Хто такий Макс Поляків

12-15-2018

Це хмарна платформа для отримання готових аналітичних даних, які засновані на зроблених в реальному часі геопросторових знімках Землі. Вона була розроблена з нуля до повністю автономної платформи завдяки трирічному співпраці EOS до 500 бізнес партнерами, розпочатого Максом Поляковим, і праці 160 інженерів і програмістів компанії.
Також хочемо вам порекомендувати https://gordonua.com/news/science/maks-polyakov-rasskazal-na-chto-sposobna-novaya-eos-platform-253072.html

Щодня стають доступними величезна кількість ГІС-даних отриманих із супутників, безпілотних літальних апаратів, літаків та інших джерел. Аналіз цих даних дозволяє виявити будь-які зміни на поверхні Землі. Компанії, які займаються виробництвом сільськогосподарських культур, нафти, газу й інших видів сировини, а також некомерційні організації, чия діяльність спрямована на захист навколишнього середовища та екології, мають підвищений інтерес до таких аналітичними даними, оскільки вони потребують постійного моніторингу змін поверхні планети. Як зазначає засновник EOS Макс Поляків (Max Polyakov) EOS EngineTM здатна аналізувати ГІС-дані «на льоту» з різних джерел і моментально доставляти їх своїм користувачам. Це дозволяє EOS збирати і аналізувати ГІС-даних більш оперативніше і точніше, ніж будь-яке інше рішення на ринку.

Для простої і швидкої настройки варіантів використання даних клієнти EOS також використовують Workbench™ — програму з зручним для користувача інтерфейсом. Варіанти використання зберігаються після їх першої налаштування і не вимагає постійного моніторингу та оновлення з боку користувачів, і з появою нових даних знімків Землі, їх оновлений аналіз генерується «на льоту». Макс Поляків (Max Polyakov) впевнений, що це позбавить організації від постійної необхідності мати під рукою розробників і програмістів для розробки нового програмного коду для вирішення всіх нових варіантів використання.