Огляд про гироскутере

12-1-2018

Обзор о гироскутере
За кермом або фіксатором ніг, а то зовсім без них – в Україні стає все більше гиробордов і сігвеях. Тим часом з-за нещасних випадків такі транспортні засоби вже почали забороняти у багатьох країнах. За використання гиробордов і сігвеях в центрі міст штрафують у Нідерландах і Чехії. Деякі міста США теж вирішили ввести обмеження. Журналісти «Сегодня» дізнавалися про перспективи такого транспорту в Україні.
Також хочемо вам порекомендувати страница магазина
На сігвеях зручно переміщатися по вулицях. І вони, і гироборды розганяються до 15-20 км/год, а то й більше. Саме це часто стає причиною травм або аварій. Нещодавно в Білорусі літня жінка отримала забої. А ось випадок у Криму виявився жорсткішим: жінка отримала перелом ноги і стегнової кістки. Крім того, власники гаджетів розповідають, що з них може впасти і серйозно пошкодити коліна сам водій.
Нагадаємо, раніше експерти попередили, що гироборд небезпечний і може вибухнути прямо під ногами. Фахівець з електротранспорту Антон Гришко пояснив ситуацію тим, що в Україні 90% гиробордов не сертифіковані.
Також сайт «Сьогодні» писав про користь і шкоду популярного і модного дитячого транспорту начебто беговелов і гироскутеров. Медики сходяться на думці, що гироборд може призвести до травми дитини.
электротранспорт.html»