Неонові вивіски

8-12-2021

https://new-idea.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/led-vyveski.-oformlenie-kafe.jpg

Неонові трубки можна використовувати окремо або поєднувати з іншими видами реклами.  У будь-якому випадку така вивіска буде привертати увагу клієнтів, створюючи фірмовий стиль закладу. Компанія https://new-idea.com.ua/neonovye-vyveski/ Новая Идея  пропонує кілька видів неонових вивісок, замовити які ви можете в будь-який зручний час.

Відкритий неон

Використовуються не тільки для залучення потенційних клієнтів, але і виконують функцію освітлення місця завдяки відкритим неоновим трубкам. При правильній розробці конструкції всі елементи вивіски чітко помітні навіть на великій відстані. Найчастіше прикрашають лицьову частину будівлі для максимально можливого світіння.

Закритий неон

Всі неонові елементи встановлюються всередині об’ємних букв або лайтбоксів. Тут неон використовується для яскравого і рівномірного підсвічування всіх елементів конструкції. Відмінне рішення для короба і написів складної форми, а також створення світло-динамічного об’єкта.

Контра-журні

За допомогою неонових ламп створюється рівномірний контур освітлення, який підкреслює необхідну зону. Контражур дозволяє домогтися ілюзії ширяння напису і логотипу в повітрі. У цьому випадку неонові трубки встановлюють на задню частину конструкції, зберігаючи певну відстань від вивіски.

Неонові вивіски від компанії «Новая Идея» — це доступна ціна без шкоди для терміну служби і стабільності освітлення конструкції. До кожного замовлення наша команда професіоналів підходить індивідуально, підбираючи найефективніші рішення. Тільки у нас ви можете отримати унікальну неонову вивіску недорого, яка стане ідеальним обличчям вашого закладу.

Переваги неонових вивісок

Неон дозволяє створювати складні світлові ефекти з різними кольорами і дизайнерськими рішеннями. Також неонова вивіска споживає велику кількість електроенергії, і це потрібно обов’язково враховувати, якщо ви зібралися купити саме її.

Але найбільшим плюсом цього виду реклами виступає довговічність і стійкість до різких перепадів температури, що захищає від постійного ремонту і частої заміни деталей.

Компанія «Новая Идея» пропонує високотехнологічне виготовлення неонових вивісок тільки з надійних і безпечних матеріалів. Саме тому ми ніколи не використовуємо свинцеві трубки, віддаючи перевагу більш міцному содовому склу. Наші дроти, тримачі і трансформатори ідеально виконують свою функцію і гарантують якісний кінцевий результат.