Аудит сайту

3-16-2020
Картинки по запросу "Аудит сайту і Просування"


Аудит сайту – комплексна послуга, що дозволяє виявити існуючи помилки, недоробки і упущення на сайті, які заважають успішному просуванню в пошукових системах.
Ви хочете розібратися в причинах незадовільної динаміки просування вашого сайту. SEO Аудит дозволить поглянути на сайт очима пошукових систем і намітити найбільш оптимальну стратегію подальшого просування сайту.
Вас не влаштовує низька конверсія сайту. Кількість клієнтів, які звернулися з сайту не окупає витрати бізнесу. TurboSeo Аудит дозволить розібратися в цій проблемі. Сайт стане ефективним інструментом продажів. Також хочемо вам порекомендувати https://turboseo.net.ua/ 

Санкції Google позбавляють вас позицій у ТОП, значно знижують відвідуваність ресурсу і ви перестаєте отримувати прибуток. Вони будуть діяти до тих пір, поки ви не усунете існуючи недоліки. Необхідно вчасно звернутися до професіонала.
Інтернет – територія зі швидко змінюваними правилами гри. Просування сайтів з його розвитком стає все складніше. А значить, вимагають більш ретельної підготовки і глибокого аналізу.
Що включає в себе послуга.

Аудит сайту передбачає збір, обробку і аналіз інформації про поточну ситуацію по тим чи іншим параметрам аналізованого веб — ресурсу. Ми не тільки підготуємо предметні рекомендації по вирішенню виявлених проблем, але і побудуємо на їх основі стратегію просування сайту. І за бажанням клієнта побудовану стратегію втілимо в життя. Після проведення аудиту і впровадження рекомендацій складається прогноз за обсягом трафіку з пошукових систем.
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте професійні послуги від команди фахівців з великим досвідом роботи.
Прогноз щодо резервів сайту при поточному стані та з урахуванням внесених рекомендацій.
Вартість послуг по аудиту сайту визначається для кожного проекту індивідуально залежно від завдань його власника.
Існує багато причин працювати з нами.
У нас прозорий договір на просування сайтів. У Вас завжди є можливість вивчити його до початку співпраці.
Складних схем розрахунку вартості розкрутки більше — НІ. Ми встановлюємо ціну кожного слова за 1 день.