9 приголомшливих фактів про мобільному маркетингу

296

Успішні маркетологи і маркетингові компанії знають про те, що ключ до майбутнього успіху полягає в адаптації і оптимізації своїх послуг під мобільний ринок. Перебуваючи в громадських місцях, завжди можна побачити якогось людини, який возиться зі своїм смартфоном. Дане явище, з яким ми стикаємося щодня, відбувається і в домашніх умовах, але вже з планшетами. Планшети і мобільні пристрої захоплюють ринок і, тим самим, утворюють важливу віху в історії інтернету. Багато хто усвідомлюють це, але мало хто отримує з цього реальну вигоду.

Наступні 9 статистичних фактів дадуть вам уявлення про те, наскільки великий масштаб цього явища і наскільки він збільшиться в найближчі кілька років. Уважно прочитайте та зробіть відповідні висновки.

75% американців зізнаються, що беруть мобільні в ванну кімнату

Сьогодні американці прив’язані до своїх мобільних пристроїв сильніше, ніж коли-небудь. Вони настільки залежать від своїх гаджетів, що тримають їх при собі всюди, навіть у ванній кімнаті. І незважаючи на те, що більша частина часу, який користувачі проводять в мобільному інтернеті, припадає на перевірку електронної пошти, відвідування соціальних мереж і ігри, що залишився часу достатньо для того, щоб ви змогли впливати на своїх потенційних покупців.

40% покупців вивчають 3 і більше інформаційних каналу, перш ніж зробити покупку

У 2002-му році цей показник досягав менше 10%. Вражаюче, наскільки високо піднялася ця цифра всього за 10 з гаком років. Не удивилены? Тоді ось вам ще один цікавий факт:

52% американців використовують свої мобільні, перебуваючи в самому магазині, щоб детальніше вивчити товар в інтернеті

Дане поведінка покупців підвищує важливість управління онлайн-репутацією, встановлення прийнятних цін і забезпечення інформаційної відкритості в роздрібних торгових точках.

4 з 5 споживачів використовують смартфони для здійснення покупок

Більшість користувачів мобільних телефонів – це покупці (от тут ви знайдете підтвердження цьому). Розумні роздрібні оператори розуміють це і заохочують використання мобільних телефонів у своїх магазинах, пропонуючи клієнтам спеціальні знижки і купони. Багато власників ресторанів роблять те ж саме, пропонуючи безкоштовний напій або закуску тим відвідувачам, які «відзначаються» в їх закладах з допомогою сайтів Foursquare, Yelp або Facebook.

Очікується, що до 2014-го року доступ в інтернет буде частіше здійснюватися через мобільні телефони, ніж настільні ПК

Головним чином, це обґрунтовується тим, що жителі країн отримали доступ до дешевим смартфонам і тарифних планів, і їм не потрібно купувати ноутбуки або стаціонарні комп’ютери, щоб використовувати інтернет. Поширення технологій 3G і 4G в таких країнах, як Індія і Китай, призвело до значної зміни в динаміці використання мобільного інтернету. Користувачі все частіше почали відмовлятися від домашнього інтернету і переходити на мобільний у зв’язку з тим, що той більш швидкий і дешевий.

За даними на 2012-ий рік, 116 мільйонів американців використовують смартфони

Роком раніше цей показник був значно нижчим – 93,1 мільйон. 2013-ий рік виявиться переломним моментом: очікується, що частка американців, які використовують смартфони досягне майже 60%. Дана цифра сама по собі повинна виправдати всі витрати по реалізації стратегій мобільного маркетингу, які несе більшість компаній.

70% пошукових запитів, що здійснюються за допомогою мобільних телефонів, завершуються онлайн-покупки протягом години

Відсоток конверсії користувачів, які заходять на сайт компанії через мобільний телефон, майже в три рази більше, ніж у користувачів, що здійснюють пошук за допомогою звичайного комп’ютера або ноутбука (джерело). З чим це пов’язано? Справа в тому, що користувачі мобільного інтернету завжди знаходяться в русі. Переглядаючи веб-сайти за допомогою ноутбука, люди, як правило, вивчають товари і послуги чи просто задовольняють свою цікавість. Але якщо вони заходять в інтернет через мобільні пристрої, в їх уяві вже є чіткий намір зробити покупку – це продукти, одяг або масло для автомобіля. Користувачі мобільного інтернету – це ваші потенційні покупці. Звичайно, при умові, що ви можете задовольнити їх запити.

В цьому році 78% рітейлерів планують інвестувати гроші в мобільний маркетинг

Очікується, що ця сума перевищить 220 мільйонів доларів (джерело). А адже, як відомо, саме роздрібні фірми задають тренди в маркетингу. І якщо вони витрачають такі суми на мобільний маркетинг, то, можливо, і вам пора переглянути свою стратегію.

Якщо вищевказані статистичні дані не вразили вас, дозвольте навести вам ще один (останній) факт: якщо взяти все населення світу, чисельність якого сягає понад 7 мільярдів, виявиться, що кількість людей, що мають смартфони, перевищує число тих, у кого є зубна щітка. Що ви скажете на це?

Адаптація матеріалу 7 Mobile Marketing Stats That Will Blow Your Mind by Chris Warden.