Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

356

Щоб домогтися успіху в своїй діяльності, дуже важливо бути продуктивним – так, за один і той же час можна буде впоратися набагато більший обсяг роботи, причому робити це максимально якісно. У даному огляді представлено 19 сервісів, які допоможуть вам стати більш продуктивними.

1. Front

Front – сервіс для роботи в команді, з допомогою якого можна керувати кількома мессенджерами і поштовими скриньками одночасно. У даному сервісі можна одним кліком надіслати повідомлення на кілька схожих листів, що істотно економить час. Також сервіс дозволяє бачити всі повідомлення, які залишає команда або колега, і це забезпечує повну прозорість роботи.

Front можна інтегрувати з такими сервісами, як Slack, HipChat, Trello, Asana, Dropbox, Google Drive, Facebook, HipChat, Twitter та ін.

Програму можна скачати для Windows, macOS, iOS і Android.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Також сервіс надає аналітику – можна відстежувати та оцінювати роботу, отримуючи статистичні дані по команді, продуктивності, клієнтам і розмов.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Всі отримані дані можна експортувати.

Front – платна програма, яка представлена 3-ма тарифами – Team ($12), Premium ($24) і Enterprise (індивідуальний тариф). Тарифи різняться кількістю створюваних команд та наявністю/відсутністю тих або інших функцій (аналітика, звіти, підтримка по телефону і т. д.)

Тариф Premium можна випробувати, завантаживши безкоштовну 14-денну демо-версію, до якої, однак, доступні не всі функції. Наприклад, повідомлення в демо-версії можна відправляти тільки членам своєї команди.

Читайте також: Співробітники компанії: офісний планктон або команда мрії?

2. All-in-One Messenger

All-in-One Messenger – безкоштовне розширення для Google Chrome, яке зібрало в собі велику кількість різних месенджерів: WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram, Slack, HipChat, ICQ, Hangouts і багатьох інших.

З допомогою цього розширення можна обмінюватися повідомленнями з різних месенджерів в одному місці. Щоб скачати натисніть на блакитний прямокутник на посадковій сторінці сайту.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

При скачуванні розширення іконка в браузері у мене не з’явилася. Ця Проблема вирішується просто – достатньо додати ярлик розширення на робочий стіл. Але сам цей факт трохи засмучує.

Тим не менш, сервіс мені сподобався. Він дуже зручний і простий у використанні, підтримує купу месенджерів і здатний заощадити багато часу.

Ось так виглядає програма в процесі роботи.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи
Читайте також: Як використовувати месенджери в маркетингу

3. Toby

Toby – розширення Google Chrome для групування всіх вкладок в браузері. Воно робить доступ до закладок простим і зручним, за рахунок чого економить багато часу та робить роботу в браузері більш організованою.

Якщо ви хочете зберегти ту чи іншу вкладку, потрібно натиснути на значок розширення. Закладки можна відсортовувати за кольорами, щоб не плутатися в їх різноманітті.

Ось як виглядає процес роботи з розширенням. Потрібно створити лист для закладок (можна перейменувати), а вже в нього можна додавати відкриті в браузері вкладки. Для цього потрібно перетягнути вкладки з правої колонки методом drag&drop.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Лист із збереженими закладками можна відкрити (натиснути open list), і тоді відкриються всі вкладки. При натисканні add current tabs в лист додадуться всі відкриті вкладки (і автоматично закриються в браузері). Знайти окремі закладки можна буде за допомогою пошуку. Всі дані з розширення можна синхронізувати з Google Диском.

Читайте також: 33 розширення для Google Chrome, необхідних у роботі інтернет-маркетолога

4. Panda 5

Panda 5 – ньюсридер, з допомогою якого можна стежити за новинами відразу з безлічі новинних сайтів. Статті можна додавати в закладки і в Pandmarks (найбільш вподобані запису), можна залишати до них відгуки, відправляти по email, ділитися в Facebook і Twitter. Panda 5 щодня використовують багато відомі компанії, такі як Facebook, Google, Trello.

Сервіс можна завантажити у вигляді розширення для Chrome, або ж можна скористатися веб-версією. Сервіс здійснює інтеграцію з Twitter, Pocket та Instagram.

Panda 5 також відрізняється яскравим привабливим дизайном.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Можна оригінально прикрасити свою сторінку, додавши на неї to-do-листи, годинник, картинки і т. д. Також сервіс допомагає зосередитися на читанні з допомогою функції Distraction free reading – буде корисно, якщо ви часто відволікається.

Перед початком роботи з сервісом потрібно додати RSS-стрічки новинних каналів, матеріали яких вам цікаві.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Читати статті дуже зручно – вибираєш новинний канал, статті з представленого в ньому списку, підбираєш формат читання – і вперед.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

5. Airtable 2.0

Airtable 2.0 – органайзер для різних ідей, контенту, дат, списків, знайомств і т. д. Це самий повний органайзер, який я бачила, – в нього можна додавати ідеї і замітки на абсолютно різні теми.

Можна створити арт-галерею з фотографій, каталог товарів, органайзер для проектів, клієнтів, а також ресторанів і різних установ. Ви можете також створити планувальник весілля, календар випуску статей, план для подорожей і навіть органайзер для фермерів (для відстеження прибутки і поголів’я худоби).

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Я вирішила створити список книг на прочитання, і ось що вийшло.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Сервіс надає 4 тарифу, один з яких безкоштовний. Вартість платних тарифів починається від $12. Вони розрізняються кількістю записів, об’ємом пам’яті і наявністю/відсутністю різних функцій.

Сервіс представлений у вигляді додатків і десктопної програми для Mac OS, Windows, iOS і Android. Також він інтегрований з безліччю платформ: Facebook, Instagram, LinkedIn, Mailchimp, Evernote, Slack, Twitter і т. д.

6. Idea Buddy

Idea Buddy – це безкоштовний генератор ідей. Якщо вам потрібно більше ідей (неважливо на яку тему), але при цьому нічого не приходить в голову, можете скористатися цим сервісом. Потрібно буде ввести в рядок одну свою ідею, і ви отримаєте 10 натомість.

Сервіс англомовний, та ідею потрібно буде вводити англійською мовою.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

На жаль, сервіс видає ідеї, тематично не пов’язані з введеним текстом. Ось, наприклад, яку ідею запропонував мені Idea Buddy на моє бажання вивчити італійську мову і навчитися готувати неаполітанську піцу – «Компанія, яка продає красиво оформлені обкладинки для книг. Ви можете зняти обкладинки з ваших улюблених книг і повісити їх на стіни вашого офісу».

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Але ця ідея мені здалася дуже цікавою! Так що, якщо вам критично необхідна які-небудь свіжа думка або концепція, для створення чи вмісту, бізнесу або особистих потреб, – можете просто зайти в Idea Buddy і, можливо, ви знайдете ту саму ідею, яка вас зачепить.

Читайте також: Як створювати і поширювати ідеї

7. Burfi

Сайт Burfi дозволяє створювати замітки прямо в браузері. Це дуже зручно, оскільки постійне «перестрибування» з браузера в текстовий редактор розсіює увагу і забирає зайву енергію.

Так виглядає сайт Burfi – білий аркуш редактора з бузковим відтінком. Ніякого меню, жодного опису. Колір тексту сірий і світло-сірий, що не є добре.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Через сервіс не можна зберігати текст на комп’ютер – доведеться вручну копіювати текст в десктопний редактор. Зате, коли ви відкриєте редактор в наступний раз, у ньому відкриється текст, з яким ви працювали раніше.

В цілому сервіс зручний і може заощадити багато часу.

Читайте також: Як підвищити продуктивність при створенні контенту: 10 важливих рекомендацій для копірайтерів

8. Pomodoro і Tomighty

Ви чули про методі «Помодоро»? Це техніка управління часом, яка передбачає розділення роботи на 25-хвилинні періоди, що змінюються короткими перервами. Після закінчення 25 хвилин потрібно відпочити 3-5 хвилин, після кожної 4-ї 25-ти хвилинки – 15-30 хвилин.

Ця техніка є основою багатьох сервісів по тайм-менеджменту. Наприклад, Tomato Timer.

На цьому сайті встановлений таймер, що відраховує 25 хвилин для продуктивної роботи і перерви по 5 і 15 хвилин.

Ще один сервіс, заснований на методі «Помодоро» – Tomighty. На відміну від попереднього сервісу, це програма, яку можна завантажити на робочий стіл (доступно для Mac і Windows). Щоб скористатися їй, достатньо натиснути на соковитий помідор, який відобразиться на панелі завдань. Принцип дії той же – 25 хвилин роботи і 2 коротких перерви на ваш вибір – на 5 і 15 хвилин.

9. Memomize

Memomize – розширення для Google Chrome, за допомогою якого можна виділити текст на будь-якому сайті і зберегти його.

Сервіс автоматично підбирає і ставить теги для тексту, дозволяє почати читання з того місця, на якому зупинився користувач, а також знайти джерело збереженого тексту.

Щоб зберегти текст, потрібно його виділити, натиснути на праву кнопку миші і натиснути Add to memomize («Додати в memomize»).

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Збережений текст прийняла наступний вигляд. Тег texterra сервіс згенерував самостійно.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Збережені тексти можна знайти по тегам, а також у рядку пошуку – за фрагментами тексту. На сторінці також відображаються вкладки, відкриті в браузері.

Читайте також: 7 безкоштовних і мало кому відомих інструментів для більш продуктивної роботи в інтернеті

10. Yotilo

Yotilo – таймтрекер, який дозволяє створювати завдання і контролювати час їх виконання. Дуже простий у використанні, має буквально одну функцію: якщо ви любите мінімалізм, цей сервіс – те, що вам потрібно.

Для початку роботи з Yotilo потрібно додати проекти (Projects) і завдання (Tasks), а також вибрати дату і час, відведений на виконання завдань.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Після додавання з проекту, завдання, нагадування, потрібно буде натиснути на кнопку Play у момент початку виконання завдання.

Читайте також: Як закріпити нові звички: 5 ефективних рекомендацій

11. Fireflies

Fireflies – розширення для Google Chrome, що дозволяє створювати завдання з дедлайнами у браузері. Розширення відкривається у вигляді невеликого віконця у верхньому правому куті браузера.

Процес створення завдання в Fireflies простий. Потрібно натиснути на «+», щоб створити завдання, додати до неї контакти, встановити час і дедлайн. Завдання можна експортувати в Google Календар.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

З допомогою цього розширення можна створювати завдання, не відриваючись від своєї основної роботи в браузері, і, як наслідок, працювати більш продуктивно.

12. Ultidash

Ultidash – розширення для Google Chrome, який вміщує в собі такі функції, як блокування сайтів, створення to-do-листів, створення завдань, відстеження сайтів і т. д.

Ось так виглядає сторінка розширення. На одній сторінці показано прогноз погоди, дата і час, список моїх поточних завдань, пошукова рядок Google, таймер. Заставка на екрані і зміст мотивуючої підпису змінюється щогодини.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Сервіс мені дуже сподобався своєю зручністю і дизайном.

Читайте також: Як стати кращим в тому, що ти робиш?

13. Evernote

Evernote – самий популярний сервіс для зберігання та впорядкування інформації з інтернету (статей, заміток, зображень, електронних квитків). З його допомогою можна виділяти найцікавіші фрагменти тексту та робити на них помітки, шукати текст на зображеннях, а також синхронізувати отримані дані з мобільними пристроями.

Сервіс зберігає інформацію у вигляді веб-сторінок, статей, закладок або скріншотів. Особливо добре він обробляє інформацію з Gmail, LinkedIn, YouTube і Amazon.

Сервісом можна користуватися як на сайті, так і в додатку (на Google Play і iTunes) Також можна завантажити розширення для Google Chrome. На наступному скріншоті ви можете побачити, як за допомогою нього можна зберегти статтю.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Після того, як ви збережете інформацію, ви можете додати до неї мітки або коментарі і помістити їх в блокнот у вашому акаунті Evernote.

Потім ви можете поділитися цією статтею з друзями прямо з діалогового вікна Web Clipper.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Крім безкоштовної версії, в якій можна зберігати 60 Мб даних щомісяця, доступно 2 платних тарифу:

  • Plus (999 руб. на рік, 1 Гб завантажень): доступна робота в офлайн-блокнотах, відправка листів в аккаунт Evernote, спілкування зі службою підтримки по електронній пошті;
  • Premium (1990 руб. в рік, 10 Гб завантажень): доступні додаткові функції – пошук тексту в PDF і документах Office, сканування і оцифровка візиток, доступ до історії нотаток, їх демонстрація одним натисканням на кнопку і можливість перегляду схожих нотаток.

Також можна підключитися до Evernote Business, який дозволяє працювати в команді. Його вартість – 360 рублів за 1 користувача у місяць.

Читайте також: 60 безкоштовних мобільних додатків: must have для інтернет-маркетологів

14. Wise Reminder

Wise Reminder – «нагадувач», яку можна завантажити на свій комп’ютер. Завдяки їй ви зможете встановлювати робочий графік і ставити нагадування, що не дасть вам забути про своїх повсякденних завданнях.

Програма являє собою невелике вікно з 2-ма розділами – «Виконується» та «Завершено». Щоб створити завдання з нагадуванням, потрібно натиснути на «нове».

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Вкажіть інформацію для нового нагадування – введіть опис, установіть нагадування, періодичність, рингтон і натисніть «Зберегти».

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Ще одне нагадування готово.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

А ось так сервіс виглядає у дії – «нагадувач» з’явилася вчасно.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Сервіс дуже простий і зручний у використанні.

15. myBudget

Гроші – один з найважливіших у житті ресурсів. Гроші – це наш час, гроші – це можливості, мрії та ідеї. Тому, для їх втілення та підвищення своєї продуктивності, просто необхідно стежити за своїми грошовими витратами.

myBudget – онлайн сервіс для ведення бюджету. У сервісі можна додавати свої доходи і витрати з різних рахунків і на різних валютах, а також одержувати статистичні дані з ним. Це дозволить контролювати свій бюджет, стежити за тим, куди витрачаються гроші, одержувати аналітичні дані у вигляді графіків і таблиць про всіх ваших витратах. Всі ці дані можна експортувати в Excel.

У лівій частині сторінки сайту розташовані ярлики з видами послуг, на які витрачаються гроші. Саме в них потрібно буде вказувати свої витрати.
Можна також додавати свої доходи, витрати і перекази.

У розділі «Звіти» можна подивитися статистику доходів і витрат.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Також можна подивитися баланс у вигляді графіка.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

У розділі «Рахунки» можна подивитися, які зміни відбулися з бюджетом за останні 6 місяців.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Щоб накопичити на яку-небудь серйозну покупку, можна створити мету, вказати вартість покупки і дату, до якої ви хочете її зробити. Сервіс визначить, скільки грошей не вистачає на покупку і скільки потрібно буде щомісяця відкладати коштів, щоб зробити покупку в строк.

Ось таку мету я придумала собі в сервісі myBudget.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

У сервісі представлено 3 тарифу – безкоштовний (Пробний»), в якому доступно 2 рахунки, 2 бюджету, 1 фінансова мета і 20 ярликів, а також 2 платних тарифу – «Базовий» (249 крб/рік) і «Безлімітний» (299 руб/рік). В базовому тарифі доступно 5 рахунків, 5 бюджетів, 5 цілей, 25 ярликів, а також можливість управління ярликами. У безлімітному тарифі усіма функціями можна користуватися необмежену кількість разів.

Читайте також: 15 тез, які допоможуть вам дізнатися дещо нове про мотивації

16. Noisli

Noisli – сайт, який дозволяє відволіктися від рутинної роботи і трохи відпочити або, навпаки, підбадьоритися і підвищити свою продуктивність за кілька хвилин. Потрібно просто натиснути на кнопку Productivity або Relax (залежно від ефекту, якого ви хочете добитися) і поринути у світ різних природних звуків (стукіт коліс поїзда, спів птахів, шум дощу і т. д.).

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Крім основної функції, на Noisli можна також зберегти і поділитися своїми улюбленими поєднаннями звуків, використовувати таймер і текстовий редактор.

Сервіс безкоштовний і доступний на Google Chrome Store, Google Play і iTunes. Ним користуються відомі видання: The Wall Street Journal, The New York Times, Time.

Читайте також: Безсоння у світі бізнесу: як відключити свій мозок, коли не можеш перестати думати

17. Rescue time

Rescue time – сервіс, який проводить трекінг активності користувача на різних сайтах і в додатках, що дає чітке розуміння, на що він витрачає свій час протягом дня. Відстеження та блокування непотрібних сайтів, на які людина витрачає свій час, дозволить йому краще концентруватися на своїх завданнях.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Серед користувачів сервісу є такі великі медіа-компанії, як BBC, The New York Times, Business Week і т. д.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

Сервіс представлений безкоштовною версією, а також преміум тарифом, який надає більш детальні звіти, кількість яких необмежена, і блокування сайтів (у безкоштовній версії недоступна). Можна скористатися пробною версією преміум-тарифу на 14 днів. Вартість преміум-тарифу – $9/місяць, а в рік – $72 (4 місяці безкоштовно).

Сервіс доступний для ПК, Android, Mac, Linux.

18. StayFocusd

StayFocusd – розширення для Google Chrome, який дозволяє обмежувати час, який ви проводите на потрібних сайтах.

Можна встановити ліміт часу, який ви дозволяєте собі проводити на відволікаючих вас сайтах, а також повністю заблокувати їх на будь-яку тривалість часу (функція «тотальна блокування»).

Я встановила тотальну блокування сайту vk.com.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи
Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

При заході на заблокований сайт з’являється така сторінка.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

На відміну від попереднього, цей сервіс безкоштовний (хоча ви можете внести $10 в якості пожертви), а зі своїм завданням справляється блискуче. Так що буду рекомендувати.

Читайте також: Забудьте все, що ви знали про мозковому штурмі

19. Remember the milk

Remember the milk – «додаток-список для зайнятих людей» (так написано на сайті сервісу). За допомогою нього можна створювати списки для своїх повсякденних справ та отримувати нагадування про них. Списками і завданнями можна ділитися, а також складати їх для інших людей.

Сервіс синхронізації з мобільними пристроями, а також інтегрований з Gmail, Google Calendar, Twitter і Evernote. Завдання можна додавати через Alexa, Siri і Twitter.

Так виглядає процес створення завдань на сайті.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

А ще у сайту привабливий дизайн з милими персонажами і інтерфейс російською мовою.

Працюйте краще: огляд 19 інструментів для продуктивної роботи

У сервісі надано 2 тарифних плани – базовий (безкоштовний) і Pro ($39.99 в рік). Крім перелічених основних функцій, платний тариф дозволяє працювати в додатку в автономному режимі, настроювати кольори тегів і т. д.

А тепер за роботу!

Отже, ми розглянули 19 інструментів, використання яких може суттєво заощадити час і сили, які ви витрачаєте на конкретні завдання, і, як наслідок, підвищити вашу продуктивність.

А які сервіси і хакі для підвищення продуктивності використовуєте ви? Діліться своїм досвідом в коментарях, дуже цікаво буде дізнатися вашу думку.