Стенди для офісу з кишенями

6-25-2020

Інформаційні стенди

Інформаційні стенди використовуються для зручної подачі інформації людям. Крім цього, вони є елементом рекламного та інформаційного оформлення офісу чи магазину. Брендовані інформаційні стенди також є частиною фірмового стилю.

 Які бувають інформаційні стенди

Всі інформаційні стенди можна розділити на кілька груп:

  • рекламні мобільні стенди;
  • стенди, обов’язкові до розміщення в організації;
  • інформаційні стенди.

Рекламні стенди це різні стійки, мобільні стенди Рол Ап і Павук, які розміщуються на підлозі. Рекламний стенд має полотно з рекламною інформацією або кишені для розміщення візиток, буклетів або каталогів. Про мобільних стендах Рол АП і Павук ми докладно розповідаємо. Також хочемо вам порекомендувати https://stendzp.com/stendy-dlya-organizatsij/informatsionnye-stendy/

Обов’язкові до розміщення стенди — це куточки споживача і стенди з охорони праці. Такі стенди повинні бути в кожній організації. Ось тут можна готувати детальну інформацію про стенди споживача. А тут про стенди по охороні праці.

Основна маса інформаційних стендів містить інформацію для відвідувачів магазинів, офісів, державних установ. Вони містять важливу інформацію, яка потрібна людям щодня.

Стенди з кишенями або без кишень

Інформація для розміщення на стендах може бути постійною або вимагати періодичного оновлення. Тому в нашій компанії можна купити стенд з кишенями або без кишень.

У нас можна замовити стенд з кишенями наступних розмірів:

  • кишеня А4, А3, А5, будь нестандартний розмір;
  • об’ємні кишені А4, А5;
  • об’ємна кишеня під буклет, часто називають — буклетний;
  • об’ємна кишеня під візитку.

Якщо на стенді потрібно розмістити багато інформації, але робити багато кишень не можна, то ми пропонуємо розмістити на стенді перекидну систему на 5 або 10 кишень.

Як ми робимо інформаційні стенди

В якості основи для наших стендів ми використовуємо наступні матеріали:

  • спінений пластик ПВХ, товщиною 3, 4 або 5 мм;
  • алюмінієвий композит товщиною 3 мм;
  • прозоре акрилове скло.

Для нанесення інформації ми використовуємо 2 способи.

Перший спосіб — це повнокольоровий інтер’єрна друк на самоклейній плівці з наступним накаткою цієї плівки на основу. Накатка здійснюється через професійний ламінатор. Якщо потрібно зробити більш довговічний стенд, і захистити його від подряпин, плівка з друком може бути додатково заламінована прозорою плівкою.

Другий спосіб — це аплікація з плівок . Цей спосіб ми використовуємо якщо потрібно зробити стенд з невеликою кількістю написів і фоном одного кольору. Наприклад, червоний стенд з чорними написами. Незважаючи на те, що такий стенд можна виготовити в кольоровому виконанні, в умовах вулиці він буде більш довговічним — кольори не вигорять.

Якщо потрібно виготовити фігурний стенд або об’ємні елементи для нього, ми використовуємо фрезерування або лазерну різку.

На наступному етапі на стенді закріплюються кишені за допомогою двостороннього скотча. Якщо потрібно, стенд оформляється в рамку з профілю Нельсон.