Що вирішує отопластика.

7-29-2018

Що вирішує отопластика.

Головний секрет методики безшовного збільшення грудей є використання фібринового клею перед установкою імплантата, що виключає зміщення та його ротацію. Чи хочете Ви мати струнку й підтягнуту фігуру, плоский живіт, міцний прес. відповідь і жінки, і чоловіки. Операція по зміні зовнішнього вигляду вушних раковин називається отопластикой. Все частіше операцію з пластику вух роблять саме чоловіки, що дозволить носити короткі стрижки і назавжди позбутися від комплексів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі отопластика.
Це і не дивно, адже операція не займає багато часу, проводиться під місцевим наркозом і не вимагає повторного проведення. Крім естетичних показань: вроджена капловухість, асиметрія вух або неправильна форма вушної раковини, отопластика вирішує і більш серйозні проблеми: пошкодження вушної раковини, які приміром часто трапляються у спортсменів — борців, які потребують реконструктивної операції. Пластика вух може бути проведена пацієнту у будь-який зручний для нього період, починаючи з віку 6 — ти років.
Отопластика проводиться під місцевим чи внутрішньовенним наркозом, пацієнт буде позбавлений больових відчуттів і від побічних ефектів загального наркозу. В ході операції пластичний хірург робить вертикальний розріз на задній поверхні вуха пацієнта, потім трохи відшаровує шкіру, змінює форму хрящів і фіксує вухо декількома швами в необхідному положенні. Тривалість операції з пластики вух у чоловіків залежить від завдання, поставленого перед хірургом, але зазвичай вона не перевищує 1 — го години.