крафт пакети з логотипом

1-27-2020

крафт пакеты с логотипом
Якщо вам потрібні крафт пакети з логотипом, ви хочете замовити фірмову продукцію, друкарня Корал Принт готова запропонувати вам свої послуги.
Також хочемо вам порекомендувати крафт пакеты с логотипом купить
Як замовити крафт пакети з логотипом. Ви зможете обговорити з дизайнером макет, внести правки на місці. Співпрацювати з Корал Принт не тільки вигідно, але й зручно.
Склад наданих мною персональних даних є таким: ПІБ, адресу електронної пошти і номер телефону. Цілями обробки моїх персональних даних є: забезпечення обміну короткими текстовими повідомленнями в режимі онлайн — діалогу та забезпечення функціонування зворотного дзвінка. Згода надається на вчинення таких дій (операцій) з зазначеними в цьому згодою персональними даними: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передачу (надання, доступ), видалення, знищення, здійснюваних як з використанням засобів автоматизації (автоматизована обробка), так і без використання таких коштів (неавтоматизована обробка). Я розумію і погоджуюся з тим, що надання Оператору будь — якої інформації про себе, які не є контактної і не належить до цілей даного згоди, а також надання інформації, що відноситься до державної, банківської та/ або комерційної таємниці, інформації про расової та/ або національної приналежності, політичні погляди, релігійні або філософські переконання, стан здоров’я, інтимне життя заборонено. У разі прийняття мною рішення про надання Оператору будь — якої інформації (даних), я зобов’язуюсь надавати виключно достовірну та актуальну інформацію і не вправі вводити Оператора в оману щодо своєї особи, повідомляти помилкову або недостовірну інформацію про себе. Я розумію і погоджуюся з тим, що Оператор не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються мною, і не має можливості оцінювати мою дієздатність і виходить з того, що я надаю достовірні персональні дані і підтримую такі дані в актуальному стані. Згода діє по досягненні цілей обробки необхідності у досягненні цих цілей, якщо інше не передбачено федеральним законом.