Основні види реклами.

3-30-2018

Основні види реклами.
В даному випадку об’єктом рекламування може бути як товар або група товарів на вашому сайті, так і сам сайт вашого магазину. В пошукових системах (як правило, мова йде про пошукових системах Яндекс і Google) можна розміщувати в них так звану контекстну рекламу. Перші кілька результатів пошуку, які відображаються користувачу при введенні запиту в пошукову систему — це оголошення контекстної реклами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі наружная реклама.
Даний вид реклами називається контекстною, тому що розміщення оголошень в даному випадку залежить від контексту, тобто від того запиту, що користувач ввів в пошукову систему. Рекламодавцем створюється рекламна кампанія, яка містить список запитів і відповідних їм оголошень. При введенні користувачем в пошуковій системі запит з такого списку в пошукову систему йому показується відповідне оголошення.
За кожен клік веб-майстер (власник сайту отримує певну суму грошей. У цьому випадку дуже важливо швидко отримати перші результати і перші продажі, щоб швидше налагодити всі процеси в магазині — прийом замовлень, оплату, доставку.