Чому контент-маркетолог може навчитися у мами

282

Напевно, ваша мама не дуже добре розбирається в контент-маркетингу. Можливо, вам навіть доводиться пояснювати їй, як знайти потрібний сайт або відправити електронний лист подрузі. Тим не менш, ви можете використовувати мамині поради для підвищення ефективності контент-маркетингу. Навіть якщо вона дала їх, коли ви нічого не знали про інтернет і мріяли стати космонавтом або актрисою.

Чому контент-маркетолог може навчитися у мами

10 маминих порад, які допомагають у контент-маркетингу

1. Не бреши і не випендрюйся

Сьогодні багато людей жартома звинувачують своїх батьків, що ті виховали їх чесними. Мовляв, у сучасному суспільстві це якість шкодить: заважає будувати кар’єру, торгувати, заробляти гроші. Насправді більшість людей пишається, якщо може залишатися собою і не брехати.

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: вміння залишатися собою і бути чесним відноситься до критично важливих якостей для контент-маркетолога. Фахівець повинен залишатися чесним, коли створює контент і говорить з аудиторією від імені бренду. Якщо ви забудете рада мами і будете, наприклад, незаслужено хвалити продукт або бізнес, споживачі дуже швидко помітять фальш. Як справедливо помітили маркетологи одного банку, чесним бути вигідно.

2. Кажи по-людськи

  • Мам, дай грошей будь ласка, ми з пацанами в магаз зганяємо, моржо купимо!
  • Ось, візьми. Навчися, будь ласка, по-людськи розмовляти.

У дитинстві ви напевно не звертали уваги на зауваження батьків, продовжуючи шукати «спики», палити «кастрики» і грати з хлопцями в «войнуху». Все змінилося, коли ви стали контент-маркетологом.

Чому контент-маркетолог може навчитися у мами

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: використовуйте слова, якими користується ваша цільова аудиторія. Уникайте складних термінів, професійного сленгу, незрозумілих широкої аудиторії скорочень, абревіатур. Однак не опускайтеся нижче рівня, який відокремлює компетентного культурного спеціаліста від школяра.

3. Зроби прибирання в кімнаті

Багато хто чув від мами фразу «не підеш гуляти, доки не прибереш у кімнаті». У дитинстві ці слова можуть здатися проявом деспотизму: всі діти давно грають у футбол і крадуть у сусіда зелені яблука, кому потрібна ця прибирання. Насправді мамин рада дуже допомагає в роботі контент-маркетолога.

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: психологи довели, що безлад на робочому місці дезорганізує мислення. Про яке планування та реалізації маркетингових кампаній може йти мова, якщо ви не можете логічно мислити? Підтримуйте порядок на робочому місці, це дисциплінує вас і підвищує вашу ефективність.

4. Їж побільше каші і свіжих фруктів

Справжні мами і бабусі закінчують секретні курси дієтологічної поліції. На курсах вчать, що діти повинні обов’язково з’їдати перше і друге, а тільки потім отримувати компот, фрукти та солодощі. Ваша аудиторія складається з дорослих людей, які самі знають, що їм їсти. Однак ви можете слідкувати за контент-раціоном ваших споживачів.

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: слідкуйте за контент-раціоном аудиторії так, як мама і бабуся стежили за вашим харчовим раціоном. Постарайтеся, щоб читачі регулярно отримували основні складові здорової контент-дієти: інформацію про продукти, споживчі керівництва, огляди та рейтинги, відповіді на питання, новини.

5. Стеж за одягом, будь обережним

З точки зору нормальних мам і бабусь, одяг це другий після їжі найважливіший компонент догляду за дитиною. Дитя треба добре нагодувати, а потім тепло і чисто одягнути. Якщо ваші батьки навчили вас стежити за одягом і красиво одягатися, ви можете добитися успіху у контент-маркетингу.

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: вираз «зустрічають по одягу» справедливо для маркетингу. Звичайно ж, мова йде не про колір краватки, а про вміння справити враження на аудиторію. Приділяйте увагу візуальної привабливості і читабельності контенту. Це необхідно, щоб привертати увагу користувачів і стимулювати їх споживати ваш контент.

6. Малюй, ліпи, співай і танцюй

Більшість мам намагається залучати своїх дітей до творчості. Батьки відчувають, що творча діяльність позитивно впливає на розвиток малюка. Вам пощастило, якщо стараннями мами у вас сформувалося почуття прекрасного.

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: високе мистецтво навряд чи принесе користь у контент-маркетингу. А ось вміння працювати з різними типами контенту входить в число обов’язкових навичок маркетолога. Пропонуйте аудиторії тексти, відео, ілюстрації, подкасти, інфографіку. Це значно підвищує ефективність маркетингових кампаній.

7. Не патякай даремно

Таку пораду зазвичай дають батьки синам. Справжній чоловік повинен відповідати за свої слова, менше говорити і більше робити. Це хороший рада для майбутнього контент-маркетолога.

Як використовувати татова порада в контент-маркетингу: деякі маркетологи приділяють занадто багато уваги формі, забуваючи про зміст. Публікуйте змістовні тексти, а не безглузді набори красивих фраз. Знімайте відео, навіть якщо у вас немає голлівудських бюджетів. Створюйте візуальний контент, не чекаючи моменту, коли зможете найняти класного дизайнера. Аудиторії потрібні ідеї, корисна інформація та практичні поради. Зовнішня привабливість сайту і контенту важливі, однак вони втрачають сенс, якщо у витіюватих фразах, оточених рюшами, відсутній зміст.

8. Плануй час

Мами вчать дітей приділяти увагу навчанню, роботі по дому, занять спортом. Це розвиває в дитині відповідальність та вміння планувати. Корисні навички для контент-маркетолога, правда?

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: плануйте маркетингові кампанії. Ставте цілі, визначайте необхідні для їхнього досягнення ресурси, вибирайте відповідні інструменти. Контент-маркетинг це не безладне створення і публікація контенту. Цей маркетинговий підхід приносить успіх тільки в тому випадку, коли маркетолог знає, куди йде.

9. Не сиди весь час перед телевізором, більше гуляй і грай у футбол

Мами знають, що прогулянки на свіжому повітрі і фізичні вправи допомагають дитині рости здоровою. Фізкультура підвищує працездатність дорослої людини, про що повинен пам’ятати контент-маркетолог.

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: ви самі прекрасно знаєте, що робити. Почніть прямо зараз, встаньте з-за столу і походіть.

10. Не май сто рублів, а май сто друзів

Всі мами радять своїм дітям дружити з хорошими хлопчиками і дівчатками з нашого під’їзду. Уміння дружити прекрасне якість для контент-маркетолога.

Чому контент-маркетолог може навчитися у мами

Як використовувати мамин рада в контент-маркетингу: вчіться працювати в команді. У реалізації контент-маркетингової кампанії беруть участь маркетологи, контент-стратеги, редактори, копірайтери, дизайнери, програмісти, оптимізатори і інші фахівці. Тому вам доведеться переступити через свою інтроверсія і социопатию і спілкуватися з колегами. Не просто спілкуватися, а спільно вирішувати робочі завдання.

Трохи патетики до завершення

Майстри східних єдиноборств не припиняють тренування круглі добу. Вони розвивають корисні навики і якості, навіть коли миють підлогу або їдять. Майстри дзен не шукають одкровень в книгах. Вони навчаються у навколишньої дійсності. Контент-маркетологам варто брати приклад з мудреців і воїнів. А почати варто з намагання зрозуміти і прийняти поради батьків, які можна застосовувати навіть при рішенні специфічних робочих завдань.

А ви згадуєте поради батьків під час роботи?

Адаптація матеріалу 10 Content Marketing Lessons From Mom by Heidi Cohen.

Читайте також:

  • Чудеса брендування, або Як зробити свій блог помітним
  • 5 секретів частою й ефективною публікації контенту в Твіттері
  • 25 ефективних способів подачі контенту