Чому контент-маркетинг ефективніше в порівнянні з іншими типами digital-реклами?

349

Представляємо вам переклад статті Heidi Cohen «Why Content Marketing Is More Cost Effective Than Digital Advertising».

Контент-маркетинг дає можливість маркетологам сформувати свою власну зацікавлену цільову аудиторію, в той час як реклама привертає увагу аудиторії лише на час, і лише тоді, коли в цьому виникає необхідність.

Постійна публікація інформації для потенційних клієнтів та відповідей на їх запитання дозволяє з набагато більшою легкістю перетворювати їх у реальних. І не важливо, в якому сегменті ви працюєте – b2b або b2c – ефективність контент-маркетингу не буде залежати від вашої спеціалізації.

Ось тільки 3 факту про ефективність контент-маркетингу

Не вірте мені на слово – вивчайте інформацію. Ось три факти, які відкриють вам очі і змусять переконатися у сказаному.

1. Згідно з результатами дослідження корпорації Nielsen контент-маркетинг генерує в три рази більше продажів порівняно з іншими типами онлайн-реклами. Ця заява грунтується на підсумки опитування, яке показало, що комерційних сайтів (включаючи корпоративні блоги) довіряють близько трьох п’ятих опитаних, PPC-рекламу – дві-п’ятих опитаних, а іншими форматами цифрового реклами – і того менше.

Чому контент-маркетинг ефективніше в порівнянні з іншими типами digital-реклами?
Чому контент-маркетинг ефективніше в порівнянні з іншими типами digital-реклами?

2. Згідно з дослідженнями Kapost і Eloqua, ціна за лід падає на 80% після перших п’яти місяців використання контент-маркетингу. Це відкриття підтверджує результати дослідження Hubspot, які показали, що постинг в блозі 2-3 рази в тиждень у значній мірі підвищує зацікавленість користувачів, а 50 якісних постів – стартова точка початку збільшення пошукового трафіку.

Чому контент-маркетинг ефективніше в порівнянні з іншими типами digital-реклами?
Чому контент-маркетинг ефективніше в порівнянні з іншими типами digital-реклами?

3. Кількість лідов, згенерованих контент-маркетингом, при витратах в $1000, перевищує кількість лідов, згенерованих контекстною рекламою, при тих же витратах по закінченню 19 місяців.

Кількість лідов, згенерованих контент-маркетингом, при витратах в $1000, через 3 роки (36 місяців) збільшується в три рази. А використання пошукової оптимізації та соціальних медіа з метою зниження маркетингових витрат, призводить до того, що кількість витрат зменшується ще більш швидкими темпами.

Чому контент-маркетинг ефективніше в порівнянні з іншими типами digital-реклами?

6 напрямів, за якими контент-маркетинг ефективніше, ніж інша онлайн-реклама

Ось сім елементів контент-маркетингу, які роблять його таким ефективним, а також корисні поради, слідуючи яким ви поліпшите вашу контент-маркетингову стратегію. Отже, контент-маркетинг:

1. Викликає довіру. Контент-маркетинг надає цінну інформацію, яка викликає довіру. Згідно з дослідженням, проведеним About.com і Latitude research, понад 70% споживачів не довіряють бренду, який не поширює безкоштовну інформацію. Корисний рада: Займаючись просуванням, робіть упор не на рекламу, а на створення маркетингових комунікацій.

2. Надає детальну інформацію про продукт. Згідно з дослідженнями Shopping.org, comScore і the Partnering Group, споживачі шукають інформацію про продукт в джерелах різних форматів: довідкових матеріалах, інструкціях, стилізованих текстах та експертних рекомендаціях. Корисний рада: Переконайтеся в тому, щоб ваш контент був пов’язаним лінками між собою. Ваші потенційні клієнти повинні мати можливість переходити від довідкових матеріалів про продукт до інструкції про його застосування та іншим текстам.

3. Відповідає на питання клієнтів. Поки ви не відповісте на запитання ваших потенційних клієнтів, вам не вдасться нічого продати. Контент-маркетинг, в особливості блоги, – дуже ефективний засіб для відповіді на питання потенційних клієнтів. Корисний рада: Складіть список всіх потенційних клієнтів та їх питань. Потім розсортуйте їх по порядку і дайте відповідь на кожен з них в вашому блозі.

4. Генерує відгуки. Клієнти цінують думку інших клієнтів. Якщо вони не знайдуть їх на вашому сайті, вони будуть шукати їх в інших місцях. Корисний рада: Зрозумійте одну річ: відгуки клієнтів (нехай навіть і не дуже позитивні) можуть підвищити сприйняття ваших продуктів і залучити інших клієнтів. Наприклад, відгук «У цьому ресторані дуже багато дітей» зробить його прекрасним вибором для сімейного відпочинку. А оскільки на вашому сайті повинні бути дозволені і позитивні, і негативні коментарі, вкрай важливо швидко вирішувати проблеми, що виникли у клієнтів.

5. Працює на пошукову оптимізацію. Це особливо актуально для тих, хто в своєму маркетингу використовує блогінг. Включайте в кожен пост набір певних ключових фраз. Там, де це можливо, додавайте посилання на ваші інші матеріали, а також посилання на сторонні ресурси. Порада: Не забудьте оптимізувати і інші формати контенту, не тільки текст. Це особливо важливо для фотографій і зображень.

6. Надає соціальне доказ. В тому числі і соціальний обмін, що дозволяє охопити більш широку аудиторію. Крім того, це один із способів, за допомогою якого нові відвідувачі можуть дізнатися, який контент є найбільш цінним. Порада: Не забудьте поділитися своїм контентом у всіх популярних соціальних мережах.

Контент-маркетинг в три рази ефективніше будь-якої іншої онлайн-реклами. Він викликає довіру, надає інформацію про продукті, дає відповіді на запитання клієнтів, працює на пошукову оптимізацію, генерує відгуки, а також соціальне доказ.

Що ще можна додати до цього списку і чому?

Вдалого маркетингу.