Способи використання сервісу List.ly в маркетингових цілях

304

Що собою являє сервіс List.ly? Це популярний веб-сайт, за допомогою якого можна створювати тематичні списки. Люди, які читають ці списки, можуть ставити лайки/дислайки, коментувати і навіть додавати свої власні пункти в списки інших користувачів. Таким чином, списки поступово формуються громадською думкою і самими топовими в них стають пункти, що сподобалися більшості читачів.

Чим корисний цей сайт маркетологам? Будь користувачів List.ly може додати список на свій сайт або блог. А це значить, що весь трафік з даного сервісу та соціальних мереж, де цей список був расшарен, буде йти прямо туди. Що відповідає одному з головних законів маркетингу: залучайте аудиторію всіма доступними способами.

Способи використання сервісу List.ly в маркетингових цілях

Починаємо роботу з List.ly

У створенні списків на List.ly немає нічого складного. Спочатку необхідно натиснути «Signing» і увійти в систему за допомогою облікового запису в Facebook, Twitter, Linkedin або Google+. Потім клікнути по «Make a list» («Створити список»), придумати йому назву, короткий опис і додати необхідні пункти. Крім цього, сервіс дозволяє вписувати теги, вибирати зображення заголовка, а також додавати зворотні посилання. Все це дозволяє більш грамотно подавати списки користувачам, а також більш продуктивно просувати торговельну марку.

Як бренди і блогери можуть використовувати List.ly?

1. Відгуки про товари

Для брендів в сервісі List.ly криється величезний потенціал, особливо, коли справа стосується отримання відгуків від споживачів, тобто фідбек. Думка споживачів є пріоритетним при розробці нових або вдосконалення існуючих товарів. Використовуйте переваги List.Ly, щоб отримати відгуки від ваших покупців, а також, щоб побачити нові перспективи для розвитку товару з урахуванням потреб і запитів споживачів.

Створіть список з переліком ваших товарів і (або ідей продуктів/послуг) і спостерігайте, як потенційні покупці будуть реагувати на ваш список. Користувачі проголосують за товари, які їм подобаються, і відкинутий невподобані пункти зі списку. Також вони напишуть коментарі, з яких можна буде почерпнути багато корисної інформації.

Зрештою, користувачі зможуть внести вклад в розвиток вашого бренду або онлайн-проекту, запропонувавши свої власні ідеї. І якщо їхні ідеї будуть схвалені більшістю ваших покупців, то варто задуматися про впровадження цієї ідеї в ваш бізнес. Та найкраще у всьому цьому не те, що ви отримуєте ідеї, які вже схвалені вашими покупцями або читачами, а те, що ці ідеї дістаються вам БЕЗКОШТОВНО!

В якості приємного бонусу List.ly буде надсилати вам повідомлення про внесення змін у ваші списки. Ви завжди будете в курсі, хто і коли додав новий пункт в ваш список. Також ви зможете відслідковувати зміни у списках інших користувачів, брати участь в обговоренні та голосувати. Ця функція дасть вам можливість не пропустити появу хороших ідей в чужих списках.

2. Списки рекомендацій

Створивши список з рекомендаціями в якій-небудь цікавій для вас сфері, ви легко зможете дізнатися, яка інформація найбільш важлива для ваших читачів. Вивчивши які поради користувачі знаходять цікавими, а які ні, ви зможете надати їм ту інформацію, яку вони дійсно хочуть знати. Наприклад, власників блогів зможуть навчитися створювати пости, які безпосередньо цікаві їх відвідувачам. Також така обізнаність дозволить заощадити багато часу, який зазвичай витрачається на пошуки і написання контенту, цікавого публіці.

Ці можливості – лише «верхівка айсберга». Потенціал List.ly в області розробки і просування товарів і контенту серед споживачів величезний, тому вам обов’язково варто ним скористатися. Незважаючи на те, що сервіс поки не популярний в Росії, і майже всі списки йдуть на англійській мові (я кажу «поки», тому що сервіс StumbleUpon теж колись був таким, а тепер дає непоганий трафік деяким російським сайтам), я раджу вам вивчити його. Хоча б для того, щоб знати, що є ресурс з такими можливостями.

До речі, я там створила списку хороших блогів, інтернет-маркетингу в рунеті», можете користуватися, голосувати і додавати сайти, які, на вашу думку, гідні того, щоб бути там. Я ось вже свій голос віддала. Подивимося, у якого блогу більше прихильників 🙂

Переклад і адаптація матеріалу Марення Джеймса How To Use List.ly As A Marketing tool.

Читайте також:

  • Як використовувати Instagram для просування бізнесу: 13 практичних порад
  • Як за допомогою опитувань зібрати потрібну інформацію: 8 цікавих ідей
  • Як використовувати битий линкбилдинг: 5 реальних прикладів