9 ефективних способів просування контенту

480

В епоху інформаційного шуму ви не можете дозволити собі публікувати контент і пасивно чекати успіху. Навіть якщо ви регулярно створюєте класні статті і огляди, вони можуть залишитися непоміченими серед інших публікацій. Щоб вирішити цю проблему, вам необхідно просувати контент. У цій статті ви знайдете опис 9 методів просування публікацій.

Примітка від автора: ця стаття вже трохи застаріла, тому я вам також рекомендую прочитати ось цей матеріал Просування контенту: 44 способу збільшити охоплення аудиторії нового матеріалу. Він набагато більш повний і корисний.

Спосіб № 1: попросіть авторитетного у вашій галузі людини прокоментувати ваш матеріал

Перед публікацією надішліть вашу статтю експертові і попросіть її прокоментувати. Вставити коментар в якості цитати свій матеріал і пошліться на сайт або блог експерта. Повідомте фахівця про публікації матеріалу і попросіть зробити анонс в соціальних мережах.

Спосіб № 2: напишіть 20 описів статті і публікуйте їх в соціальних мережах кілька тижнів поспіль

Цей спосіб підходить для просування великих форм: книг, white paper, звітів про дослідження. Створіть 20 залучають описів, які можна використовувати для постингу в соціальних мережах. Це можуть бути цитати, цифри, несподівані висновки. Публікуйте в соціальних мережах посилання на публікацію протягом 20 днів поспіль з різними описами.

Спосіб № 3: згадуйте компанії і експертів, повідомте їм про публікації

Якщо у своїй статті ви згадуєте якісь компанії або експертів, берете інтерв’ю у фахівців, цитуєте галузевих гуру, розкажіть про це в анонсі статті. Не забудьте повідомити експертів і компанії про вихід матеріалу. Це гарантує вам додаткові «розшарювання» в соціальних мережах.

Спосіб № 4: зв’язуйтеся з людьми, які діляться схожим контентом

В соціальних мережах ви можете знайти дуже багато незнайомих користувачів, які діляться контентом, пов’язаних з вашої галуззю. Знайомтеся з цими людьми і пропонуйте свої публікації.

Зверніть увагу, мова йде не про масове спам, а про персональному спілкуванні з користувачами соціальних мереж. Не шкодуйте часу, щоб відповісти на коментарі, обговорити проблему і між справою запропонувати власний контент. Додавання користувачів у друзі. Це підтвердить, що ви хочете спілкуватися особисто з людиною, а не відправляти йому спам.

Щоб знайти користувачів, які діляться схожим контентом, скористайтеся інструментами Ahrefs або Open Site Explorer.

Спосіб № 5: Перетворіть статтю в відеоінструкцію, подкаст або презентацію, щоб охопити нову аудиторію

Багато користувачів вважають за краще не читати, а дивитися чи слухати контент. Надайте їм таку можливість: перетворіть статтю у відеоролик, презентацію, подкаст. Трансформуючи контент в новий тип, ви даєте йому друге життя.

9 ефективних способів просування контенту

Читайте також: Як зробити класну презентацію, якщо ви не дизайнер

Спосіб № 6: додайте посилання на новий контент в найпопулярнішу публікацію

В вашому блозі напевно є статті, які з місяця в місяць приносять вам багато трафіку. Додайте в одну або кілька таких статей посилання на ваш новий матеріал. З допомогою Google Analytics або «Яндекс.Метрики» ви можете визначити найбільш популярні матеріали на сайті. А сервіс Social Crawlitics допоможе вам визначити матеріали, які отримують найбільше поширення в соціальних мережах. Додаючи в них лінки, ви привертаєте увагу раніше неохопленою аудиторії.

Спосіб № 7: анонсируйте контент в тематичних спільнотах

Публікуйте анонси в групах і спільнотах в соціальних мережах, на тематичних форумах, сайтах та блогах. Щоб уникнути звинувачень в спамі, ви повинні бути активним і авторитетним учасником таких спільнот. Стимулюйте і підтримуйте дискусії, це допоможе вам привертати увагу до публікації.

Спосіб № 8: використовуйте платні способи просування

Контекстна реклама, тематична реклама в соціальних мережах і на популярних серед вашої аудиторії ресурсах допоможе привернути увагу до нового контенту. Скористайтеся можливостями таргетування реклами Facebook і LinkedIn. Ці соціальні мережі вважаються найбільш придатними майданчиками для просування ділового контенту.

Спосіб № 9: скористайтеся соціальним агрегатором Flipboard

Скористайтеся соціальним агрегатором Flipboard. З його допомогою ви можете представити свої публікації візуально привабливими: у вигляді статті в глянцевому журналі. Ваші публікації на Flipboard будуть доступні передплатникам в Facebook та інших соціальних мережах.

9 ефективних способів просування контенту

Щоб ваш контент помітили…

… активно його просувайте. Використовувати потенціал соціальних мереж, спілкуйтеся з галузевими експертами й авторитетними учасниками спільнот. Пропонуйте аудиторії контент в різних форматах: відео, подкасти, презентації та інфографіку зручно споживати на ходу. Соціальні агрегатори допоможуть вам розширити охоплення і уявити публікацію у форматі статті в глянцевому журналі.

Адаптація матеріалу 17 Advanced Methods for Promoting Your New Piece of Content by Neil Patel.

Читайте також:

  • 14 до смішного простих способів збільшити кількість розшарювання ваших постів
  • 10 елементів, без яких не може обійтися жоден хороший блог
  • Заклики до дії: 170 шаблонів на всі випадки життя