Тонування вікон будинку

7-15-2020
Архитектурная тонировка окон -

Як затонувати вікна

До недавнього часу тонування вікон у квартирі не застосовувалася. Використовувалася вона в основному в офісних приміщеннях, і автомобілях. Але, це прекрасний спосіб приховати те, що відбувається всередині квартири, а також зменшити проникнення світла. Особливо цей метод підходить для сонячної сторони житла. Також хочемо вам порекомендувати https://zhalyuzi.com.ua/tonirovka-414.html тонування вікон.

Навіщо тонувати вікна

Як було сказано вище, східна і південна сторони будинку піддаються постійному сонячного випромінювання, а це загрожує наслідками, від вигорання штор та оздоблення квартири, до постійно високих температур у літній час.

До того ж такий захист на вікнах забезпечить захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювань, надлишок яких шкідливий для людського організму.

Непоганим варіантом буде тонування вікон в квартирі першого поверху, приховуючи від поглядів з вулиці, що відбувається в квартирі.

Також тоновані стекла мають більш естетичний вигляд, виробники пропонують широку гаму кольорів на вибір. При цьому не обов’язково перетворювати кімнату в темну печеру, матеріали існують з різним ступенем затемнення.

Для тонування використовується спеціальна плівка, яка буде непогано захищати скло від пошкоджень і забруднення.

Затемнення в приміщенні знизить температуру повітря, а значить, в літній час скоротяться витрати на кондиціонування в будинку.

Але, які матеріали і способи використовувати при цьому?

Способи тонування

Самим простим і дешевим способом затемнити скло вікна, є поклейка на поверхню тонувальної ПВХ плівки. Але, є й інші способи.

  • Виготовлення тонованого скла. На етапі заміни вікон, можна замовити затемнені. На виробництві для цього в саму масу додаються барвники, які зроблять темне скло.
  • Напилення. Застосовується також на стадії виробництва, коли ще на гарячу поверхню методом розпилення наносять додатковий тонувальний шар.
  • Вакуумна тонування. Скло поміщається в вакуумну камеру, де наноситися таке захисне покриття.

Але, ці способи використовуються в промислових умовах, і самостійно тонувати вікна в перерахованих умов не вийти. Залишається лише «цивільний» варіант – ПВХ плівка. Її поклейка не становить особливої праці в домашніх умовах, потрібно лише вибрати бажаний варіант.

Види плівки

Проводитися плівка для тонування вікон, в кількох варіантах. Отже, чим закрити вікна від сонця?

  • Сонцезахисні.
  • Дзеркальні.
  • Матові.
  • Захисні.
  • Енергозберігаючі.

Сонцезахисні плівки, найкраще підходять для південної та східної сторони будинків. Вона здатна відображати до 80% випромінювання, що дозволить зберегти прохолоду в кімнаті в літній період, а також захистить обробку від вигорання. Особливо актуальна така тонування вікон на балконі.

Дзеркальні види. Це прекрасний варіант приховати від сусідів приміщення на перших поверхах, або ж коли вікна квартири розташовані близько від сусіднього будинку. Раніше до заборони, така тонування використовувалася на автомобілях.

Матові варіанти плівки, знижують прозорість скла, а також підкреслять саме вікно в загальному дизайні кімнати. До того ж, як інші види допоможе знизити вплив сонячного ультрафіолету на житлові приміщення.