Методи просування сайту

5-23-2019

Методы продвижения сайта
Пару років тому це був найпоширеніший з усіх чорних способи просування.
Також хочемо вам порекомендувати totonis
Даний чорний спосіб просування не менш популярний, але більш складний у реалізації. У перекладі з англійської слово cloaking — приховування, маскування. Суть такого способу просування в наступному: пишеться спеціальний скрипт, який приховує текст для користувача, але робить його видимим для пошукової машини. Зняти санкції пошуковика з сайту буде вкрай складно і проблематично.
Із — за останніх змін алгоритму ранжирування в пошуковій системі Яндекс, даний метод став менш популярним. Посилальний спам — це розміщення посилань на сайти з метою підвищення видимості сайту в результатах пошуку. Іншими словами — просто накачування релевантності сторінки за рахунок посилальної маси.
Суть даного методу ось у чому. Оптимізатор бере замовлення по просуванню сайту. Після цього, виконавець переробляє сторінки під звичайний, приємний для прочитання, текст і передає сайт замовнику. Замовник бачить, що сайт в Топі, текст хороший і оплачує роботу оптимізатора. Але далі починається найцікавіше.
Білі способи просування сайту включають в себе внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту. Основа білого методу просування сайту — внутрішня оптимізація. На ці файли робот пошукових систем звертається в першу чергу. txt буде зазначений розділ, закритий для індексації — робот не буде індексувати сторінки цього розділу. Написання тільки якісного, корисного і унікального контенту. Це один із самих ключових і важливих моментів. Головне правило — пишіть статті для людини, а не робот. Створення зручного, інтуїтивно зрозумілого для відвідувачів інтерфейсу. Чим менше коду на сторінці, чим вище ключової текст, тим він краще ранжирается пошуковими системами. Робота над зменшенням часу завантаження сторінок. Додавання в текст зображень, відео — роликів і т. Все, що буде интересено відвідувачу по темі. Обмін посиланнями з тематичними сайтами. Поширення інформації через соціальні мережі. Розсилка корисної інформації з Вашого сайту. Ваша заявка отримана, найближчим часом ми зв’яжемося з Вами.