Секс у контент-маркетингу: 11 вірних способів спокусити аудиторію

208

Ми всі дорослі люди, давайте зізнаємося чесно: цим займаються всі. Чого тут приховувати? СРСР, в якому «не було сексу», розвалився двадцять років тому, а тепер навколо нас нудистські пляжі і телеканали для дорослих. 90% контенту в мережі заграє з вами і робить непристойні пропозиції. Торренти ломляться від «дорослого» відео, а уряди все частіше вимагають підтвердження віку в інтернеті. Спробуйте завантажити хоч один файл з обмінника, не побачивши на моніторі пухких губок і мереживного білизни (це в кращому випадку). Найпопулярніший блог минулого року обійшов за кількістю читачів Носика і Навального – і це блог Повії Кет. І вона, я підозрюю, дуже добре заробляє на відкритій і прихованій рекламі – кому ж не цікава ця тема?

Секс у контент-маркетингу: 11 вірних способів спокусити аудиторію

Те ж саме відноситься і до вашого контенту: якщо він досить спокусливим і відвертий, то шансів захопити аудиторію за собою у нього набагато більше. Нижче перераховані 11 речей, які ви повинні брати до уваги під час реалізації своєї контент-маркетингової стратегії. Вони можуть допомогти вам задовольнити цільову аудиторію, показати свою гідність і виділитися на тлі численних конкурентів. Ну що, готові помірятися… контентом?

1. Близькість

Відносини можуть бути «одноразові», а можуть стати регулярними. У першому випадку ви зустрічаєтеся випадково, і виявляється, що вам є чим порадувати свого партнера по «спілкування». Нехай в перший раз все виходить не ідеально, але зазвичай обидві сторони залишаються цілком задоволені тим, що сталося. Але якщо ви наважуєтеся зробити наступний крок-вступити з партнером в більш інтимні стосунки і показати, що ви хочете дбати про нього та проявляти розуміння, то все змінюється. Від випадкової інтрижки ви переходите до більш емоційно стійким і довірчим відносинам, і ваш контент вже стає куди привабливішим, ріднею і ближче.

2. Атмосфера

Створення правильної атмосфери може докорінно змінити ваші відносини і власне процес взаємодії – правильні зображення, музика і відео вирішують, чи це просто приємним проведенням часу або «ОГосподиЯХочуЕще!»

Секс у контент-маркетингу: 11 вірних способів спокусити аудиторію

3. Взаємність

Коли у ваших стосунках ви не тільки берете, але і віддаєте, то обидві сторони отримують від цього задоволення. Коли все відбувається в повній тиші, виникає почуття незручності – ви не впевнені, що все робите правильно, а питати про це як-то не хочеться, щоб не поставити себе в незручне становище. Погодьтеся, вам дуже приємно, коли ваші читачі висловлюють свою думку про вашому вмісті, коментують його і хвалять. Коли так трапляється, ви розумієте, що не хочете зупинятися – ви хочете давати їм ще більше приводів для похвали. Хто з вас не посміхався досить, чуючи: «Ще, ще»?

4. Переваги

Чоловікам дуже важливо знати, наскільки вони гарні в процесі. Це непогано – прагнення задовольнити потреби партнера цілком вітається партнером. Жінки ж, навпаки, вважають за краще поговорити про це з подругами і поділитися своїм досвідом з друзями і навіть у блогах. Ну що ж, аналітика контенту може докладно розповісти, наскільки ефективна кожна його частина, а решта вам доведеться акуратненько вивідувати самим. Втім, якщо ви були чудові, то мовчати про це ніхто не стане, швидше, навпаки, вам доведеться стримувати крики.

5. Розмір

Нічого нового: розмір не має значення, головне – вміння. Варіантів задоволення аудиторії – нескінченну множину. Короткий твіт і довжелезне відео можуть бути однаково геніальні.

Секс у контент-маркетингу: 11 вірних способів спокусити аудиторію

6. Ерогенна зона

Так, вам доведеться знайти це місце. З реакції аудиторії ви зможете зрозуміти, коли потрапите в точку. Тепер головне – не втратити її. Не поспішайте, знімайте напругу, відходячи вбік від теми, але завжди повертайтеся назад – і не зупиняйтеся, поки не закінчите. Думка не терпить перерв або обривання на самому цікавому місці.

7. Розміреність

У цій справі ніколи не варто поспішати. Можливо, іноді ситуація не терпить зволікань (ну, знаєте, бувають замкнуті простору і короткі перерви на обід), тому іноді слід все робити швидко, але якісно. Проте в нормальній обстановці проявляти нетерпіння – явно не найпривабливіший варіант розвитку подій. Підготуйте аудиторію, розслабтеся і отримуйте задоволення від процесу. Так, не забудьте переконатися, що аудиторія теж кайфує – взагалі-то ви на неї повинні бути націлені в першу чергу.

8. Щирість

Ніщо не зможе зрівнятися з можливістю щиро висловлювати свою пристрасть і почуття. Професіонали можуть мати вражаючі навички, яких немає у вас, але вони ніколи не зможуть так яскраво висловити свою пристрасть до того, що ви відчуваєте і робите. Читачі відчувають, йде контент від серця або це завчений ритм за гроші.

9. Свобода

Не соромтеся. Звільніть звіра, який живе всередині вас. Неистовствуйте, забудьте про рамки, використовуйте підручні предмети, міняйте місця і позиції, шукайте різноманітності – але будьте обережні, щоб не нашкодити нікому, в тому числі і собі. Хороший контент буде сприйматися дуже природно, якщо ви зможете зробити його відвертим.

Секс у контент-маркетингу: 11 вірних способів спокусити аудиторію

10. Частота

Все залежить від вашої аудиторії і ваших ресурсів. Для деяких обтяжливо займатися цим частіше разу на місяць, інші із задоволенням і якісно побалують себе два-три рази в тиждень, а справжні герої можуть видавати свіжий і унікальний контент щодня. Робіть все в міру своїх можливостей і бажань. Ніколи не займайтеся цим з примусу. Все має бути по любові. Не забувайте, що вашого ділового і інтимного життя ніколи не завадить різноманітність – поєднуйте приємне з корисним.

11. Вдячність

Не треба зникати відразу після контакту. Втекти, ледь закінчивши справу, або відвернутися до стіни і захрапеть – не найкращий спосіб завести постійного партнера. Пара слів подяки або інших бонусів теж не завадять. Хто знає, раптом вам коли-небудь доведеться виручати один одного в делікатній ситуації: залишайтеся ідеальним варіантом – так, позванивайте іноді для пристойності, діліться новинами і свіженьким відео… ну або що там заводить вашу аудиторію?

Читайте статті по темі:

  • 15 золотих правил контент-маркетингу (інфографіка)
  • Створення або маркетинг контенту: що важливіше?
  • Як створювати виральный контент для соціальних мереж: 7 порад