Благодійні фонди освоюють контент-маркетинг

316

Дослідження канадської компанії Uberflip показало, що благодійні та некомерційні організації стали активніше застосовувати методи контент-маркетингу. У доповіді наголошується, що створення якісного контенту допомагає НКО в їх нелегкій роботі.

Маркетологи радять некомерційним структурам розміщувати в інтернеті як можна більше доповідей і статей про свою діяльність, щоб залучити нових партнерів та спонсорів. У той же час зростаючий інтерес до НКО вже свідчить про те, що ці фонди успішно освоюють нові методи роботи в мережі.

Як відомо, якісний контент в позитивну сторону впливає на рішення потенційного клієнта про купівлю (або пожертвування). Так, згідно з опитуванням, 61% покупців читає статті, блоги та огляди компанії, перед тим як скористатися її послугами. Між тим для неурядових організацій контент-маркетинг ще більш важливий, тому що сам характер їх діяльності передбачає більшу прозорість, розкриття інформації про витрати і т. д. Крім того, потенційний жертводавець може отримати більш наочне уявлення про роботу НКО.

Раніше Університет Массачусетса з’ясував, що присутність в Facebook, Twitter і на інших инетрент-платформах суттєво допомагає благодійникам тримати зв’язок зі спонсорами і шукати нових меценатів. Важливість присутності в інтернеті відзначили 42% опитаних керівників НКО, а близько 90% благодійних організацій вже обзавелися акаунтами в соціальних мережах.