Орфографія і правопис в гуглі

8-7-2019

 Орфография и правописание  в гугле
З поширенням месенджерів і соцмереж правила граматики поступово стираються. І навіть якщо в школі з російської була п’ятірка, стає все складніше згадати, де поставити кому і яке правило за це відповідає. вибрали кілька додатків, які допоможуть не забувати орфографію і пунктуацію, розширювати словниковий запас і говорити правильно.
Також хочемо вам порекомендувати отзывы гугл
Проста задумка і якісне виконання: для соціальних мереж і месенджерів. iOS цілком доступний тільки за передплатою, його можна купити за 149 рублів. iOS, Google play є канал в телеграме, сторінка в фейсбуці і щомісячний онлайн — журнал. iOS, Google play являє собою короткі картки з текстами з літературних творів, куди потрібно вставити пропущені букви, — точно як у шкільному підручнику російської мови. Після виконання можна клікнути на будь-яке із завдань і прочитати теорію. Вправи прості, на рівні п’ятого — шостого класів, тому програма в першу чергу підійде школярам (хоча дорослим теж не зашкодить). Додаток — словник зробили на журфаку МДУ під керівництвом доцента Михайла Штудинера. Це простий список слів, у тому числі власних імен, в яких легко зробити помилку. Значення слів не зазначені: додаток допомагає саме з правильною вимовою. Є пошук і можливість запропонувати своє слово до публікації. Список сортирован за алфавітом, але немає опції перемикання між буквеними розділами, тому користуватися не дуже зручно.
Одна з версій популярної гри на пошук слів у буквеному квадраті. На старті зовсім не складно: у квадраті всього дев’ять клітин. Кількість букв поступово збільшується до 64, а заховані слова стають все довшими і цікавіший — почавши, вже важко зупинитися. Окрім іншого, в додатку забавна анімація з чудиків, схожих на героїв .
Одна з кращих інтелектуальних ігор для вечірки — тепер у форматі додатка. Все як у звичних картках, тільки вони не закінчаться в самий цікавий момент. Можна вибрати будь-яку кількість команд, складність, тривалість раунду і навіть слова англійською. Сконцентруйся: 10 додатків, які допоможуть обдурити свою незібраність. Поле бою: наукове осмислення феномена російського мату. Філософ і редактор V — A-C Карен Саркісов: Знання і практики для інноваторів. Милий мій бухгалтер: 10 додатків для обліку особистих фінансів. Питання на T