Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності

303

Ви вже знаєте про посилання: перепробували працюють і застарілі методи, включили на повну котушку креативність і застосовуєте кращі стратегії линкбилдинга. А багато хто ваші конкуренти не заморочуються з цією нісенітницею. Вони за звичкою купують беклінків і сидять собі в топі. Ви теж так хочете? Не поспішайте, є варіанти трохи краще. Ви можете отримувати посилання абсолютно безкоштовно і практично без зусиль. Звичайно, описані способи належать до методів чорного SEO, а деякі суперечать закону, тому використовувати їх ви будете під свою відповідальність. Але вони, напевно, працюють, тому заслуговують уваги.

Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності
Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності

Увага! Далі будуть описані безчесні й аморальні способи отримання беклинков. Ми не (!) рекомендуємо вам їх використовувати! Стаття створена виключно для того, щоб показати, на що готові деякі вебмастера заради своєї мети, і висміяти їх безглузді прагнення.

Брешіть заради посилань

Як говорить відомий персонаж, всі брешуть. Ваші конкуренти теж брешуть, повірте. Та що там конкуренти, навіть ми інколи брешемо. Тож і ви не соромтеся: фантазуйте, придумуйте, вішайте локшину на вуха. Заради посилань можна все:

 • Скажіть власникам сайтів та блогів, що працюєте на когось крутого і хочете опублікувати гостьовий пост. У публікації ви можете поставити посилання дві: одну на сайт цього самого крутого, наприклад, «ТКС-Банку» або Річарда Бренсона, а другу на власний сайт.
 • Зверніться в громадські організації, які займаються проблематикою дітей з затримкою психічного розвитку. Скажіть, що ваш молодший брат в дитинстві мав ЗПР, але завдяки реабілітації та роботі педагогів впорався з проблемою і зараз працює на керівній посаді у великій компанії. А ви з тих пір витрачаєте 5 % від доходу на підтримку програм реабілітації. Не забудьте попросити посилання.
 • Зв’яжіться з блогерами і скажіть, що один з ваших співробітників страждає важкою недугою і потребує дорогого лікування. Гроші ви вже майже зібрали, залишилося трохи. Щоб завершити збір, вам потрібно опублікувати кілька гостьових постів. До речі, їх напише сам страждає недугою співробітник.
 • Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності
 • Напишіть блогерам, що вони використовують ваші зображення. Грізно вимагайте видалити ваш контент. Скажіть, що звертаєтеся до суду. А потім дозвольте залишити, якщо вони натомість поставлять посилання.
 • Насолите конкурентам: зв’яжіться з власниками сайтів, що посилаються на конкуруючі ресурси. Повідомте, що посилання порушує правила Google. Скажіть, що врятуватися від «Пінгвіна» можна, але для цього треба видалити посилання або закрити їх атрибутом nofollow. Зі статті про інструменті відхилення посилань ви дізнаєтеся, як знайти беклінків на будь-який сайт.
 • Придумайте який-небудь нереально крутий кейс. Знайдіть графіки з Google Analytics, на яких відвідуваність росте по експоненті. У відповідь на прохання показати сайт клієнта скажіть, що підписали договір про нерозголошення.
 • Пообіцяйте через місяць розіграти дорогий приз серед самих уважних читачів вашого блогу. Наприклад, заманите людей останньою моделлю «Айфона» або путівкою в Ріо. Що робити через місяць? Ну, що-небудь придумати.
 • Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності

  Жульничайте, так роблять всі

  Ви думаєте, сайти потрапляють в топ видачі чесним шляхом? Це дитячі казки. Щоб посісти перше місце, потрібно кого-то з нього витиснути. Це можна зробити силою або хитрістю.

 • Купіть хостинг і кілька класних доменів і подаруйте їх друзям і знайомим. Збережіть собі FTP-доступ. Коли друзі зроблять класні сайти, ви непомітно поставите посилання на свій ресурс.
 • Замовте розробку декількох безкоштовних шаблонів для WordPress. Попросіть дизайнера поставити посилання на ваш сайт. Роздавайте шаблони всім бажаючим.
 • Продавайте посилання. Якщо ви не будете зловживати цим, пошуковики вас не покарають. До того ж, через кілька місяців ви можете закрити лінки атрибутом nofollow. Покупці до того часу про вас забудуть.
 • Купуйте посилання, якщо ви просуваєте сайти клієнтів. Навіть якщо це не дасть результату, ви можете заробити на комісії і відкатах.
 • Створіть сайт від імені якого-небудь органу влади, якому ніхто зазвичай не відмовляє. Наприклад, зробіть блог в допомогу платнику податків. Попросіть вебмайстрів послатися на цей блог. Натякніть, що так буде краще для них. Через кілька місяців налаштуйте 301 редирект на свій сайт.
 • Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності
 • Поставте кілька десятків посилань з ГС на сайт, з якого ви хочете отримати беклінків. Зв’яжіться з власником і пообіцяйте прибрати сміттєві лінки, якщо він пошлеться на вас.
 • Запропонуйте знайомим власникам блогів перейти на новий безкоштовний хостинг. Якщо ви оплатили послуги хостинг-провайдера, у вас є FTP-доступ. Ви знаєте, що робити далі.
 • Крадіть, це романтично

  Персонаж Леонова зі знаменитого фільму говорив так: «Украв, випив, у в’язницю!» Маркетологи і власники сайтів — це теж джентльмени удачі.

  Чорне SEO: як отримувати посилання, якщо вам плювати на умовності
 • Знайдіть який-небудь корисний інструмент або віджет. Замінити посилання на сайт розробника бэклинком на ваш сайт. Опублікуйте код або дистрибутив і розкажіть про нього світу.
 • Скачайте кілька десятків чужих безкоштовних тем для WordPress. Поміняйте посилання і опублікуйте пост «30 карколомних безкоштовних тем».
 • Порекомендуйте знайомим сервіси закупівлі посилань. Викличте безкоштовно керувати кампанією по набору посилальної маси. Придбайте собі посилань за рахунок знайомих.
 • Зробіть редирект з вашого сайту на яку-небудь популярну інфографіку. Рекламуйте цей контент і заохочуйте скачування і перепис. Просіть аудиторію ставити посилання на ваш сайт, як ніби інфографіку створили ви. Через пару тижнів видаліть редирект.
 • Непомітно взломайте парочку блогів, поставте посилання на свій сайт і насолоджуйтеся отриманим результатом.
 • Не ну а чо

  Не гробити ж здоров’я через посилань, правда? Паритися з корисним контентом і чекати природних посилань — це небезпечно. Уявіть, яке це навантаження на зір, хребет і взагалі на мізки. Хоча, бог з ними, з мізками. Всі нормальні вебмастера так і працюють: купують посилання, спамят в коментарях, брешуть, жульничают і навіть крадуть. Ви ж нормальна людина, ви хочете в топ, ви хочете бути як всі, правда? А якщо працювати по-чесному, то буде невідомо що. А воно вам треба?