Гуглонутость і яндексизмы

349

Попереду – Новий рік і вісім днів канікул, напередодні яких хочеться повеселитися. Ми вирішили, що легкий розважальний матеріал про цікаві фішки пошуковців – це те що треба в переддень свята. Пропонуємо вам відправитися на екскурсію по жартівливим редкостям з колекцій Google і Яндекса.

Цікавинки від Google

Як поєднати корисне з кумедним?

Всі знають, що у Google є пошуковий калькулятор, за допомогою якого можна, наприклад, конвертувати одну валюту в іншу за актуальним курсом, перевести кілограми в фунти, а милі – кілометри і т. д. Але можна і побавиться, порахувавши, скільки папуг в одному удаві. Пам’ятаєте мультфільм, де слоненя і мавпа міряли у папуг довжину удава? Запитайте про це у пошукача – і він вам відповість.

Гуглонутость і яндексизмы

Або навпаки:

Гуглонутость і яндексизмы

Гуглівського дадлі

Пошуковик Google славиться дудлами (зображеннями, анімацією, а іноді і прикольними іграми). Ними він стилізує свій логотип у святкові дні, під час важливих подій, дні народження відомих людей. У загальній складності командою Google було створено понад 1000 дудлов.

Ось деякі найкумедніші:

Перший день зими 2013-го. Пора в’язати теплі речі – вирішує Google пропонує усім своїм користувачам поглянути, як в’яжеться зимовий варіант знаменитого логотипу.

Гуглонутость і яндексизмы

До 78-річчя Роберта Артура Моуга, піонера електронної музики, був створений синтезатор, на якому ви можете пограти тут.

Гуглонутость і яндексизмы

До 85 дня народження американського дитячого письменника Моріса Сендака в Google створили ось таку цікаву анімацію.

Гуглонутость і яндексизмы

До тридцятиліття легендарної аркади Pac-Man команда Google придумала стилізований під цю гру дудл. Ви можете пограти в Pac-Man гугловський версії тут.

Гуглонутость і яндексизмы

На 183-й день народження Жюля Верна будь, увійшов в Google, міг поспостерігати океанічні глибини крізь ілюмінатор «Наутілуса». Хочете на це глянути? Вам сюди. Не забудьте посувати важіль до червоною ручкою.

Гуглонутость і яндексизмы

П’ятдесятиріччя з дня інавгурації американського президента Джона Кеннеді Google відзначив ось таким дудлом:

Гуглонутость і яндексизмы

А п’ятдесятиріччя першого польоту людини в космос ось цим:

Гуглонутость і яндексизмы

Деколи пошуковик знебарвлює свій логотип у дні траурних подій. Наприклад, безбарвним він був протягом кількох днів на головній сторінці Польського Google в квітні 2010 року після загибелі в авіакатастрофі президента Леха Качинського.

Гуглонутость і яндексизмы

Ігри розуму

Можна нагуглити цікаві фішки, видоизменяющие звичний інтерфейс досить кумедним чином.

Ось, наприклад, штука, яка може допомогти випустити пар розгніваному на Google сео-оптимізатора. Ось на цій сторінці він може обрушити пошуковик в помсту за свої професійні невдачі.

Гуглонутость і яндексизмы

А якщо Google вас особисто не ображав, займіться кумедною грою в перевертиши з його головною сторінкою. Введіть в пошукову рядок do a barrel roll – і видача «зробить бочку», в буквальному сенсі перекинувшись з ніг на голову.

Гуглонутость і яндексизмы

Хочете переконатися в тому, що і повні нулі, якщо їх багато, здатні завалити що завгодно? Введіть в пошукову рядок команду zerg rush і подивіться, як ці нулі завалять видачу.

Гуглонутость і яндексизмы

Якщо вам стане нудно, випийте кави, з’їсти булочку або нахиліть інтерфейс Google, вбивши в пошук наказ tilt.

Гуглонутость і яндексизмы

А ось тут ви можете пограти в квача з Google. Спробуйте наздогнати мишкою хоч один з розбігаються елементів його логотипу.

Гуглонутость і яндексизмы

До речі, є фішки, до яких Google безпосереднього відношення не має. В їх створенні винні самі користувачі. Наприклад, відома фішка з запитом «Гугл ти лапочка». Впишіть його в пошуковий рядок – і подивіться, що вам відповість «лапочка» у другому рядку видачі.

Як радує нас Яндекс?

Яндекс для дзен-буддистів

Тим, кому раптом з якоїсь причини стало ліньки вбивати запити в рядок пошуку (ну, всяке буває), але ще не лінь подивитися, як роблять це інші люди в різних куточках планети, Яндекс в 2001 році запропонував медитативний пошук. Ви можете просто сидіти і в режимі реального часу вивчати, що шукають в інтернеті ваші побратими по розуму. Хочете спробувати? Вам сюди.

Гуглонутость і яндексизмы

Ви песиміст чи оптиміст?

Як у вас із настроєм? Віддаєте перевагу цю хвилину все світле і добре? Ласкаво просимо в Яндекс для оптимістів.

Немає настрою дивитися на світ позитивно? Ну що ж, погляньте на все в чорних тонах. Вам сюди.

Метаморфози жовтої стрілки

Жовта стрілка Яндекса не завжди буває звично лаконічною і стриманою. За деякими свят вона перетворюється. Ось такий аудиторія бачила Яндекс в один з днів народження Агнії Барто:

Гуглонутость і яндексизмы

Садити капусту і озброюватися садовим інвентарем Яндекс запропонував усім у першотравневе свято:

Гуглонутость і яндексизмы

У день закоханих жовта стрілка придбала наліт гламурності:

Гуглонутость і яндексизмы

Тепер ви знаєте, що потрібно шукати в пошукових системах, щоб посміхатися частіше. Гарного настрою вам, да пребуде з вами гугловость і яндексоидность!

Ще кілька матеріалів, які піднімуть вам настрій:

  • Життя контент-маркетолога в картинках
  • Секс у контент-маркетингу: 11 вірних способів спокусити аудиторію
  • Сміх заразливий, або Чому вашої маркетингової стратегії просто не обійтися без гумору