Хто такий івент менеджер

6-18-2021

 

Great Event School | LinkedIn
 

Чим займаються івент — агентства

У агентств є різна спеціалізація. Одні проводять в основному корпоративні заходи-новорічні вечірки, тімбілдинги, стратегічні сесії. Інші займаються маркетинговими заходами для брендів. Це може бути презентація нового автомобіля або серія міських пробіжок, як у adidas. Є агентства, які проводять тест — драйви для ЗМІ. Порівняно новий напрямок — інтеграція в фестивалі. Самі фестивалі робить окрема команда ентузіастів, а бренди, які хочуть там зробити свою зону, стенд або окрему сцену, впливати на інфраструктуру, наймають агентство. Ми багато працювали з автомобільними брендами, робили різні маркетингові проекти для брендів, влітку часто працюємо на фестивалях. Також хочемо вам порекомендувати https://ges.team/ru/ отримай професію івент менеджера. 

Серед цікавих проектів, які ми робили, — презентація нової моделі volvo у форматі імерсивної вистави. Для іншого проекту ми опускали автомобіль на дно порожнього басейну, під час шоу він піднімався з клубів диму — це було дуже ефектно, всі гості знімали шоу на смартфони. Була ще вечірка з нагоди поставки нової моделі літака в авіапарк s7 airlines. Ми проводили її в ангарі аеропорту Домодєдово, куди було складно потрапити, треба було заздалегідь передавати в службу безпеки всі дані гостей і взагалі була величезна кількість погоджень, але було круто потанцювати під крилом літака.

Особливості роботи

Зараз багато компаній хочуть не просто презентацію, а резонансну подію, щоб про нього багато писали в інтернеті і говорили блогери. Вони вибирають івент — агентство на тендерній основі — їм зручніше вибирати з декількох пропозицій, вивчити кілька ідей. Зазвичай клієнти самі нам пишуть або ми їх знаходимо. Спочатку ми зустрічаємося з ними, щоб зрозуміти, чого від нас чекають, і показати напрацювання, які вже є. Потім креативна команда і менеджери проекту готують пропозицію. Його ми відправляємо клієнту, він іноді просить щось доопрацювати. Після ми їдемо до нього на» захист » і все розповідаємо особисто. Потім може бути ще один етап правок, а потім, якщо ідея сподобалася, з нами підписують договір і починається підготовка до події.

У процесі ми теж часто зустрічаємося з клієнтом і обговорюємо деталі: які подарунки дарувати гостям, які запрошення друкувати, який буде сценарій відкриває шоу. Не всі побажання можна укласти в бюджет, так що доводиться шукати компроміси.

Ми зазвичай ділимо обов’язки: хтось працює зі спікерами, хтось займається технікою, друком банерів. У всієї цієї команди є керівник. Я зазвичай працюю з продакшеном, готую банери, листівки, запрошення, подарунки. Спочатку треба узгодити їх дизайн із замовником, потім нанести його і надрукувати сигнальні екземпляри, все ще раз узгодити, проконтролювати, що все виглядає так, як потрібно. Треба за всім стежити: якщо надрукувати не то великим тиражем, це сильно вдарить по бюджету.

Під час підготовки заходу доводиться працювати 24/7, потрібно все встигати, виконувати багато завдань. За кілька днів до події вся команда не спить, починається монтаж обладнання та сцени, іноді трапляються несподіванки. Але задоволення від цієї роботи полягає в тому, що тут завжди все по-різному, немає рутини. Буває, що доводиться працювати всі вихідні, зате ми добре відпочиваємо-багато з нас люблять подорожувати, їздити на фестивалі. Нам важливо їх відвідувати ще й для того, щоб перебувати в темі, дивитися, на що реагує аудиторія.