Що таке сніппет

9-14-2019

Что такое сниппет
Цей курс навчить Вас створювати великі проекти на Java грамотно і швидко. В курсі Ви побачите створення великої й складної програми на Java абсолютно з нуля. На початку курсу у нас буде тільки ідея, а в кінці готовий продукт, який можна використовувати в практичних цілях. В рамках вправ курсу Ви паралельно зі мною будете створювати свою велику програму на Java, що дасть Вам необхідну практику, після якої для Вас вже не буде різниці, якого розміру створювати програми.
Також хочемо вам порекомендувати Метатегер
Підписавшись по E — mail, Ви будете отримувати повідомлення про нові статтях.
Додавайтеся до мене в друзі Вконтакті. Відгуки про сайт і про мене залишайте в моїй групі.
Яким движком Ви віддаєте перевагу користуватися.
Цей відеоурок триває менше 22 хвилин, але вже в кінці створений повністю робочий сайт на WordPress. І весь процес Ви побачите своїми очима, а повторити — не складе труднощів.
Після семінару:- Ви дізнаєтеся головна відмінність багатих від бідних. — Ви побачите викриття безлічі міфів про успішність і про бізнес. — Ви отримаєте свій особистий фінансовий план прямо на семінарі. Ми розберемо 11 кроків до створення своєї успішної Web — студії. Я розповім про своїх особистих історіях: про успішних та неуспішних бізнесах. Це мій багаторічний досвід, яким я поділюся з Вами.
Коли, зробивши помилку, не виправив її, це називається зробити помилку. У цій статті ми розглянемо, що таке фрагменти, для чого вони взагалі застосовуються і як їх створювати. Думаю, ви помічали, що буває дуже часто потрібно писати одне і те ж. Від проекту до проекту, а то і безліч разів в одному проекті. Ми пишемо її кожен раз, коли створюємо новий сайт. Якщо ви програміст, то, напевно, вам часто доводиться писати одні і ті ж функції. Звичайно, можна продовжувати писати все вручну, а можна почати використовувати фрагменти. Взагалі, фрагмент — це якийсь уривок коду, який може бути використаний повторно. це повністю вирішує проблему, описану на початку. Створювати фрагменти дуже легко, будь-який сучасний текстовий редактор їх підтримує. Оскільки Sublime Text є одним з найпоширеніших( якщо не самий), то давайте в нього їх і розглянемо. Відкрийте програму, зверху в меню, знайдіть пункт Tools( інструменти), а в ньому виберіть New Snippet( новий фрагмент).
Зітріть все, що знаходиться на третій сходинці, і пропишіть там той код, який ви найчастіше використовуєте. сниппету потрібно ключове слово, за яким він зрозуміє, що потрібно вставити цей код, ви повинні вказати його в теге