Сім-карти операторів Польщі

12-28-2021

 

 

 

Мобільні оператори Польщі

Як залишатися на зв’язку в Польщі?

Без мобільного зв’язку складно уявити наше повсякденне життя. Приїхали ви на вихідні або плануєте залишитися на довго в польщі. Вам необхідно залишатися на зв’язку з рідними, шукати житло або просто викликати таксі. Звичайно, ви можете скористатися своїм українським/російським / білоруським номером. Але за чим переплачувати за послуги роумінгу, коли вигідніше оформити сім-карту польського оператора мобільного зв’язку. Також хочемо вам порекомендувати simcard.shop/poland Сім-карти операторів Польщі. 

Вибираємо оператора стільникового зв’язку:

По-перше, слід перерахувати великих гравців на ринку мобільних послуг в Польщі:

Ще послуги стільникового зв’язку в рп надають віртуальні оператори (lycamobile, virgin mobile, red bull mobile, nju mobile та ін.). Вони обслуговують своїх клієнтів через інтернет. Часто тарифи у таких операторів вигідніше, так як їм не потрібно обслуговувати офіси продажів. Послугами таких операторів воліє користуватися польська молодь.

По-друге, у кожного оператора є своя сітка тарифів на мобільний зв’язок та інтернет.

Також ви можете вибрати контракт зі стільниковим оператором на два роки або покупку сім-карти конкретної фірми з тарифом по передоплаті.

Пам’ятайте, що часто тарифи мають абонентну плату.

По-третє, якщо вам не сподобається обраний тариф або компанія-оператор запустить більш вигідну пропозицію, ви можете його поміняти. Замінити можна і самого оператора без втрати номера.

Купівля сім-карти:

Купити сім-карту можна практично в будь-якому магазині на касі, а також в офісах стільникових операторів, через інтернет, на пошті і в кіосках.

Пакети з сім-картами називаються стартерами («starter na kartę»). Як правило, вартість такого пакету 5-10 злотих. На упаковці вказано оператор, тариф з цінником на послуги мобільного зв’язку та інтернет.

Після придбання сім-карти її треба зареєструвати. Реєстрація проводиться онлайн за лічені хвилини продавцем торгової точки, де ви купили сім-карту, або в офісі оператора при інтернет-покупці. Від вас буде потрібно представити паспортні дані.

Після реєстрації сім-карта стає активною.

За вибір своєї sim-карти багато операторів дають бонуси у вигляді хвилин, гігібайт або грошей на рахунку.

Як поповнити рахунок:

Найзручніший спосіб внести оплату на рахунок-поповнювати сімку через інтернет. На сайті кожного оператора є сторінки для поповнення рахунку за допомогою банківських карт (поповнити — doładować або top-up).

Якщо інтернету під рукою не виявилося, можна внести гроші на рахунок свого мобільного телефону на касах в магазинах, кіосках, в поштових відділеннях або в офісі стільникового оператора.

При оплаті в торгових точках вам дадуть чек з унікальним кодом. На ньому ж буде вказано, що ввести на телефоні для активації коду. Суми, які ви можете внести через торгові точки, фіксовані (уточнюйте у продавця які суми актуальні).