Методи просування сайту

4-25-2019

Методы продвижения сайта
Цілком реальна методика безкоштовного просування сайту. Правда в цьому випадку все одно доведеться пожертвувати часом. Що важливіше кошти або час вирішувати вже вам.
Також хочемо вам порекомендувати компания ГрейтПро
Якщо ви твердо вирішили самостійно просувати свій сайт, то перш ніж цим зайнятися обов’язково вивчіть матеріальну частину, дізнайтеся основи.
Всі чудово знають, що існують дозволені і недозволені методи просування своїх сайтів. Вирішуються вони пошуковими системами ну і в деякому сенсі самим співтовариством оптимізаторів для того що б були якісь правила. Адже без правил відома як буде хаос. Так от «біле» просування можна віднести до розряду «дозволених», а значити до числа правильних способів просування.
Що з себе може представляти правильне просування. Це зрозуміло деякий набір методик або дій, який здійснюється з метою появи сайту в пошуковій видачі на певний запит. Ось як, термінологія не офіційна а просто для того що б сказати щось розумне. Ну звісно Ви і самі знаєте, що таке дозволені методи і не мені Вас вчити як треба просувати сайти тому що все відносно і по своєму досвіду можу сказати, що пошукові системи створюючи свої правила, тобто змушуючи враховувати її (тобто пошукової системи) вимоги, провокує на розробку методів, які буде йти в розріз з встановленими поняттями.
З одного боку це, звичайно, не є добре, як для самого оптимізатора зі своїм сайтом, так і для пошукової системи тому що їй цій системі) потрібно винаходити все нові способи відстеження і покарання порушників, а це загрожує прислів’ї «ліс рубають, тріски летять». Іншими словами всі страждають в тому числі і «білі і пухнасті», які намагаються робити все правильно.
Не знаю до чого віднести поняття безкоштовного просування сайту, але тут скоріше так само спрацьовує принцип, що не заборонено, те дозволено, хоча це і зумовлює значну частку хаосу у всьому іншому. В тому числі і того, що відноситься до тематики просування сайтів в цілому.
Як і у всіх інших випадках все залежить від самого спеціаліста. У той же час безкоштовному просуванні можна використовувати, якщо не чорні (тобто заборонені) методи, то напевно «сірі» (тобто напівлегальні). А може і цілком собі йти по шляху лише того, що дозволено. У будь-якому разі, вважаю, що кожен має право сам вирішувати, який метод використовувати, тому що як кажуть «на війні всі засоби хороші», а в разі проштовхування сайту на вершину пошукової видачі мова йде саме про боротьбу. Боротьбі однієї людини з системою. В якій перемагає той, хто розумніший.
Читаємо далі: Нові грані внутрішньої перелінковки | внутрішня перелінковка це не просто.