Чим краще домашнього справжній офіс

285

Фрілансери часто стикаються з питанням: де ж працювати? Представники деяких професій змушені працювати в офісах за родом своєї діяльності, але фахівців творчих професій потрібні лише комп’ютер та інтернет, тому вони можуть працювати з будь-якої точки світу. Оренда офісних приміщень може здатися багатьом безглуздою тратою грошей, але для багатьох підприємців це обертається поліпшенням продуктивності, прибутку і балансу між роботою та особистим життям.

Чим краще домашнього справжній офіс

1. Баланс між роботою та особистим життям

Незважаючи на те, що робота на дому має свої незаперечні переваги, ведення домашнього господарства і бізнес не дуже добре поєднуються. Спочатку домашній офіс здається відмінною ідеєю, але з часом домашні та робочі справи починають змішуватися. Написання коду раптово переривається пранням білизни, а ділові переговори – криками дітей. Офісний простір виключає такі відволікаючі моменти з вашого життя. В якісь дні ви можете продовжувати працювати з дому, але для проведення зустрічей, важливих телефонних дзвінків, і в періоди великого навантаження офіс буде більш підходящим місцем для ведення справ.

Будь-хто, хто керує власним бізнесом, рано чи пізно стикається з проблемою поділу праці і особистому житті. Підтримка і розвиток бізнесу вимагають наполегливої роботи і відданості своїй справі. На жаль, багато підприємців не розраховують свої сили і змушені стримати запал, коли їх відносини з сім’єю починають погіршуватися. У такій ситуації офісне приміщення допомагає розмежувати роботу і особисте життя – сам факт перенесення офісу з дому в приміщення, створене спеціально для роботи, це може послабити напругу.

2. Корисні знайомства з колегами-підприємцями

У малому бізнесі краще всього працює правило «головне – не те, що ви знаєте, а те, кого ви знаєте». Клієнтам потрібні готові рішення для задоволення своїх потреб. Іноді графічного дизайну буває недостатньо, якщо клієнту насправді потрібен свіжий, оновлений веб-сайт, наповнений оптимізованим контентом. І тут на допомогу можуть прийти ваші нові сусіди по офісу. Взаємовигідні відносини – це ключ до успішного співробітництва.

Офісні приміщення – це відмінний спосіб зустрітися і подружитися з іншими фрілансерами, адже там працюють люди з усіх сфер бізнесу. Крім того, що вони можуть запропонувати вам цінні ідеї та поради, їм також можуть знадобитися ваші послуги. Проста балаканина у кава-машини може закінчитися діловим партнерством.

Чим краще домашнього справжній офіс

3. Уособлення стабільності

Поки весь світ повільно, але вірно переїжджає в інтернет, багато хто до цих пір з підозрою ставляться до онлайн-партнерам. Імідж авторитетної компанії починається з адреси. В офісних приміщеннях зазвичай є приймальні, кімнати для переговорів і відкриті робочі простору – загалом, вони є ідеальним місцем для ділових зустрічей, здатним справити враження на існуючих та потенційних клієнтів.

4. Відсутність організаційних клопотів

Коли ви починали свій бізнес, ви навряд чи замислювалися про те, що вам доведеться шукати і оформляти офісне приміщення в оренду, оплачувати комунальні послуги, встановлювати автовідповідачі та виконувати всі інші повсякденні завдання секретаря. Мало того, що це вимагає значних витрат, це також займає дуже багато вашого цінного часу, який можна витратити на розширення і розвиток бізнесу. Офісний простір позбавить вас від усіх турбот на утримання офісу, просто забезпечивши робочим місцем з усіма доданими перевагами.

Багато офісні простори пропонують гнучкі ціни на оренду, щомісячні чи щорічні, а деякі пропонують оренду офісу за певним графіком. Підприємці, які не впевнені в тому, що офісний простір піде на користь їх бізнесу, можуть для перевірки орендувати офіс всього на один день в тиждень.

5. Підвищена продуктивність

Зазвичай воліють працювати вдома новачки в бізнесі, тому що це не вимагає додаткових витрат. У більшості з них є зайва кімната під домашній офіс. Однак вони не беруть до уваги, скільки часу у них втрачається на різні домашні справи, перерви та іншу суєту, які з’являються з нізвідки, якщо діти перебувають у сусідній кімнаті.

У всьому світі представники тих професій, які можна виконувати вдома, все одно працюють в офісах. Причина в тому, що працівники, які прокидаються, одягаються і фізично переміщуються з дому на робоче місце, набагато більш зібрані. Те ж саме відноситься і до підприємців – звичайно, сидіти в робочий час удома в піжамі – це дуже весело, але на ділі це часто призводить до зниження продуктивності. Все це, звичайно, залежить від конкретної людини, але багатьом було б корисно мати справжній офіс для ведення справ.

Чим краще домашнього справжній офіс

6. Всі переваги

Офісні простори стали популярними років десять тому. Сірі кімнатки і кабінки перетворилися в професійні робочі зони, конференц-зали, приймальні і колл-центри. Усього цього неможливо досягти в обстановці домашнього офісу.

Щомісячна орендна плата за офісне простір – це не тільки плата за фактичне використання приміщення. Робочі простору також пропонують вам багато послуги, недоступні в домашньому офісі. Подумайте – може, офісне простір дійсно допоможе розвитку вашого бізнесу?

Переклад і адаптація матеріалу Кена Майерса 6 Reasons to Opt for a Shared Office Space.

Читайте також:

  • Як позбутися від рутини в бізнесі і почати займатися стратегічними речами?
  • Що таке взаємодопомога і які переваги він може дати вашому бізнесу?
  • Що таке удача і чи є їй місце в світі бізнесу?