Ремонт дрібної побутової техніки

5-1-2021

 

 

Дрібна побутова техніка міцно увійшла в наше життя і всі електричні прилади такі як фен, чайник, тостер, праска, мікрохвильовка та інші, знаходяться всюди в нашій квартирі.  Ремонт дрібної побутової техніки зробити набагато дешевше, ніж купувати нову модель, адже з часом або з необережності дрібна побутова техніка виходить з ладу і тоді вам доводиться вирішувати купити нову або віддати вже наявну в ремонт. Також хочемо вам порекомендувати ремонт дрібної побутової техніки itprofi.in.ua в сервісному центрі ИТСА.

У нас більше 30 майстрів, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації і зможуть відремонтувати найскладніші і сучасні моделі дрібної побутової техніки. Ми здійснюємо ремонт техніки швидко і в короткі терміни і вже 22 роки працюємо на ринку побутових послуг, що говорить про те, що будь-яка технічна поломка для нас не проблема.

Якщо ви сумніваєтеся віддавати в ремонт свою техніку, просто зателефонуйте в наш сервісний центр ИТСА і наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію після якої у вас не залишиться сумнівів в тому, що будь-яку несправність можна швидко полагодити.

Що має на увазі ремонт дрібної побутової техніки

Всі операції по ремонту побутових приладів можна умовно розбити на три категорії за принципом складності ремонту.

  • легкий ремонт. Це ремонт при якому не потрібно повністю розбирати прилад. Наприклад, заміна мережевого шнура або поламаною ручки. Очищення або мастило приладу.
  • ремонт середньої складності. Тут вже фахівець розбирає ваш апарат і проводить заміну деталей (вимикача, щіток, шестерень);
  • складний ремонт. Під складним ремонтом мається на увазі повна заміна трансформаторів, підшипників або плат електронного управління.

Наші майстри виконують ремонт будь-якої складності і працюють з усіма марками дрібної побутової техніки представленої на ринку.

Ремонт побутових приладів в Одесі

У нашому сервісному центрі ИТСА ви можете швидко і якісно відремонтувати улюблений побутовий прилад за доступною вартості. Ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами і всі операції, пов’язані з ремонтом, виконуються на сучасному обладнанні висококваліфікованими майстрами. На весь ремонт дрібної побутової техніки в нашому центрі поширюється гарантійна страховка на термін 6 місяців. За бажанням за додаткову вартість ми можемо забрати у вас несправну техніку і доставити її назад після ремонту. У нас досвідчені майстри, які відремонтують ваш електроприлад якісно і за доступною вартості.