Реклама зі знаком якості

5-16-2020

Дизайн упаковки и этикетки

Mila Design качественные услуги графического дизайнаВ умовах сучасної конкуренції тільки якісна поліграфія з логотипом компанії може залучити потенційних клієнтів. Наша дизайн-студія має необхідний досвід і знаннями: ми розробляємо дизайн поліграфії, який відповідає останнім тенденціям і відрізняється професіоналізмом. Запорука успіху дизайну рекламної поліграфії в індивідуальному підході до кожного замовлення. Розробка буклетів і каталогів, оформлення листівок і флаєрів, дизайн афіш та плакатів — ми можемо все. Також хочемо вам порекомендувати Mila Design дизайн рекламы и полиграфии в Києві.
 

Креативний підхід

Погодьтеся, без яскравої ідеї неможливо передати маркетингові цілі і завдання реклами, не кажучи вже про те, щоб залучити покупців. Перш ніж приступити до дизайну поліграфічної продукції ми проводимо аналіз конкурентного середовища, виявляємо цільову аудиторію і вивчаємо фірмовий стиль компанії, а вже потім отримані дані наповнюються яскравими фарбами і емоціями.
У підсумку виходить креативна реклама, яка обов’язково приверне увагу клієнта, підвищить показники продажів і виведе компанію на новий рівень роботи.
 

Увага до дрібниць

Ми добиваємося результатів, завдяки уважному ставленню до дрібниць, які важливі при розробці дизайну поліграфії: поєднання кольорів, правильно підібрані шрифти, композиція, типографіка і багато іншого. Ми пропонуємо два варіанти концепції дизайну, ви обираєте найкращий, який може бути доопрацьований за вашим побажанням і підготовлений до друку. Оформлення реклами ґрунтується на солідному досвіді, проходить легко і просто з гарантією термінів. Для нас не існує дрібниць, для нас існує висока якість роботи.

Дизайн I категорії — Створення макета за матеріалами Замовника в 1 варіанті, на основі детального технічного завдання або детального опису побажань. Замовник надає готові текстові матеріали, ілюстрації і фотографії. Над проектом працює молодший дизайнер, досвід роботи 1-3 роки.

Дизайн II категорії — Створення макета «з нуля», на основі загальних побажань. Розробляємо і пропонуємо 2-3 варіанти дизайн-макетів на вибір з подальшим доопрацюванням однієї з концепцій. Замовник надає текстові матеріали. Обробка фотографій, розробка колажів, схем і графіків входить у вартість роботи. Над проектом працює старший дизайнер, досвід роботи більше 5 років.

Терміновість виконання замовлення здорожує роботу на 30% від зазначеної вартості.

Ціни на дизайн, зазначені на сайті, наведені як довідкова інформація і не є публічною офертою. Можуть бути змінені в будь-який час без попередження. Для отримання докладної інформації про вартість і терміни, просимо робити запит з описом технічного завдання або побажань по необхідній позиції.

Терміни робіт відповідають часу розробки ескізних варіантів, термін повної роботи над проектом залежить від часу узгодження макетів.