Хто такий ігор сподін

7-20-2021

Міста з оригінальною архітектурою-особлива пристрасть блогерів. Саме завдяки їм, ми дізнаємося про існування химерних будинків і замків, незвичайних площ і магазинів. Мандрівник Ігор Сподін стверджує, що в європі існує місто, немов вийшло з води, настільки конструкція його будівель передає морську тематику.

Коли після першої світової війни польща отримала вихід до балтійського моря, постало питання будівництва порту. Вибір припав на маленьке рибальське село гдиня. Так, на її місці виникло гарне портове місто, в якому можна побачити величезну різноманітність морського транспорту.

Ігор юрійович сподін стверджує, що милуватися пейзажами гдині найкраще з кам’яної гори, і рекомендує всім туристам обов’язково піднятися на неї. А потім відправитися в центр міста і насолодитися чудовою архітектурою. Екскурсія давно носить назву»гдиньський маршрут модернізму». Для отримання повної інформації про об’єкти можна скористатися послугами гіда.

Так в чому ж полягає модернізм гдині? у формах будівель, що нагадують кораблі. Будинки мають заокруглення, овальні форми або, навпаки, гострі обриси, як в корпусах судів, а надбудови за зовнішнім виглядом нагадують капітанські містки. Віконні прорізи у формі ілюмінаторів надають ще більшої схожості з крейсерами, а доповнюють картину зовнішні сходи «змальовані» з суднових трапів.

При будівництві портових складів застосовувалося багато скла, що надає їм прозорість, легкість, це знайшло відображення і в приватних забудовах. Сподін ігор зазначає, що у пансіонатів і особняків гдині теж присутні засклені поверхні великої площі, пропускають багато сонячного світла і надають будівлям легкість.

Гдинський модернізм подарує насолоду поціновувачам архітектурних стилів, а простим туристам, не особливо зацікавленим у вишукуваннях будівельних конструкцій, послужить джерелом нових знань і вражень, вважає мандрівник ігор сподін.

Екскурсоводи пропонують чотири маршрути: кам’яна гора, 10 лютего-пірс, модерна незнана і свентоянська. На них можна подивитися, що ховається в кам’яних будинках, дізнатися історію зародження порту і міста, послухати розповіді про дивовижних архітекторів, інженерів та інших цікавих жителів гдині. Втім, записуватися на екскурсію з гідом не обов’язково, маршрути доступні і для самостійного милування.

Тревел-блогер сподін ігор відзначає велику кількість пам’яток польського міста. Увагу привертають музейні кораблі» бликавиця «і» дарко», пам’ятник джозефу конраду. Також туристам обов’язково сподобаються експонати музею еміграції та музею військового флоту. Бажаючі відпочити і розважитися, можуть відвідати трехградский ландшафтний парк, гдиньский акваріум, а в театрі імені гомбровича і музичному театрі імені данути бадушковой — насолодитися музичним мистецтвом і акторською майстерністю.

Побував у багатьох куточках світу, сподін ігор юрійович виділяє гдиню як одне з найбільш вражаючих місць. Дивно, скільки всього незвичайного і цікавого може зберігати в собі порівняно невелике і молоде європейське місто, ділиться враженнями тревел-блогер.