяти класних статей, які ваша цільова аудиторія визнає цікавими?

7. Не можна писати для всіх

Контент бізнес-блогу повинен бути цікавим, але найбільша помилка — думати, що він повинен бути цікавий усім. В першу чергу контент повинен залучити цільову аудиторію на сайт. Іншими словами, цікавий контент — це не самоціль. Мета — контент, цікавий вашої цільової аудиторії.

8. Аудиторія добре сприймає контент, який здається їй корисним

Мабуть, найкращий спосіб завоювати довіру людини — допомогти йому вирішити його проблему. Бізнес-блог не тільки може, але і повинен ставити перед собою завдання — допомагати своїй аудиторії у вирішенні її проблем. Які питання можуть хвилювати вашу цільову аудиторію? Подумайте над цим і внесіть в ваш контент-план статті, які допоможуть вашим читачам вирішити їх практичні проблеми.

9. Діловий — не значить нудний

Навіть якщо ви займаєтеся виробництвом листового металу, ви можете час від часу створювати контент, який дивує. Чому б не оголосити серед фахівців вашої компанії конкурс виробів з металу? А потім представити аудиторії шедеври, виконані руками ваших співробітників. Птахи, комахи, чоловічки і пр. з листового металу — все це може дивувати і вражати.

Читайте також:

  • Просування молодого сайту: як пройти пустелю Сахару і залишитися живим?
  • Як писати тексти все краще і краще: дюжина ідей на замітку авторам
  • Міфи, які заважають досягати результатів у контент-маркетингу