Що ти можеш зробити прямо зараз, бро

353

Ось всі кажуть, що на Заході статті пишуть краще, ніж у Росії. Кажуть, що у нас тут тільки рерайтери хороші і перекладачі. Я вирішив виправити цю ситуацію і написати найкрутішу і корисну статтю рунета. А напишу я її з вашою допомогою – адже я не геній. Але про все по порядку…

Тут – п’ятірка моїх улюблених інструментів, які негайно дають результат у вигляді лідов.

Головних умов підбору інструменту – всього два.

 • Його впровадження повинно займати не більше одного дня.
 • Для впровадження не знадобляться надздібності. Потрібні будуть руки і мозок. Руки при впровадженні ви можете використовувати не свої — тобто можете поставити завдання своїм співробітникам. А от мозок…
 • Загалом,

  Що ти можеш зробити прямо зараз, бро

  Що ти можеш зробити прямо зараз, бро?

  У рунеті багато працює халяви, яка дає цілком відчутний результат. Люди ось прям діляться трафіком і нічого не вимагають взамін. Пам’ятаю, чув ще в 2014 році, що зараз стало складніше працювати і трафік став занадто дорогим.

  Але якщо тобі накладно купувати трафік – забирай його безкоштовно, особисто для тебе мені не шкода, бро.

  Знайомся, форум partnersearch.ru. На ньому з реєстрацією все просто.

  Коли я займався продажем готового бізнесу, я знаходив там найбільш платоспроможних і адекватних клієнтів. Там серйозні дядьки, налаштовані на співпрацю і партнерство. Якщо твій профіль — послуги, то спробуй цей сайт і подивися, що буде.

  Якщо комусь не підійде ні перше, ні друге, то для нього є «Яндекс». Потрібно просто написати свої ключові слова у пошуку – і якщо в першій десятці будуть дошки оголошень, на яких можна розташувати, то ви обов’язково повинні на них бути. Наприклад, у видачі буде «Авіто» і «З рук у руки». Размещайтесь. Це безкоштовний трафік – правда, не завжди.

  Бро, встанови собі CallBackHunter. Я до останнього не вірив, що ця штука працює. Потім встановив на свій сайт — і клієнти стали дзвонити частіше. Просто зроби це. Один час витратиш, так.

  Не подобається конкретно CallBackHunter – встанови що-небудь інше, що працює за тим же принципом. Установи.

  А тут, бро, давай без образ, але у багатьох з вас…

  Що ти можеш зробити прямо зараз, бро

  Зрозумій, у тебе може не бути крутого, фешенебельного офісу в центрі міста, але сайт – сайт повинен бути на рівні. Саме за нього у людей складається перше враження про тебе і твоєї компанії.

  Особисто мені подобається сервіс Nethouse.ru. Тому що він без верстки і коду. Мені не потрібно бути програмістом, щоб зробити собі сайт. І ще в нього підключається CallBackHunter, а для мене це важливо.

  Створити сайт можна за один день. І з усього списку це самий витратний за часом варіант. Зроби редирект зі свого домену на новий сайт. Не назавжди, хоча б на добу. І подивися, що буде. 302 редирект, начебто – але краще запитати у айтішника.

  — Як тобі?

  — Не спрацює!

  — А якщо спрацює?

  — Ну не знаю!

  — Уяви, при колишній відвідуваності сайту в тебе підвищиться кількість лідов.

  — Та ну, маячня.

  — При колишньому рекламному бюджеті у тебе буде більше угод та грошей.

  — …

  — Ну як хочеш, не наполягаю.

  Бро, прямо зараз ти можеш зібрати e-mail адреси всіх «думаючих» клієнтів, всіх колишніх клієнтів – загалом, всіх тих, хто колись користувався своїм продуктом, збирається скористатися або ніяк не може зважитися. Зібрати, наприклад, в таблицю Excel.

  Завантажити в сервіс розсилок і написати їм листа, в якому ти запропонуєш щось цікаве.

  Колишнім клієнтам можна запропонувати докупити що-небудь – обслуговування, додаткову послугу – або провести опитування. «Думаючим» клієнтам – дати те, що допоможе їм перейти від роздумів до дій.

  Я користуюся «Мэйлчимпом», хоч і не знаю англійську мову. Але краще, думаю, буде скористатися «Юнисендером».

  Отже, для хіпстерів mailchimp.com, а для тебе unisender.ru.

  Читайте також: Як створити поштову розсилку MailChimp: керівництво для початківців і Вибираємо кращий email-сервіс: огляд та порівняння 25 найбільш популярних компаній на ринку

  Ну ось і все. Ах так, трохи не забув про серйозний виклик і акуратний дисклеймер.

  Якщо ти спробуєш все це – і в тебе не додасться лідов, то 31 грудня 2016 року я особисто проїду на велосипеді по Невському проспекту Санкт-Петербурга з логотипом твоєї фірми на касці. Від Палацової площі до Площі Повстання і назад. Повз Казанського собору, Анічкова палацу і головного офісу «ВКонтакте».

  31 грудня в Петербурзі буде дуже холодно. Але я сповнений рішучості. Знаєш, чому? Тому що я впевнений, що ці інструменти працюють.

  Як довго діє мій виклик? Я чекаю твого вердикту до 11 грудня 2016 року. За цей місяць ти точно встигнеш випробувати всі ці інструменти, якщо не будеш лінуватися.

  А тепер акуратний дисклеймер. Якщо ти тільки відкрив юрособа, і угод у тебе ще не було, то мій виклик не для тебе. Щоб CallBackHunter або Nethouse спрацював, у тебе початково має бути мінімум 50 чоловік на сайті в день. Якщо їх буде 49, виклик не вважається. А всі суперечки і розбіжності нехай розсудить Texterra.

  Тепер настав твій час. Поділіться своєю фішкою, бро

  Давай допишемо цю статтю разом.

  Головна умова – щоб це не займало багато часу і давало результат.

  Ось, наприклад, мій друг Роман Юрійович зробив собі вивіску «Продукты24» в два рази більше попередньої. Тепер її добре видно з іншого боку дороги. Й відвідуваність магазина зросла в півтора рази.

  Цей приклад я тільки що придумав, але він точно відображає ідею – один раз вкладається, а результат отримуєш назавжди.

  З миру по нитці – голому сорочка. Під цією статтею є поле для введення коментарів. Давайте просто кинемо в це поле по зернятку своїх знань і подивимося на врожай.

  Напишемо найкращий чек-лист. Не будемо чекати, коли хто-небудь подарує нам статтю з чарівними таблетками, а самі напишемо її. Для себе.

  Якщо ти бачиш, що хтось вже написав твою фішку – все одно напиши. Цей прийом називається «соціальне доказ». Коли ти бачиш, що багато людей так робить, то й сам починаєш так робити. Це архіважливе момент!

  Можливо, тобі лінь ділитися своїми інструментами, реєструватись тут, потім підбирати слова, писати… Тоді хоча б репостни цю статтю по-братськи. І це вже буде хорошим внеском. Заздалегідь спасибі тобі, бро.

  PS. Всіх щиро люблю. Всіх обіймаю. Всім добра.

  І останнє прохання – починаємо зі слів «Бро, прямо зараз ти можеш…».

  Давай, бро, я в тебе вірю, ти можеш…