Основні визначні пам’ятки Львова.

7-20-2018

Основні визначні пам’ятки Львова.

Карту ви можете побачити вище (сорі за погану якість — шкода трафіку). Ансамбль споруд Успенського братства, церква Успіння Пресвятої Богородиці, вежа Корнякта, каплиця Трьох святителів. Руській заходимо в кафешку для сніданку. -32 Якщо буде час і бажання, можна повернутися до площі Ринок і заглянути в музей історії релігії. Відразу скажу, що за незвичайною сходах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ulvovi.info.
Так виглядають вузенькі дворики Львова з ратуші. зверніть увагу на розібрану дах. можна спостерігати навіть планування квартир. порадувала конячка, що гуляє по даху. 🙂 Про львів можна багато розповідати і показувати, але що це місто не схожий ні на один білоруський місто (навіть на Гродно) сумнівів не виникає. Думаю, що це місто, яке варто відвідати якщо не кожного, то кожному другому білорусу, щоб багато чого зрозуміти.
навіть так далеко від Білорусі він дозволяє задуматися про багатьох сучасних білоруських цінності. не дарма ж деякі знамениті митці білоруської культури деякий час жили тут, а потім повертаючись на Батьківщину створювали неймовірні речі. чого одна Тітка (Алаиза Пашкевич) варто. Залуцким Олексієм і Мирончик Поліною. А також іншими людьми, які хапали їх фотоапарати.