Кращі вічні посилання: «стріляємо» теми (Part II)

325

Це продовження статті. Початок: Кращі джерела «вічних» посилань (Part I).

Ми вже писали про кращих джерелах вічних посилань і визначилися з тим, що найкращі – ті, що отримані природним шляхом, тобто проставлені без будь-якої вашої участі. У більшості випадків вони є нагородою за якісний контент, за унікальну і корисну інформацію. Такі посилання будуть найбільш корисними для вас і з точки зору SEO. Саме вони передають посилальний і анкорный вага в пошукових системах, саме вони впливають у підсумку на алгоритми посилального ранжирування, що використовуються пошуковими системами.

Але якщо є механізм отримання природних посилань, значить повинні бути методи впливу на цей механізм? У цій статті розповімо детальніше, як можна збільшити кількість природних вічних посилань.

Метод 1. Провокація/Скандал

Провокація може бути будь-якого виду. Ось приклад провокації, стаття із заголовком «Сайт-візитка повинен померти». Матеріал (про те, що сайт-візитка, як це не важко здогадатися, що повинен померти) був абсолютно безкоштовно передрукований декількома майданчиками і отримав кілька прямих посилань з трастових доменів. Але це не вищий пілотаж. Ось з останніх прикладів: Просування в Social Media. І це теж — не вищий пілотаж.

Показуємо, як робити це правильно. Деякий час назад інтернет гоготав над цією ось листуванням саппортера фірми по установці сталевих дверей з замовницею. Посилання на сторінку не дам, даю скріншот:

Кращі вічні посилання: «стріляємо» теми (Part II)

Запущений це «вірус», або все вийшло випадково – судити не беремося. Висловлю суто свою думку, ймовірно, помилкова – я не вірю в «віруси», як ідею. Всі найуспішніші віруси, про які мені відомо, народжувалися випадково. В даному випадку, у наявності, швидше за тупість наших російських служб підтримки клієнта. Але факт залишається фактом. За нашими оцінками, відвідуваність цього ресурсу в «розпал» «вірусу» зросла на 900%. Посилальна маса – на 3000%. Так, посилання неякісні, з не особливо цільових сайтів, але всі вони були оцінені пошуковими системами, як природні. Сайт не пішов під фільтр «посилальний вибух», а зараз, восени – через півтора місяці після запуску «вірусу» – пошуковий трафік знаходиться у висхідному тренді (за нашими даними).

Так, безперечно, є репутаційні ризики. Але результат, по всій видимості, того коштував. Але це ще не все. Давайте спробуємо домислити, як цю ситуацію використовувати з більшою вигодою з точки зору пошукової оптимізації. Зробити це просто – потрібно поміняти… контент на сторінці. Розмістити там інформацію, наприклад, такого змісту: 16 причин замовити сталеві двері в компанії «СпецСтальПрокат» з формою замовлення онлайн. Логіка зрозуміла? Отримуємо посадкову сторінку, релевантну запитом «замовити сталеві двері» просто з охренительной природної посилальної масою. Так, це нестандартне SEO, так, це удар нижче пояса, але якщо розібратися – немає порушення Ліцензії. А можливий результат – топ за запитом «замовити сталеві двері» – може бути гідною платою за репутаційні втрати. (Якщо хто знайомий з людьми з «СпецСтальПроката», киньте посилання, даруємо ідею безкоштовно).

Метод 2. Конкурс

Ну, тут все ясно. Сама ця стаття написана для одного з таких конкурсів. Схема конкурсу така. Оголошується приз. Найкраще – грошовий, щоб була мотивація. Умовою конкурсу має стати розміщення на сайті інформації з обов’язковим посиланням на рекламований ресурс. Ось ідеї конкурсів, складаю прямо на ходу:

Стаття про те, як найдешевше літати через сервіс «Суперпупер дешеві квитки». Приз: переліт в два кінця сервісом «Суперпупер дешеві квитки».

Стаття про те, що «PoopkeenTravel» – це кращий туроператор. Приз: ну, звичайно, поїздка на двох до тризірковий блощичник в Мармарисі.

Логіка зрозуміла? Природно, всі статті повинні бути посилання на просувний проект – це неодмінна умова. Посилання – найкраще рекомендаційні. Ніякого маніпулювання пошуковою видачею посилання для людей. Це нормальна PR-компанія, а SEO-ефект – це хороший бонус до неї.

І невеликий висновок у фіналі. Час класичного SEO пішло, і більше ніколи не повернеться. Я чесно скажу, не розумію, що будуть робити всі ці «гіганти», які піднялися на виведенні в топи за рахунок покупки посилальної маси. Що б вам там не говорили лідери про свої невъе-піпі-етичні компетенції цих компетенцій немає, точніше вони, ці компетенції, неуникальны. Результатів тільки за рахунок посилань більше не буде. Так що не тільки посиланнями жваво SEO. Навіть якщо вони вічні. І навіть якщо вони кращі. Ми робимо ставку на контент-маркетинг, і віримо, що контент-маркетинг – це магістральний розвиток саме пошукового просування. Так, це складно, ставки на контент-маркетинг не може робити, наприклад, четырехбуквенная компанія, що починається на БД, а закінчується на БД (вгадайте з першої спроби). Для того, щоб займатися контент-маркетингом під таку кількість клієнтів, їм потрібно тримати редакцію, що перевищує за чисельністю складу редакції всіх ЗМІ Москви. Тому залишається одне – йти в SMM, там легше працювати.

Сподобалася стаття? Не будь редискою, перепость!