Книга: 100+ хаків для інтернет-маркетологів

390

Я працюю в «Текстерре» майже п’ять років – півроку копірайтером, решту часу – маркетологом. Пишу статті для нашого блогу, веду розсилку, займаюсь SEO-оптимізацією веб-аналітикою, ко-маркетингом, веду таргетовану рекламу в соцмережах. Загалом, роблю все, що може так чи інакше збільшити трафік і кількість лідов з нашого сайту.

За цей час у мене накопичилося багато цінних знань і лайфхаков, які будуть корисні всім, хто цікавиться інтернет-маркетингом і займається виробництвом і просуванням сайтів. Всім цим знанням я завдячую моєму наставнику і ідейному натхненнику Денису Савельєву. По суті, ця книга – компіляція його і моїх ідей плюс досвід деяких інших співробітників нашої компанії.

Книга: 100+ хаків для інтернет-маркетологів

Чому ви повинні прочитати цю книгу?

Причина №1 – Ніякої «води». У ній немає порожніх і банальних порад типу «займайтесь контент-маркетингом і думайте про свою аудиторію». У кожній главі наведені конкретні рекомендації, як збільшити трафік і ліди з вашого сайту, з допомогою яких інструментів і методів. З покрокової інструкцією до дії і великою кількістю скріншотів.

Причина №2 – велика Кількість кейсів. Ми не даємо порад, якщо не випробували їх на практиці і особисто не переконалися в їх ефективності. Кожен інструмент і метод, описані в цій книзі, ми використовували для просування власного сайту і проектів наших клієнтів.

Причина №3 – Вся інформація в одному місці. Практично всі поради, дані в цій книзі, ми описували в блозі і розсилці. Навіть якщо ви наш самий відданий шанувальник (не пропускаєте жодного публікації нашої компанії і запам’ятовуєте кожне слово, яке ми адресуємо нашим читачам), ця книжка все одно буде вам корисна, оскільки в ній ми зібрали саму потрібну з практичної точки зору інформацію та зручно її структурували.

Причина №4 – Свіжі приклади. Раніше ми роздавали книгу про 100 хаків безкоштовно в електронному форматі, але нещодавно ми прийняли рішення віддати цю працю до друку. Багато просили нас це зробити, і ми нарешті дозріли – оновили застарілу інформацію, додали нову, підібрали свіжі приклади. Тепер ця книга актуальна і ще більш корисна, ніж раніше.

Подивитися зміст і одну голову.

Рецензії на книгу

  • ШОК! Це злочин! Про що вони в цій Текстерре думають взагалі?
  • Ви бачили, що зробила Texterra?! Відгук Андрія Баклинова, творця сервісу Boosta.ru
  • Рецензія: Євгенія Крюкова. 100 практичних хаків для інтернет-маркетологів
  • Мабуть, одна з кращих книг про інтернет-маркетингу: рецензія на книгу від Texterra
  • Відгук про книгу «100+ практичних хаків для інтернет-маркетологів» від агенції Texterra»
  • Огляд книги «Інтернет-маркетинг +100 практичних хаків»
  • Огляд книги «100 практичних хаків для інтернет-маркетологів»

Як придбати книгу?

Книгу «100+ хаків для інтернет-маркетологів» можна придбати:

  • на сайті видавництва «Альпіна Паблішер» (тут можна купити окремо електронну версію, а при купівлі паперовій – електронна йде в подарунок);
  • на сайті Ozon.ru (тут можна купити тільки паперову версію, зате представлений більш широкий вибір варіантів доставки і ціна трохи нижче, ніж на сайті видавництва).