Реєстрація доменів ua

11-17-2020
Особливості реєстрації домену .UA | Блог Хостинг Україна

 

 
 

Як зареєструвати домен

Для реєстрації домену або перевірки доменного імені на зайнятість, введіть в рядку один з бажаних вами варіантів. Виберіть доменні зони в яких ви хочете розташувати свій сайт і натисніть «підібрати». Система звірить дані і повідомить чи можна зареєструвати домен. Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/domain/ реєстрація доменів ua.

Коли підібрати домен у вас вийшло, необхідно оформити замовлення і оплатити його через зручну для вас систему оплати.

Безкоштовний домен

Купуйте хостинг в нашій компанії і отримуйте домен в подарунок. При оплаті хостингу на 1 рік і більше ви зможете безкоштовно зареєструвати домен в зоні ua. При купівлі будь-якого іншого домен Ви отримаєте знижку на реєстрацію домену в розмірі вартість безкоштовного домена (237 грн.).

Idn або кириличні домени

Введіть назви бажаних вами доменів російською мовою і вкажіть доменну зону (наприклад: .com.ua, .com, .ua). Система звіриться вже існуючими доменними іменами і дасть вам відповідь.

Можливо зареєструвати кириличні домени тільки в зонах позначених абв. До найбільш популярних зонах з можливістю реєстрації домену на російській мові відносяться доменні зони: .com, com.ua, .net, .org., .Kiev.ua, .su.

Купити домен відразу в декількох зонах

Для того, що б уберегтися від недобросовісної конкуренції краще за все купити домен відразу в декількох доменних зонах (українських: домен com.ua, org.ua, net.ua, міжнародних: домен com, net, org, info, і регіональних: kiev. ua, kharkov.ua та ін.) Такий запобіжний захід так само допоможе вам:

Отримати більше відвідувачів, не втрачаючи при цьому type-in ​​трафік (користувач запам’ятав ім’я, але не пам’ятає розширення сайту);
Зробити Ваш домен унікальним, створити до нього більшу довіру, оптимізувати структуру Вашого сайту.

Примітки

Зареєструвати домен ua можливо тільки при наявності торгової марки на дане ім’я.
Після реєстрації домену в міжнародних зонах потрібно верифікувати свої дані. Для цього Ви отримаєте лист на свій контактний емейл.
Реєстрація доменного імені в зонах .ru і .su відбувається при наявності таких додаткових даних для підтвердження особи власника домену:
для фіз.осіб: ПІБ, місце проживання та відомості про документ, що посвідчує особу, підтверджені копією такого документа (копія паспорта);
для юр.осіб: свідоцтво про реєстрацію юридичної особи.
У нових доменних зонах, перед їх відкриттям, власники цих зон складають списки преміум-доменів, доступних для реєстрації тільки за спеціальною ціною. Найчастіше, це:
1-2-3-х символьні (цифри і / або літери) домени;
окремі слова (fitness, business, fund, server);
загальновідомі бренди і т.д.
Ціни на такі преміум-домени встановлюються окремо і можуть значно відрізнятися, в більшу сторону, від цін на звичайні домени в цих зонах. У разі, якщо при реєстрації домену власник доменної зони вимагає доплату за цей домен як за преміум-домен, реєстратор повідомляє про це особі, яка реєструє домен, і той, або доплачує цю різницю, або може зареєструвати будь-який інший звичайний домен в цій зоні за звичайною ціні.