Скільки коштує хороший копірайтер? (інфографіка)

310

Ціни на послуги копірайтерів варіюються у величезному діапазоні, починаючи з 50 рублів за 1000 знаків з пробілами і закінчуючи кількома тисячами, і роблять вибір виконавця вкрай скрутним. Як не промахнутися з бюджетом, отримати якісний матеріал і не злити бюджет даремно? Щоб відповісти на це питання, давайте розберемо кілька найбільш популярних цінових категорій і подивимося, що можна отримати за ці гроші.

Скільки коштує хороший копірайтер? (інфографіка)

Яка адекватна ціна на послуги копірайтингу? Як не переплатити зайвого і не пошкодувати про те, що поскупився? Ці питання хвилюють багатьох замовників і, на жаль, однозначної відповіді на них немає – скільки б ви не заплатили копірайтеру, завжди є ризик отримати не те, що хотілося». Причому, цей ризик залежить не тільки від виконавця, але і від самого замовника:

– від того, наскільки грамотно він склав ТЗ (недостатньо детальне технічне завдання деколи призводить до дуже плачевних результатів);

– від його готовності спілкуватися і розповідати про свій бізнес (неважливо, наскільки обраний досвідчений копірайтер, він не знає ваш бізнес так, як ви знаєте його);

– від адекватності його правок (відразу згадується ось ця старенька, але шалено смішна інфографіка про неадекватні правки і те, до чого вони можуть призвести) і т. д.

Саме тому найкращі результати в нашому агентстві, як правило, отримують клієнти, які буквально живуть своїм бізнесом, у яких очі горять при будь-якій можливості його поліпшити, які самі пропонують ідеї, дзвонять і за кілька годин спілкуються з нашими аккаунт-менеджерами. Ось у таких людей завжди все чітко: і в бізнесі, і в його просуванні. Тому що вони зацікавлені. А з зацікавленими замовниками працювати одне задоволення, тому і результати такого співробітництва в рази краще, ніж зазвичай. Так що, перш ніж валити всю провину на копірайтера, спочатку переконайтеся в тому, що ви точно описали свої вимоги і приділили достатньо часу на відповіді на його питання. В іншому випадку, ваші претензії не будуть вважатися до кінця об’єктивними.

Стаття в тему: З якими клієнтами інтернет-агентства працювати не люблять?