Макс Поляків заснував школу

1-9-2019

Как Макс Поляков школу основал
Максим Анатолійович Поляков родом з Черкаської області. Він з’явився на світ 23 квітня 1982 року в невеликому місті Умань, який славиться своїм дендропарком. У 1999 закінчив середню освітню школу. У 2004 Максим Поляков отримав червоний диплом за спеціальністю «Фінанси», закінчивши Уманський державний педагогічний університет імені п. Тичини. Бажання вчитися на цьому не пропало, тому він одразу ж поступив в аспірантуру і в вересні 2008 отримав ще одну освіту, ставши фахівцем в області управління національним господарством. У тому ж році захистив кандидатську дисертацію.
Також хочемо вам порекомендувати https://max-polyakov.institute/ru/
Паралельно з навчанням Максим Анатолійович почав свою трудову діяльність. За словами самого депутата, він почав працювати ще з 16 років. Перше офіційне місце роботи було отримано під час навчання в аспірантурі. Завдяки своєму розуму і працьовитості з самого початку Макс Поляків займає керівні посади. З 2006 року він працював начальником відділу експорту компанії «Импексагро», що займається торгівлею продуктами харчування. Через два роки, у квітні 2008 року, він вирішив заснувати свій бізнес і обіймав посаду директора ТОВ «Авто Квадро Груп». З жовтня 2010 року було прийнято рішення викладати на кафедрі Економіки підприємства, фінансів і туризму в стінах рідного Уманського державного університету.
У жовтні 2011 року Максим Поляков стає членом виконавчого комітету в міській раді міста Умань. Саме з цього моменту починається його просування по політичній лінії. Він отримує посаду заступника міського голови і займається питаннями діяльності виконавчої влади Уманської міськради.
У червні 2012 року Макс Поляків був запрошений на посаду експерта громадської організації під назвою «Фронт Змін», заснованої під керівництвом Арсенія Яценюка. На початку весни 2014, згідно з розпорядженням Кабміну, стає членом Національної комісії, що на державному рівні займається врегулюванням питань, пов’язаних зі сферою ринків фінансових послуг. Дане місце роботи ще більше наблизило Максима Анатолійовича до депутатського крісла.