Кабель вита пара

1-14-2020
Купить Кабель витая пара OK-Net (1 м) (49283)


Ринок кабельної продукції налічує велику різноманітність кабелів для прокладки мереж доступу до Інтернет. Конструкція витої пари витая пара купить являє собою кілька пар металевих провідників (частіше два або чотири) в ізоляції, скручених між собою і вкритих оболонкою з пластику. В якості провідника використовується мідний дріт, яка має відмінні провідні характеристики. Для ізоляції провідників використовують поліетилен. Для здешевлення кабелю в якості матеріалів для провідників нерідко використовують жили зі сплаву міді та алюмінію. Часто кажуть: «алюміній, плакований міддю». У народі такий матеріал називають «біметал», «омедненка».

Технологія виготовлення таких провідників передбачає нанесення на алюмінієву жилу тонкого шару міді. Назва «вита пара» пов’язано з тим, що провідники свіваются між собою для поліпшення якості зв’язку та зменшення впливу перешкод (власних, від електроприладів). Важливим параметром витої пари є захист від електричних перешкод – екранування. Кабель може містити один загальний екран з фольги або мідного дроту, так і окремий екран для кожної пари провідників.

У категорії 5е використовується кабель із загальним екраном з фольги — F/ UTP, але частіше, для простоти сприйняття такий кабель маркують як FTP. Кабелі більш високої категорії мають більш складну конструкцію екрана – S/ FTP, SF/ FTP і т. Застосування кабелю вита пара Прокладання витої пари проходить в різних умовах – всередині приміщень, по стінах будівель, що простягається між опорами – тому конструкція кабелю і матеріал зовнішньої оболонки можуть відрізнятися. Так, для внутрішньої прокладки використовують кручену пару з оболонкою з полівінілхлориду (ПВХ). Така оболонка зазвичай білого або сірого кольору. Для кабелів внутрішнього використання в матеріал оболонки можуть додавати спеціальні речовини, які не підтримують горіння і виділяють мало диму. Маркуються LSZH і мають помаранчевий колір. Оболонка для зовнішньої витої пари виготовлена з поліетилену (РЕ) і має чорний колір. Цей матеріал захищає кабель від впливу УФ — променів і проникнення вологи. Такі кабелі не підходять для прокладки всередині будівель, так як поширюють горіння. Додатково в оболонці витої пари можуть використовуватися гофролента або сталевий дріт для броні для захисту від гризунів при прокладці кабелю в каналізації. Для підвісу на опорах або між будівлями в конструкцію витої пари впроваджується несучий елемент – трос або дріт.
Ціна витої пари вас приємно здивує, адже кабель поставляється безпосередньо від виробників.