Порада з вибору VPS хостингу

5-30-2019


Віртуалізація: паралельне використання всіляких операційних систем, на одному і тому ж апаратному забезпеченні, де кожну віртуальну машину, можна розглядати, як унікальний сервер.
Також хочемо вам порекомендувати vps hosting
Необхідною умовою є наявність розширень центрального процесора IntelVT і AMD — V.
Тут виникає питання, в чому ж різниця між цими технологіями віртуалізації. М’які ліміти: продуктивність сервера, може змінюватися в більшу або меншу сторону. ОС, яке користувач може налаштувати під свої потреби, без обмежень. Кожній такій KVM VPS, виділяється свою кількість ресурсів (оперативної пам’яті, дискового простору, процесорних ядер), відповідно до тарифного плану, який буде придбаний.

Ліміти жорсткі — KVM VPS, отримує заявлена кількість ресурсів, без можливості відхилення. Якщо користувачеві потрібно буде підвищити тариф і додати ресурсів, то потрібно зупинка віртуального сервера для їх додавання. Також у VPS з апаратної віртуалізації можлива установка будь-якої операційної системи, починаючи від систем на ядрі Linux до ОС Windows.

Прогресивні VDS — це VPS, на основі віртуалізації KVM. Дана лінійка представлена п’ятьма тарифами, такими як Micro (SSD), Start (SSD), Plus (SSD), Profi (SSD) і Business (SSD). В даній лінійці, чотири тарифу, таких як VDS L (SSD), VDS XL (SSD), VDS XXL (SSD) і VDS XXXL (SSD). Ось тепер не знаємо, чи варто було. Все більше негативних відгуків про цю віртуалізації бачу в Інтернеті. Ми використовуємо тільки KVM віртуалізацію, яка надає гарантовані ресурси. Не пошкодував, все працює стабільно, зокрема сподобалося те, що можна так ставити на Lunix.

Я так розумію KVM VPS, дана візуалізація краще, оскільки створює незалежні один від одного віртуальні машини, а от працювати в якій ви б порадили недосвідченим програмістам. Боюся «недосвідчені програмісти» не відчують особливої різниці між двома виртуализациями 🙂 В цілому рекомендуємо KVM VDS. Головне, що дуже докладно і доступно написано. Завдяки вашій рекомендації, думаю, що виберу KVM VPS. Також приваблює можливість вибору операційної системи і незалежність від самого хостера. net приготувала для вас знижку 20% на перший місяць використання VDS. net приготувала для вас знижку в 10% на перший місяць використання виділених серверів.